ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:37

Asfaltohet rruga në Malësi të Preshevës

Asfaltohet rruga në Malësi të Preshevës
Ka filluar asfaltimi i rrugës në Malësi të Preshevës, asfaltimi i kësaj rruge është bërë pasi që banorët e Malësisë kryesisht ata të bashkësisë lokale Ilincë dhe Buhiq me vite të tëra kanë pritur që të bëhet një gjë e ...
Ina-Online | 06-Dec-2018 07:59
Ka filluar asfaltimi i rrugës në Malësi të Preshevës, asfaltimi i kësaj rruge është bërë pasi që banorët e Malësisë kryesisht ata të bashkësisë lokale Ilincë dhe Buhiq me vite të tëra kanë pritur që të bëhet një gjë e ...

Asfaltohet rruga Drenica në Ferizaj
Ndonëse dhjetor, kushtet e përshtatshme klimatike po mundësojnë ende zhvillimin e projekteve të ndryshme infrastrukturore në gjithë territorin e Ferizajt. I tillë ishte sot, asfaltimi i rrugës “Drenica”, një rrugë kjo e ...
Arbresh | 03-Dec-2018 14:45
Ndonëse dhjetor, kushtet e përshtatshme klimatike po mundësojnë ende zhvillimin e projekteve të ndryshme infrastrukturore në gjithë territorin e Ferizajt. I tillë ishte sot, asfaltimi i rrugës “Drenica”, një rrugë kjo e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved