ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 19:28

Tsipras ul tonet: Sot ditë zie, por duhet të shohim përpara

Tsipras ul tonet: Sot ditë zie, por duhet të shohim përpara
Vëmendja e opinionit publik në Shqipëri, por edhe atij grek, ishte përqendruar në Bularat gjatë ditës së djeshme, pasi u mbajt ceremonia mortore e Kostandinos Kacifas.
Top Channel | 09-Nov-2018 00:31
Vëmendja e opinionit publik në Shqipëri, por edhe atij grek, ishte përqendruar në Bularat gjatë ditës së djeshme, pasi u mbajt ceremonia mortore e Kostandinos Kacifas.

“Racizmi në Bularat”, Mero Baze: Dule s’përfaqëson minoritetin
Gazetari Mero Baze, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24 ku u diskutua për manifestimet me tone raciste në Bularat gjatë varrimit të ekstremistit grek Kacifas, tha se përfaqësuesit politikë të pakicës ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 22:45
Gazetari Mero Baze, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24 ku u diskutua për manifestimet me tone raciste në Bularat gjatë varrimit të ekstremistit grek Kacifas, tha se përfaqësuesit politikë të pakicës ...

Open/ Zbulohen kush janë 12 personat e ndaluar në Gjirokastër
Në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel, gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raportoi nga Gjirokastra se çfarë po ndodh pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës.
Top Channel | 08-Nov-2018 22:03
Në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel, gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raportoi nga Gjirokastra se çfarë po ndodh pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës.

Varrimi i Kacifas, policia: 12 të shoqëruar, 44 të refuzuar
TIRANE Policia shqiptare ka dhënë detaje në lidhje me shoqërimin e disa e shtetasve grekë si dhe refuzimit të disa të tjerëve për të hyrë në Shqipëri gjatë ceremoninë mortore të ekstremistit grek në Bularat Kostandinos ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 22:01
TIRANE Policia shqiptare ka dhënë detaje në lidhje me shoqërimin e disa e shtetasve grekë si dhe refuzimit të disa të tjerëve për të hyrë në Shqipëri gjatë ceremoninë mortore të ekstremistit grek në Bularat Kostandinos ...

“Thirrjet raciste në Bularat” reagon Policia: Janë shoqëruar 12 persona, ju ndalu hyrja në Shqipëri 44 qytetarë grekë
Policia e Shteti ka reaguar për ngjarjet në Bularat, dhe bën me dije se ka shkuar në 12 numri i të arrestuarve për thirrjet raciste si dhe nuk u është lejuar hyrja në Shqipëri 44 qytetarë grekë. Reagimi i plotë: ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 22:09
Policia e Shteti ka reaguar për ngjarjet në Bularat, dhe bën me dije se ka shkuar në 12 numri i të arrestuarve për thirrjet raciste si dhe nuk u është lejuar hyrja në Shqipëri 44 qytetarë grekë. Reagimi i plotë: ...

“Varrimi i Kacifas”, Idrizi: Shteti shqiptar tregoi se ka rënë
Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka folur për thirrjet raciste të grekëve sot në Bularat të Gjirokastrës, të cilat në optikën e tij treguan se shteti shqiptar nuk funksionon në pjesën jugore të vendit. Ai shtoi në “TPZ” ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 21:34
Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka folur për thirrjet raciste të grekëve sot në Bularat të Gjirokastrës, të cilat në optikën e tij treguan se shteti shqiptar nuk funksionon në pjesën jugore të vendit. Ai shtoi në “TPZ” ...

Open/ Ekstremisti i grek hyri në Shqipëri në mënyrë ilegale
Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raportoi “live” në emisionin “Open” mbi situatën në Bularat pas mbajtjes së ceremonisë mortore të Kacifës ditën e sotme, duke bërë të ditur se 12 persona janë ndaluar në Kakavijë.
Top Channel | 08-Nov-2018 21:30
Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raportoi “live” në emisionin “Open” mbi situatën në Bularat pas mbajtjes së ceremonisë mortore të Kacifës ditën e sotme, duke bërë të ditur se 12 persona janë ndaluar në Kakavijë.

Dule injoron gjuhën shqipe: Thirrjet raciste në Bularat ishin normale, të ndaluarit do dalin shpejt. Gazetarët: Fol shqip, je në tokën shqiptare këtu
Vangjel Dule ka folur për mediat lidhur me ngjarjen e Bularatit ku ka justifikuar thirrjet raciste ndaj shqiptarve. Edhe pse ishte pjesë e tubimeve në ceremoninë mortore të ekstremistit grek që mbeti i vrarë, kreu i ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 22:00
Vangjel Dule ka folur për mediat lidhur me ngjarjen e Bularatit ku ka justifikuar thirrjet raciste ndaj shqiptarve. Edhe pse ishte pjesë e tubimeve në ceremoninë mortore të ekstremistit grek që mbeti i vrarë, kreu i ...

Shpëtim Idrizi “shpërthen” ndaj Tavos dhe Dules: Turp të kenë që u shfaqën sot në Bularat, ai hapi zjarr ndaj policisë shqiptare
Shpëtim Idrizi ka dënuar sjelljen e dy deputetëve Vangjel Dule dhe Vangjel Dule në Bularat ku morën pjesë në ceremoninë e varrimit të ekstremistit grek që u vra në një përplasje me armë zjarri me policinë. Kreu i ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 21:41
Shpëtim Idrizi ka dënuar sjelljen e dy deputetëve Vangjel Dule dhe Vangjel Dule në Bularat ku morën pjesë në ceremoninë e varrimit të ekstremistit grek që u vra në një përplasje me armë zjarri me policinë. Kreu i ...

“Kacifas”/ Tsipras: Vepruam siç duhet, zemërimi i justifikueshëm
Kryeministri i Greqisë ka folur për mediat greke pas varrimit të minoritarit grek Kostandinos Kacifas, i cili u vra me 28 tetor pas një shkëmbimi zjarri me forcat RENEA në Bularat, në ditën Kombëtare të Greqisë. Ai ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 19:47
Kryeministri i Greqisë ka folur për mediat greke pas varrimit të minoritarit grek Kostandinos Kacifas, i cili u vra me 28 tetor pas një shkëmbimi zjarri me forcat RENEA në Bularat, në ditën Kombëtare të Greqisë. Ai ...

Policia e Shtetit: Varrimi i Kaçifas u përdor për qëllime ekstremiste
Policia e Shtetit ka dalë me një reagim zyrtar në lidhje me tensionet dhe thirrjet raciste në Bularat gjatë ceremonisë mortore te Konstandinos Kacifas. Në Pikën e Kalimit të Kontrollit Kufitar Kakavije, Policia ka kryer ...
VizionPlus | 09-Nov-2018 00:14
Policia e Shtetit ka dalë me një reagim zyrtar në lidhje me tensionet dhe thirrjet raciste në Bularat gjatë ceremonisë mortore te Konstandinos Kacifas. Në Pikën e Kalimit të Kontrollit Kufitar Kakavije, Policia ka kryer ...

12 ekstremiste grek e shqiptarë në komisariat, Dule shkon ti ndihmojë
6 shqiptare dhe 6 shtetas grek jane shoqëruar në komisariatin e Gjirokastrës, pas ceremonisë mortore te 35 vjeçarit Kostandin Kacifa.12 te shoqeruarit po verifikohen per tubim te paligjshem dhe kalim te paligjshem te ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 23:01
6 shqiptare dhe 6 shtetas grek jane shoqëruar në komisariatin e Gjirokastrës, pas ceremonisë mortore te 35 vjeçarit Kostandin Kacifa.12 te shoqeruarit po verifikohen per tubim te paligjshem dhe kalim te paligjshem te ...

‘Kacifas’/ Bllokuan rrugën Gjirokastër-Kakavijë, shoqërohen 2 grekë
GJIROKASTER Policia shqiptare ka shoqëruar dy shtetas grekë, pasi dyshohet se kanë bllokuar për më shumë se 10 minuta aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë duke shkaktuar kaos në trafik. Bllokimi i rrugës ka ardhur pas ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 18:38
GJIROKASTER Policia shqiptare ka shoqëruar dy shtetas grekë, pasi dyshohet se kanë bllokuar për më shumë se 10 minuta aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë duke shkaktuar kaos në trafik. Bllokimi i rrugës ka ardhur pas ...

Policia shoqëron dy grekë pas varrimit të Kaçifas, akuzohen se kanë hyrë ilegalisht në Shqipëri. Media greke nxjerr emrin e famëkeqit Karathano
Pas thirrjeve anti-shqiptare në Bularat të Gjirokastër, polica ka shoqëruar dy persona, të cilët po verifikohen nga kanë hyrë në territorin e Shqipërisë. Nëse kanë hyrje të rregullt do lejohen të vijojnë. Po kanë hyre ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 19:15
Pas thirrjeve anti-shqiptare në Bularat të Gjirokastër, polica ka shoqëruar dy persona, të cilët po verifikohen nga kanë hyrë në territorin e Shqipërisë. Nëse kanë hyrje të rregullt do lejohen të vijojnë. Po kanë hyre ...

FOTOT/ Nga deputeti i PD-së, Vangjel Dule, tek urdhërat e Vangjel Tavos: Çfarë nuk u pa nga ajo që ndodhi në Bularat
Ekstremistri grek i vrarë në Shqipëri, Konstandin Kacifas, është përcjellë për në banesën e fundit si hero. Nëq ceremoni mernin pjesë edhe deputetë shqiptarë, si ai i PD-së, Vangjel Dule, apo deputeti i LSI-së, Vangjel ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 18:34
Ekstremistri grek i vrarë në Shqipëri, Konstandin Kacifas, është përcjellë për në banesën e fundit si hero. Nëq ceremoni mernin pjesë edhe deputetë shqiptarë, si ai i PD-së, Vangjel Dule, apo deputeti i LSI-së, Vangjel ...

“Nacionalizmi në Bularat”, diplomati Nesho: Shfaqje qesharake!
TIRANË Diplomati Agim Nesho, i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 ka deklaruar se thirrjet nacionaliste të qytetarëve grekë sot në ceremoninë e lamtumirës së Kacifas në Bularat ishin tejet qesharake. Ai hodhi ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 17:29
TIRANË Diplomati Agim Nesho, i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 ka deklaruar se thirrjet nacionaliste të qytetarëve grekë sot në ceremoninë e lamtumirës së Kacifas në Bularat ishin tejet qesharake. Ai hodhi ...

Mesila Doda: Kacifas, turpi i Bularatit. Terroristët nuk nderohen
Sekretarja e Përgjithshme e Partisë për Drejtësi, Integrim e Unitet, Mesila Doda, ka reaguar për varrimin që iu bë minoritarit grek, Kostandin Kacifas, i cili u vra pas një dyluftimi me forcat RENEA në Bularat të ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 17:23
Sekretarja e Përgjithshme e Partisë për Drejtësi, Integrim e Unitet, Mesila Doda, ka reaguar për varrimin që iu bë minoritarit grek, Kostandin Kacifas, i cili u vra pas një dyluftimi me forcat RENEA në Bularat të ...

Kaçifa u përcoll si “hero” grek, ekstremistë të “Agimi i Artë”, thirrje antishqiptare
Nën tingujt e himnit grek e i mbuluar me flamurin e vendit fqinj, Kostandinos Kacifa u përcjell këtë të enjte në banesën e fundit. Familja kishte zgjedhur ta nderonte të ndjerin edhe me veshjen ushtarake. Familjarë, të ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 20:22
Nën tingujt e himnit grek e i mbuluar me flamurin e vendit fqinj, Kostandinos Kacifa u përcjell këtë të enjte në banesën e fundit. Familja kishte zgjedhur ta nderonte të ndjerin edhe me veshjen ushtarake. Familjarë, të ...

Varrimi i Kacifas, protestuesit bllokojnë rrugën në Gjirokastër
GJIROKASTËR Protestuesit të cilët morën pjesë ditën e sotme në varrimin e Kostandinos Kaficas, minoritarit grek që u qëllua për vdekje nga forcat RENEA pas një dyluftimi me armë, kanë bllokuar rrugën nacionale në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 17:03
GJIROKASTËR Protestuesit të cilët morën pjesë ditën e sotme në varrimin e Kostandinos Kaficas, minoritarit grek që u qëllua për vdekje nga forcat RENEA pas një dyluftimi me armë, kanë bllokuar rrugën nacionale në ...

Bllokuan aksin kryesor, ndalohen 12 persona në Gjirokastër (EMRAT)
Emrat e personave të ndaluar: 1. Andrea Panajot Kuri. 2. Thoma Filip Stefo 3. Kristo Anastas Duci 4. Haralamb Nikolla Karathano 5. Thanas Vangjel Papas 6. Pirro Kosta Panajoti 7. Dhimiter Nasipa Kostandinos 8. Nina ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 23:13
Emrat e personave të ndaluar: 1. Andrea Panajot Kuri. 2. Thoma Filip Stefo 3. Kristo Anastas Duci 4. Haralamb Nikolla Karathano 5. Thanas Vangjel Papas 6. Pirro Kosta Panajoti 7. Dhimiter Nasipa Kostandinos 8. Nina ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved