ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 14:28

Ambasadori kinez në Serbi: Nuk do të ketë luftë në Kosovë

Ambasadori kinez në Serbi: Nuk do të ketë luftë në Kosovë
SERBI Ambasadori kinez në Beograd, Li Manchang, tha gjatë një bisede me studentët e Universitetit të Beogradit se në Kosovë nuk do të ketë luftë. Li në tribunën “Vendi dhe roli i Kinës në rendin global e sidomos në ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 07:32
SERBI Ambasadori kinez në Beograd, Li Manchang, tha gjatë një bisede me studentët e Universitetit të Beogradit se në Kosovë nuk do të ketë luftë. Li në tribunën “Vendi dhe roli i Kinës në rendin global e sidomos në ...

Ambasadori kinez në Beograd: Nuk do të ketë luftë në Kosovë
Ambasadori kinez në Beograd, Li Manchang, tha gjatë një bisede me me studentët e Universitetit të Beogradit ka thënë në Kosovë nuk do të ketë luftë. Li në tribunën “Vendi dhe roli i Kinës në rendin global e sidomos në ...
Arbresh | 05-Dec-2018 23:18
Ambasadori kinez në Beograd, Li Manchang, tha gjatë një bisede me me studentët e Universitetit të Beogradit ka thënë në Kosovë nuk do të ketë luftë. Li në tribunën “Vendi dhe roli i Kinës në rendin global e sidomos në ...

Ambasadori kinez në Beograd: Nuk do të ketë luftë në Kosovë
Li në tribunën “Vendi dhe roli i Kinës në rendin global e sidomos në Ballkan e Serbi”, duke u përgjigjur në pyetjet e studentëve se a do t’i ofrojë Kina ndihmë Serbisë po ndodhi konflikti në Kosovë, është përgjigjur me ...
Lajminet | 05-Dec-2018 23:05
Li në tribunën “Vendi dhe roli i Kinës në rendin global e sidomos në Ballkan e Serbi”, duke u përgjigjur në pyetjet e studentëve se a do t’i ofrojë Kina ndihmë Serbisë po ndodhi konflikti në Kosovë, është përgjigjur me ...

Ambasadori kinez në Beograd: Nuk do të ketë luftë në Kosovë
Ambasadori kinez në Beograd, Li Manchang, tha gjatë një bisede me me studentët e Universitetit të Beogradit ka thënë në Kosovë nuk do të ketë luftë, raporton B92, përcjell Klan Kosova. Li në tribunën “Vendi dhe roli i ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 22:34
Ambasadori kinez në Beograd, Li Manchang, tha gjatë një bisede me me studentët e Universitetit të Beogradit ka thënë në Kosovë nuk do të ketë luftë, raporton B92, përcjell Klan Kosova. Li në tribunën “Vendi dhe roli i ...

Daçiç vazhdon provokimin: Nuk na bëjnë dot presion për Kosovën
Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka deklaruar se Serbia nuk do ta njohë kurrë pavarësinë e Kosovës dhe nuk ka presione që do të mund ta detyrojë ta bëjë këtë, transmeton Koha.net. Ai ka shtuar se po të ...
Java News | 05-Dec-2018 10:20
Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka deklaruar se Serbia nuk do ta njohë kurrë pavarësinë e Kosovës dhe nuk ka presione që do të mund ta detyrojë ta bëjë këtë, transmeton Koha.net. Ai ka shtuar se po të ...

“Serbisë po i bëhet presion që ta njoh Kosovën”
Këto komente, siç raporton Beta, shefi i diplomacisë serbe i ka bërë sot, duke iu drejtuar Kuvendit të Forumit të Gruas të Partisë Socialiste të Serbisë, parti kjo, të cilën e udhëheq Daçiq. “Dëshiroj të shoh se si ...
Lajminet | 04-Dec-2018 23:46
Këto komente, siç raporton Beta, shefi i diplomacisë serbe i ka bërë sot, duke iu drejtuar Kuvendit të Forumit të Gruas të Partisë Socialiste të Serbisë, parti kjo, të cilën e udhëheq Daçiq. “Dëshiroj të shoh se si ...

Daçiç: Serbisë po i bëhet presion që të njohë Kosovën
SERBI Veprimet e fundit të Qeverisë së Kosovës në raport me Serbinë, ministri i jashtëm serb Ivica Daçiç i sheh si presion ndaj Serbisë për të njohur Kosovën, por mbetet të shohim se si do ta zgjidh këtë çështje ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 22:46
SERBI Veprimet e fundit të Qeverisë së Kosovës në raport me Serbinë, ministri i jashtëm serb Ivica Daçiç i sheh si presion ndaj Serbisë për të njohur Kosovën, por mbetet të shohim se si do ta zgjidh këtë çështje ...

Daçiq: Serbisë po i bëhet presion që ta njoh Kosovën
Veprimet e fundit të Qeverisë së Kosovës në raport me Serbinë, ministri i jashtëm serb Ivica Daçiq i sheh si presion ndaj Serbisë për të njohur Kosovën, “por mbetet të shohim se si do ta zgjidh këtë çështje bashkësia ...
Arbresh | 04-Dec-2018 23:06
Veprimet e fundit të Qeverisë së Kosovës në raport me Serbinë, ministri i jashtëm serb Ivica Daçiq i sheh si presion ndaj Serbisë për të njohur Kosovën, “por mbetet të shohim se si do ta zgjidh këtë çështje bashkësia ...

Less: Kosova është e humbur për Serbinë
Beograd, 3 dhjetor 2018 – Hulumtuesi i Forumit Gjeopolitik në Universitetin e Kembrixhit dhe ish-diplomati në Ballkan, Timoty Less, ka thënë se Kosova është e humbur për Serbinë. Ai ka thënë se Serbia duhet të përpiqet ...
Illyriapress | 03-Dec-2018 16:06
Beograd, 3 dhjetor 2018 – Hulumtuesi i Forumit Gjeopolitik në Universitetin e Kembrixhit dhe ish-diplomati në Ballkan, Timoty Less, ka thënë se Kosova është e humbur për Serbinë. Ai ka thënë se Serbia duhet të përpiqet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved