ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 06:01

Agjenti i Elseid Hysajt: Nuk e përjashtojmë mundësinë e largimit që në janar

Agjenti i Elseid Hysajt: Nuk e përjashtojmë mundësinë e largimit që në janar
E ardhmja e mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, tek skuadra e Napolit duke gjithnjë e më larg që me ardhjen e trajnerit Carlo Ancelotti. Me ardhjen e teknikut italian, mbrojtësi shkodran nuk ka gjetur ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 14:31
E ardhmja e mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, tek skuadra e Napolit duke gjithnjë e më larg që me ardhjen e trajnerit Carlo Ancelotti. Me ardhjen e teknikut italian, mbrojtësi shkodran nuk ka gjetur ...

Agjenti i Hysajt “tremb” Napolin: Mbrojtësi mund të largohet në janar
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë.
Top Channel | 06-Dec-2018 04:50
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë.

“Ancelotti ka një vlerësim të pabesueshëm për Hysajn, por në janar mund të shkojë tek Chelsea”
Agjenti i Elseid Hysaj, Mario Giuffredi vijon të jetë shumë aktiv në Itali në lidhje me futbollistët që ka nën administrim. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në programin “Un Calcio Alla Radio” në “Radio CRC”, ai ka ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 15:22
Agjenti i Elseid Hysaj, Mario Giuffredi vijon të jetë shumë aktiv në Itali në lidhje me futbollistët që ka nën administrim. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në programin “Un Calcio Alla Radio” në “Radio CRC”, ai ka ...

Napoli e ka seriozisht për Pavard, Hysaj drejt Chelsea-t
Të gjitha indiciet sugjerojnë largimin e Elseid Hysajt nga Napoli. Nga blerjaj e Malciut, që mbulon pikërisht krahun e djathtë të mbrojtjes, rol të cilin bën Hysaj, të mosmarrëveshjet për zgjatjen e kontratës e së ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 10:06
Të gjitha indiciet sugjerojnë largimin e Elseid Hysajt nga Napoli. Nga blerjaj e Malciut, që mbulon pikërisht krahun e djathtë të mbrojtjes, rol të cilin bën Hysaj, të mosmarrëveshjet për zgjatjen e kontratës e së ...

Hysaj drejt transferimit tek Chelsea, Napoli kërkon kampionin e Botës
Elseid Hysaj duket i destinuar për t’u larguar nga Napoli. Nga blerja e Malciut, që mbulon pikërisht krahun e djathtë të mbrojtjes, rol të cilin bën Hysaj, të mosmarrëveshjet për zgjatjen e kontratës e së fundmi tek ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 12:12
Elseid Hysaj duket i destinuar për t’u larguar nga Napoli. Nga blerja e Malciut, që mbulon pikërisht krahun e djathtë të mbrojtjes, rol të cilin bën Hysaj, të mosmarrëveshjet për zgjatjen e kontratës e së fundmi tek ...

Agjenti i Hysajt “tremb” Napolin: Mbrojtësi mund të largohet në janar
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë. Pas 3 ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2018 10:55
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë. Pas 3 ...

“Elseid Hysajn po e trajtojnë si futbollist skarco”
ITALI Mbrojtësi i Napolit dhe i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj është vënë në qendër të kritikave për shkak të paraqitjeve aspak të mira në kampionatin italian. Përballjet e këtij sezoni po nxjerrin në pah një ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 18:08
ITALI Mbrojtësi i Napolit dhe i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj është vënë në qendër të kritikave për shkak të paraqitjeve aspak të mira në kampionatin italian. Përballjet e këtij sezoni po nxjerrin në pah një ...

Elseid Hysaj po mendon largimin nga Napoli
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë. Pas 3 ...
Java News | 06-Dec-2018 07:47
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë. Pas 3 ...

Hysaj në janar mund të largohet nga Napoli
Pak ditë më parë, Telesport publikoi një lajm, ku tregonte se Elseid Hysaj ishte pranë largimit nga Napoli. Mediat ndërkombëtare e publikuan gjerësisht këtë lajm, duke publikuar për herë të parë edhe emrin e lojtarit që ...
Java News | 05-Dec-2018 20:42
Pak ditë më parë, Telesport publikoi një lajm, ku tregonte se Elseid Hysaj ishte pranë largimit nga Napoli. Mediat ndërkombëtare e publikuan gjerësisht këtë lajm, duke publikuar për herë të parë edhe emrin e lojtarit që ...

“Bomba” nga Italia: Hysaj mund të lërë Napolin që në janar
Elseid Hysaj është gjithnjë e më larg Napolit. Mbrojtësi i kombëtares sonë nuk po arrin që të gjejë gjuhën e përbashkët për rinovimin e kontratës me të kaltrit, madje kohët e fundit nuk është më as titullar. Agjenti i ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 16:19
Elseid Hysaj është gjithnjë e më larg Napolit. Mbrojtësi i kombëtares sonë nuk po arrin që të gjejë gjuhën e përbashkët për rinovimin e kontratës me të kaltrit, madje kohët e fundit nuk është më as titullar. Agjenti i ...

Hysaj nuk e ka vendin e sigurtë tek Napoli
E ardhmja e mbrojtësit shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj, duket se është gjithmonë e më larg kampionatit italian, duke qenë se të interesuar për shërbimet e tij janë disa skuadra dhe vetë shkodrani nuk po arrin të bëjë ...
Kosova Press | 05-Dec-2018 11:08
E ardhmja e mbrojtësit shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj, duket se është gjithmonë e më larg kampionatit italian, duke qenë se të interesuar për shërbimet e tij janë disa skuadra dhe vetë shkodrani nuk po arrin të bëjë ...

Napoli beson ende tek titulli
Napoli beson ende tek titulli kampion në Serinë A. Skuadra ku luan Elseid Hysaj, nuk lejoi shkëputjen e Juventusit pas fitores në fushën e Atalantës. Ndeshja ishte e vështirë, por doli për mbarë. Napoli mund të thotë se ...
ABCNews | 04-Dec-2018 21:20
Napoli beson ende tek titulli kampion në Serinë A. Skuadra ku luan Elseid Hysaj, nuk lejoi shkëputjen e Juventusit pas fitores në fushën e Atalantës. Ndeshja ishte e vështirë, por doli për mbarë. Napoli mund të thotë se ...

Chlesea ofron këtë lojtar për shërbimet e Hysaj
Chelsea po kërkon që në çdo mënyrë të ketë në dispozicion shërbimet e Elseid Hysaj. Për këtë, skuadra e Maurizio Sarri është e gatshme që të ofrojë edhe shërbimet e qendër mbrojtësit Andreas Christensen, shkruan ...
Flaka | 03-Dec-2018 20:11
Chelsea po kërkon që në çdo mënyrë të ketë në dispozicion shërbimet e Elseid Hysaj. Për këtë, skuadra e Maurizio Sarri është e gatshme që të ofrojë edhe shërbimet e qendër mbrojtësit Andreas Christensen, shkruan ...

Chlesea ofron këtë lojtar për shërbimet e Hysaj
Për këtë, skuadra e Maurizio Sarri është e gatshme që të ofrojë edhe shërbimet e qendër mbrojtësit Andreas Christensen, shkruan “Calciomercato”, transmeton . Danezi nuk po gjen hapësirat e tij tek skuadra londineze dhe ...
Lajminet | 03-Dec-2018 16:56
Për këtë, skuadra e Maurizio Sarri është e gatshme që të ofrojë edhe shërbimet e qendër mbrojtësit Andreas Christensen, shkruan “Calciomercato”, transmeton . Danezi nuk po gjen hapësirat e tij tek skuadra londineze dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved