ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 20:03

“Të Paekspozuarit”/ Thirrjet anti-shqiptare në Bularat, Baze: Një tufë idiotësh grekë. Bushati: Me ato thirrje, 10 vjet burg…

“Të Paekspozuarit”/ Thirrjet anti-shqiptare në Bularat, Baze: Një tufë idiotësh grekë. Bushati: Me ato thirrje, 10 vjet burg…
Të ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, analistët Andi Bushati, Mero Baze dhe Mentor Nazarko kanë komentuar varrimin e ekstremistit grek Kostandino Kacifas si dhe thirrjet anti-shqiptare dhe për ‘Vorio ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 22:00
Të ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, analistët Andi Bushati, Mero Baze dhe Mentor Nazarko kanë komentuar varrimin e ekstremistit grek Kostandino Kacifas si dhe thirrjet anti-shqiptare dhe për ‘Vorio ...

Nazarko: Gabim që Rama u përfshi në çështjen Kacifas
TIRANE I ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, analisti Mentor Nazarko e konsideroi si gabim përfshirjen e kryeministrit Edi Rama në çështjen e vrasjes dhe varrimit të ekstremistit grek Kostandinos Kacifas. ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 21:42
TIRANE I ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, analisti Mentor Nazarko e konsideroi si gabim përfshirjen e kryeministrit Edi Rama në çështjen e vrasjes dhe varrimit të ekstremistit grek Kostandinos Kacifas. ...

“Bularati”, Rama: Nëse 1 mijë shqiptarë shkonin në Athinë të veshur kuq e zinj e këndonin për Çamërinë, do ishte ndezur flakë qeveria greke dhe të gjithë
Kryeministri Edi Rama për ngjarjen e Bularatit, si dhe për përplasjet e ndodhura ditën e sotme në varrimin e Kacifas, dhe thirrjet antishqiptare prej shtetasve grekë. I ftuar mbrëmjen në “Real Story”, Rama tha se në ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 21:42
Kryeministri Edi Rama për ngjarjen e Bularatit, si dhe për përplasjet e ndodhura ditën e sotme në varrimin e Kacifas, dhe thirrjet antishqiptare prej shtetasve grekë. I ftuar mbrëmjen në “Real Story”, Rama tha se në ...

Rama: “Kaçifa” nuk ndikon tek bisedimet me Greqinë, Erdogan nuk ka ndërhyrë
Në studion e Real Story, kryeministri Rama u shpreh I bindur se cështja “Kacifa” nuk do të ndikojë në marrëdhëniet me Greqine dhe aq më teper ne bisedimet që po bëhen mes dy vendeve për disa cështje. “Mendoj se edhe ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 21:44
Në studion e Real Story, kryeministri Rama u shpreh I bindur se cështja “Kacifa” nuk do të ndikojë në marrëdhëniet me Greqine dhe aq më teper ne bisedimet që po bëhen mes dy vendeve për disa cështje. “Mendoj se edhe ...

“Bularati”, Edi Rama: Greku, popull mik, por ka dhe gomerët e vet!
Kryem inistri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 21:31
Kryem inistri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...

Bushati: Ata që nxitën urrejtje në Bularat, dënohen deri në 10 vjet
TIRANE Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka komentuar ngjarjet e sotme në Bularat, ku u varros ekstremisti grek Kostandinos Kacifas. Bushati tha se sipas ligjit shqiptar, personat që bënë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 21:31
TIRANE Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka komentuar ngjarjet e sotme në Bularat, ku u varros ekstremisti grek Kostandinos Kacifas. Bushati tha se sipas ligjit shqiptar, personat që bënë ...

Varrimi i Kacifasit, Tcipras “derdh lotët” e tij. Rama: për derrat e gomerët e çdo vendi
Kryeministri Edi Rama ka komentuar “si padashje” ceremoninë e varrimit të Kostandinos Kacifas, ngacmuar nga një komentues. Për Ramën, ata shtetas grekë të cilët iu qasën të ndjerit duke e parë si hero, e ceremonisë së ...
Tesheshi | 08-Nov-2018 23:24
Kryeministri Edi Rama ka komentuar “si padashje” ceremoninë e varrimit të Kostandinos Kacifas, ngacmuar nga një komentues. Për Ramën, ata shtetas grekë të cilët iu qasën të ndjerit duke e parë si hero, e ceremonisë së ...

Rama për Bularatin: Shteti shqiptar nuk lufton me arkëmorte dhe provokatorë varrimesh
Tiranë, 8 nëntor 2018 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar lidhur me provokimet antishqiptare të ekstremistëve grekë në fshagtin Bularat të Gjirokastrës, gjatë varrimit të Kostandinos Kaçifas. Duke iu ...
Illyriapress | 08-Nov-2018 22:16
Tiranë, 8 nëntor 2018 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar lidhur me provokimet antishqiptare të ekstremistëve grekë në fshagtin Bularat të Gjirokastrës, gjatë varrimit të Kostandinos Kaçifas. Duke iu ...

Thirrjet anti-shqiptare në Bularat, Mero Baze: Një tufë idiotësh
TIRANE Të ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, analistët Andi Bushati, Mero Baze dhe Mentor Nazarko kanë komentuar varrimin e ekstremistit grek Kostandino Kacifas si dhe thirrjet anti-shqiptare dhe ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 21:25
TIRANE Të ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, analistët Andi Bushati, Mero Baze dhe Mentor Nazarko kanë komentuar varrimin e ekstremistit grek Kostandino Kacifas si dhe thirrjet anti-shqiptare dhe ...

Rama në Real Story: Refuzoj shprehjen “na erdhi greku”, kudo ka gomerë
Kryeministri Edi Rama i ftuar në “Real Story”, në Vizion Plus, teksa u pyet nga gazetari Sokol Balla në lidhje me ngjarjen e Bularatit, deklaroi se: “Ne nuk jemi një vend ku luftohet me purgatorët. Ne jemi një vend, ku ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 21:31
Kryeministri Edi Rama i ftuar në “Real Story”, në Vizion Plus, teksa u pyet nga gazetari Sokol Balla në lidhje me ngjarjen e Bularatit, deklaroi se: “Ne nuk jemi një vend ku luftohet me purgatorët. Ne jemi një vend, ku ...

Bularati/ Rama: Nëse do të këndohej për Çamërinë në Greqi, do kishte plasur flaka
Kryeminstri Edi Rama i ftuar në “Real Story” ka folur në lidhje me varrimin e Kacifas të enjten në Bularat dhe thirrjet e ekstremistëve grekë kundër shqiptarëve. Rama tha se nuk e imagjinon se çfarë mund të kishte ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 21:41
Kryeminstri Edi Rama i ftuar në “Real Story” ka folur në lidhje me varrimin e Kacifas të enjten në Bularat dhe thirrjet e ekstremistëve grekë kundër shqiptarëve. Rama tha se nuk e imagjinon se çfarë mund të kishte ...

LIVE/Edi Rama: Greku ka dhe gomerët e vet
I ftuar në emisionin ”Real Story” në Vizion Plus është kryeministri Edi Rama, ku po flet për ngjarjen e sotme në Bularat, ku me thirrjet antishqiptare u varros Kacifa. Rama tha se populli grek është popull mik dhe se ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 21:34
I ftuar në emisionin ”Real Story” në Vizion Plus është kryeministri Edi Rama, ku po flet për ngjarjen e sotme në Bularat, ku me thirrjet antishqiptare u varros Kacifa. Rama tha se populli grek është popull mik dhe se ...

“Bularati”, Rama: Greku, popull mik por ka dhe gomerët e vet
Kryeministri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 21:17
Kryeministri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...

‘REAL STORY’/ “Bularati”, Rama: Greku, popull mik, por ka dhe gomerët e vet!
Kryeministri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...
Java News | 08-Nov-2018 21:31
Kryeministri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...

‘REAL STORY’/ “Bularati”, Rama: Grekët, popull mik, por kanë dhe gomerët e vet!
Kryeministri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...
Java News | 08-Nov-2018 21:24
Kryeministri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...

“Kacifas”, Tsipras: Zemërim i drejtë. Rama: Nuk luftojmë me arkëmorte
Kryeministri i Greqisë Aleksis Tsipras ka folur pas ceremonisë mortore në Bularat, ku u përcoll për në banesën e fundit Kostandinos Kacifa. Në një intevistë për mediat greke, Tsipras e quajti një ditë zie këtë të ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 21:16
Kryeministri i Greqisë Aleksis Tsipras ka folur pas ceremonisë mortore në Bularat, ku u përcoll për në banesën e fundit Kostandinos Kacifa. Në një intevistë për mediat greke, Tsipras e quajti një ditë zie këtë të ...

“Bularati”, Rama: Greku popull mik, por ka dhe gomerët e vet
Kryeministri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2018 21:24
Kryeministri Edi Rama bëri një koment në lidhje me protestat e sotme në Bularat gjatë varrimit të Kostandin Kacifas, minoritarit grek të vrarë nga RENA gjatë një dylfutimi me armë. I ftuar në Real Story, Rama tha se ...

Vjen reagimi i Ramës për thirrjet anti-shqiptare në Bularat
Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi i rrugës ...
Medial | 08-Nov-2018 21:10
Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi i rrugës ...

‘Kacifas’, reagon Rama: Hienat përdhosën të vdekurin, ulën dinjitetin e flamurit të tyre!
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës, ku morën pjesë mbi 1 mijë grekë të cilët këndua në kor thirrje nacionaliste dhe anti shqiptare. Një qytetar i ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 20:19
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës, ku morën pjesë mbi 1 mijë grekë të cilët këndua në kor thirrje nacionaliste dhe anti shqiptare. Një qytetar i ...

Varrimi i Kacifas, Rama: Shteti ynë s’lufton me provokatorë varrimesh
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas varrimit të ekstremistit grek Konstantinos Kacifas, në Bularat të Gjirokastrës. Rama i është përgjigjur një komentuesi në facebook i cili i kërkon Ramës që të ndërhyjë shteti ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 20:37
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas varrimit të ekstremistit grek Konstantinos Kacifas, në Bularat të Gjirokastrës. Rama i është përgjigjur një komentuesi në facebook i cili i kërkon Ramës që të ndërhyjë shteti ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved