ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2018 23:41

Zbulohet e dashura e aktorit turk që pranoi se ka prejardhje shqiptare

Zbulohet e dashura e aktorit turk që pranoi se ka prejardhje shqiptare
Momentalisht është njëri prej aktorëve të juaj të preferuar turk. Can Yaman ka rrëmbyer zemrat e vajzave me rolin e tij në serialin turk “Ekenc Kus” që në shqip do të thotë “Zogu i hershëm”. Me një fizik të hatashëm dhe ...
Lajm Press | 09-Nov-2018 09:58
Momentalisht është njëri prej aktorëve të juaj të preferuar turk. Can Yaman ka rrëmbyer zemrat e vajzave me rolin e tij në serialin turk “Ekenc Kus” që në shqip do të thotë “Zogu i hershëm”. Me një fizik të hatashëm dhe ...

Zbulohet e dashura e aktorit turk që pranoi se ka prejardhje shqiptare
Can Yaman ka rrëmbyer zemrat e vajzave me rolin e tij në serialin turk “Ekenc Kus” që në shqip do të thotë “Zogu i hershëm”, shkruan Me një fizik të hatashëm dhe pamje të bukur, Yaman lirshëm mund të thuhet se është ...
Lajminet | 09-Nov-2018 08:51
Can Yaman ka rrëmbyer zemrat e vajzave me rolin e tij në serialin turk “Ekenc Kus” që në shqip do të thotë “Zogu i hershëm”, shkruan Me një fizik të hatashëm dhe pamje të bukur, Yaman lirshëm mund të thuhet se është ...

Aktori turk që pranoi se ka prejardhje shqiptare, Can Yaman në një romancë të re
Can Yaman është një prej aktorëve më të kërkuar në tregun e kinematografisë turke. Me një trup fizik të mirë dhe një pamje të bukur, padyshim që ka rrëmbyer zemrat e shumë femrave. Ai ka lindur në Stamboll, por ...
Arbresh | 09-Nov-2018 08:21
Can Yaman është një prej aktorëve më të kërkuar në tregun e kinematografisë turke. Me një trup fizik të mirë dhe një pamje të bukur, padyshim që ka rrëmbyer zemrat e shumë femrave. Ai ka lindur në Stamboll, por ...

Aktori shqiptar tashmë ‘zonë e ndaluar’, zbulohet e dashura
TURQI Can Yaman, një prej aktorëve të rinj që po çmend gjininë femërore në Turqi dhe jashtë saj, pak kohë më parë u pyet edhe për dashurinë, por nuk zbuloi asgjë. Në fakt, lajmi u zbulua dhe nuk është aspak i mirë për ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 21:42
TURQI Can Yaman, një prej aktorëve të rinj që po çmend gjininë femërore në Turqi dhe jashtë saj, pak kohë më parë u pyet edhe për dashurinë, por nuk zbuloi asgjë. Në fakt, lajmi u zbulua dhe nuk është aspak i mirë për ...

Zbulohet kush është e dashura e aktorit më të bukur të Turqisë ( që është shqiptar)!!!!
Can Yaman konsiderohet si aktori më i pëlqyer i Turqisë, por 29 vjecari e kishte mbajtur të fshehtë lidhjen e tij edhe pse kurioziteti për të parë se kë ka në krah djaloshi I pashëm, ka qenë I madh!! U përfol shumë se ...
Bordo | 08-Nov-2018 22:25
Can Yaman konsiderohet si aktori më i pëlqyer i Turqisë, por 29 vjecari e kishte mbajtur të fshehtë lidhjen e tij edhe pse kurioziteti për të parë se kë ka në krah djaloshi I pashëm, ka qenë I madh!! U përfol shumë se ...

Can Yaman feston ditëlindjen, e ëma e tij ka një urim special(Foto)
Aktori i njohur turk që pak kohë parë deklaroi që ishte me origjinë shqiptar Can Yaman’a u bë shumë i njohur me serialin ‘Erkenci kus’. Ai është komentuar shumë nga mediat turke dhe për transformimin që pësoi pasi rriti ...
Politiko | 08-Nov-2018 09:28
Aktori i njohur turk që pak kohë parë deklaroi që ishte me origjinë shqiptar Can Yaman’a u bë shumë i njohur me serialin ‘Erkenci kus’. Ai është komentuar shumë nga mediat turke dhe për transformimin që pësoi pasi rriti ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved