ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:29

Petrol Company hap rrjetin e restoranteve "Be happy"

Petrol Company hap rrjetin e restoranteve "Be happy"
Në kuadër të Petrol Company, në pikën në Fushë Kosovë, është hapur restoranti "Be happy", që mëton të sjellë ushqime të shëndetshme dhe t'u ofrojë klientëve mundësi për të menaxhuar kaloritë që marrin nga ushqimi.
Kosova Press | 05-Dec-2018 22:01
Në kuadër të Petrol Company, në pikën në Fushë Kosovë, është hapur restoranti "Be happy", që mëton të sjellë ushqime të shëndetshme dhe t'u ofrojë klientëve mundësi për të menaxhuar kaloritë që marrin nga ushqimi.

Petrol Company hapë restaurantin luksoz në Fushë Kosovë (Foto)
“Be Happy Restorant” është hapur sonte në një ceremoni ku te pranishëm ishin qindra mysafir. Be happy restaurant do të jetë i veçantë në rajonin e Prishtinës për komuditetin dhe shërbimet e ofruara, shkruan Gazeta ...
GazetaFjala | 05-Dec-2018 20:35
“Be Happy Restorant” është hapur sonte në një ceremoni ku te pranishëm ishin qindra mysafir. Be happy restaurant do të jetë i veçantë në rajonin e Prishtinës për komuditetin dhe shërbimet e ofruara, shkruan Gazeta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved