ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 04:25

Me thikë, dorezë e shkop bejsbolli, arrestohet i riu në Fier (Emri)

Me thikë, dorezë e shkop bejsbolli, arrestohet i riu në Fier (Emri)
FIER Një i ri është arrestuar nga policia e Fierit, pasi është kapur duke lëvizur me thikë, dorezë metalike dhe shkop bejsbolli në makinë. Në pranga ka përfunduar Erald Pelivani, 21 vjeç, banues në Fier. “Arrestimi i ...
BalkanWeb | 09-Nov-2018 09:35
FIER Një i ri është arrestuar nga policia e Fierit, pasi është kapur duke lëvizur me thikë, dorezë metalike dhe shkop bejsbolli në makinë. Në pranga ka përfunduar Erald Pelivani, 21 vjeç, banues në Fier. “Arrestimi i ...

Shpërndanin drogë pranë shkollave, dy të arrestuar në Berat
Policia e Beratit ka arrestuar dy persona të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave.
Top Channel | 09-Nov-2018 09:31
Policia e Beratit ka arrestuar dy persona të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave.

Shisnin drogë pranë shkollave, kapen 2 të rinj në Berat (Emrat)
BERAT Policia e Beratit ka vënë në pranga dy të rinj që dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave. Po kështë është arrestuar dhe një 42-vjeçar për mbajtje pa leje të municioneve ushtarake. Specialistët e ...
BalkanWeb | 09-Nov-2018 09:15
BERAT Policia e Beratit ka vënë në pranga dy të rinj që dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave. Po kështë është arrestuar dhe një 42-vjeçar për mbajtje pa leje të municioneve ushtarake. Specialistët e ...

Lëvizte me thikë dhe shkop bejzbolli, pranga të riut
Një 21 vjeçar është arrestuar nga policia pasi lëvizte me thikë, shkop bejzbolli dhe dorezë metalike. Shtetasi i arrestuar është Erald Pelivani, banues në Fier. Sipas policisë së Fierit, arrestimi i këtij shtetasi u bë ...
VizionPlus | 09-Nov-2018 09:47
Një 21 vjeçar është arrestuar nga policia pasi lëvizte me thikë, shkop bejzbolli dhe dorezë metalike. Shtetasi i arrestuar është Erald Pelivani, banues në Fier. Sipas policisë së Fierit, arrestimi i këtij shtetasi u bë ...

Shpërndanin drogë tek nxënësit, arrestohen dy beratas
Policia e Beratit ka ndaluar dy shtetas që dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave si dhe ka arrestuar një të tretë për mbajtje pa leje të municioneve ushtarake. Dy shtetasit e ndaluar për shpërndarjen e ...
VizionPlus | 09-Nov-2018 09:32
Policia e Beratit ka ndaluar dy shtetas që dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave si dhe ka arrestuar një të tretë për mbajtje pa leje të municioneve ushtarake. Dy shtetasit e ndaluar për shpërndarjen e ...

Morën ryshfet, pranga 3 punonjësve të Hetimit Tatimor
KORCE- Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon me sukses operacionin e koduar “Pritja”, duke vënë në pranga tre punonjës të Hetimit Tatimor-Tiranë. Burime zyrtare nga policia pohuan se punonjësit shpërdoruan ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 11:38
KORCE- Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon me sukses operacionin e koduar “Pritja”, duke vënë në pranga tre punonjës të Hetimit Tatimor-Tiranë. Burime zyrtare nga policia pohuan se punonjësit shpërdoruan ...

Shpërndanin drogë afër shkollave, dy të arrestuar në Berat
Policia e Beratit ka arrestuar dy persona të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave.
Kosova Press | 09-Nov-2018 09:56
Policia e Beratit ka arrestuar dy persona të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave.

Gati për sherr/ Me thikë, dorezë e shkop bejsbolli, pranga të riut
Një i ri është arrestuar nga policia e Fierit, pasi është kapur duke lëvizur me thikë, dorezë metalike dhe shkop bejsbolli në makinë. Në pranga ka përfunduar Erald Pelivani, 21 vjeç, banues në Fier. “Arrestimi i këtij ...
Java News | 09-Nov-2018 09:51
Një i ri është arrestuar nga policia e Fierit, pasi është kapur duke lëvizur me thikë, dorezë metalike dhe shkop bejsbolli në makinë. Në pranga ka përfunduar Erald Pelivani, 21 vjeç, banues në Fier. “Arrestimi i këtij ...

Morën 30.000 lekë për për të mos i vënë gjobë një bisnesi, në pranga 3 zyrtarë në Tiranë
Tre punonjës të Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve në Tiranë jane arrestuar sot nga seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, në kuadër të operacionit të koduar “Pritja”. Këta punonjës në ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 11:37
Tre punonjës të Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve në Tiranë jane arrestuar sot nga seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, në kuadër të operacionit të koduar “Pritja”. Këta punonjës në ...

SHISH hap garën e punësimeve në rang kombëtar! Afati i aplikimeve deri me 10 dhjetor. Kriteret që duhet të plotësojnë të intetresuarit
Shërbimi Informativ Shtetëror ka hapur një proces rekrutimi në rang kombëtar. Referuar njoftimit, Shërbimi kërkon të punësojë shtetas për të qenë në dispozicion. Nevojat janë për nën/Inspektorë (roje) në njësitë e SHISH ...
ScanTv | 09-Nov-2018 09:34
Shërbimi Informativ Shtetëror ka hapur një proces rekrutimi në rang kombëtar. Referuar njoftimit, Shërbimi kërkon të punësojë shtetas për të qenë në dispozicion. Nevojat janë për nën/Inspektorë (roje) në njësitë e SHISH ...

I morën 30 mijë lekë ryshfet tregtarit, në pranga 3 tatimorë
Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon operacionin e koduar “Pritja”. Shpërdorojnë detyrën, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të ryshfetit, arrestohen në flagrancë tre ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 13:08
Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon operacionin e koduar “Pritja”. Shpërdorojnë detyrën, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të ryshfetit, arrestohen në flagrancë tre ...

“Pritja”, vë në pranga tre punonjës të Hetimit Tatimor
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të rryshfetit. Në sajë të operacionit të koduar “Pritja”. ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 11:37
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të rryshfetit. Në sajë të operacionit të koduar “Pritja”. ...

Kapen dy të rinj që shpërndanin drogë pranë shkollave të Beratit
Policia e Beratit ka ndaluar dy persona të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave, ndërsa një person tjetër është arrestuar për armëmbajte pa leje. Personat të cilët u kapën nga policia janë Klei ...
Koha Jone | 09-Nov-2018 09:26
Policia e Beratit ka ndaluar dy persona të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave, ndërsa një person tjetër është arrestuar për armëmbajte pa leje. Personat të cilët u kapën nga policia janë Klei ...

EMRAT/ Shpërndanin drogë pranë shkollave, pranga dy të rinjve
Policia e Beratit ka ndaluar dy persona të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave, ndërsa një person tjetër është arrestuar për armëmbajte pa leje. Personat të cilët u kapën nga policia janë Klei ...
Java News | 09-Nov-2018 09:23
Policia e Beratit ka ndaluar dy persona të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave, ndërsa një person tjetër është arrestuar për armëmbajte pa leje. Personat të cilët u kapën nga policia janë Klei ...

Turizëm, kulturë dhe art në muzetë e Beratit
Muzetë e Qendrës Muzeore Berat, Muzeu Ikonografik Onufri dhe Muzeu Etnografik vazhdojnë të jenë destinacionet më të kërkuara nga turistët e vizitorët e huaj dhe gjatë muajit tetor.
Kosova Press | 09-Nov-2018 09:00
Muzetë e Qendrës Muzeore Berat, Muzeu Ikonografik Onufri dhe Muzeu Etnografik vazhdojnë të jenë destinacionet më të kërkuara nga turistët e vizitorët e huaj dhe gjatë muajit tetor.

Arrestohen në flagrancë tre punonjës të Hetimit Tatimor- Tiranë. EMRAT
Arrestohen në flagrancë tre punonjës të Hetimit Tatimor- Tiranë. Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës ...
Standard | 08-Nov-2018 17:59
Arrestohen në flagrancë tre punonjës të Hetimit Tatimor- Tiranë. Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës ...

Shkarkohen 3 inspektorë të Tatimores, ja për çfarë akuzohen!
Janë shkarkuar tre inspektorë të Drejtorisë së Hetimit Tatimor, në Tiranë. Mësohet se, 3 inspektorët akuzohen për shpërdorim detyre. Që të tre ushtronin korrupsion pasiv, gjatë kohës që ishin në krye të detyrës. ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 15:11
Janë shkarkuar tre inspektorë të Drejtorisë së Hetimit Tatimor, në Tiranë. Mësohet se, 3 inspektorët akuzohen për shpërdorim detyre. Që të tre ushtronin korrupsion pasiv, gjatë kohës që ishin në krye të detyrës. ...

“Ndëshkimi i të fortëve”, arrestohet i riu Lezhë me armë me vete (Emri)
LEZHE Policia e Lezhës ka arrestuar një 21-vjeçar në kuadër të operacionit “Ndëshkimi i të fortëve”. Në pranga ka përfudnuar Margenat Jaku, 21 vjeç, banues në Lezhë, pasi qarkullonte në ambiente publike me armë zjarri ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 13:28
LEZHE Policia e Lezhës ka arrestuar një 21-vjeçar në kuadër të operacionit “Ndëshkimi i të fortëve”. Në pranga ka përfudnuar Margenat Jaku, 21 vjeç, banues në Lezhë, pasi qarkullonte në ambiente publike me armë zjarri ...

Arrestimi i 3 punonjësve të Hetimit Tatimor, reagon Drejtoria e Përgjithshme: Largim nga detyra. Bizneset të denoncojnë çdo akt!
Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njofton largimin e menjëhershëm nga detyra të 3 punonjësve, inspektorë të sektorit të Zbatimit pranë Drejtorisë së Hetimit Tatimor Rajoni Qendror Tiranë, të cilët u ndaluan pas ...
ScanTv | 08-Nov-2018 15:02
Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njofton largimin e menjëhershëm nga detyra të 3 punonjësve, inspektorë të sektorit të Zbatimit pranë Drejtorisë së Hetimit Tatimor Rajoni Qendror Tiranë, të cilët u ndaluan pas ...

Festat e fundvitit, hetimi tatimor në terren për verifikimin e dyqaneve
Drejtoria e Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve, (DPT) përmes strukturave të saj, ka nisur zbatimin e planit operacional për periudhën 1 nëntor -31 dhjetor 2018. Qëllimi i zbatimit të këtij ...
Java News | 08-Nov-2018 13:57
Drejtoria e Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve, (DPT) përmes strukturave të saj, ka nisur zbatimin e planit operacional për periudhën 1 nëntor -31 dhjetor 2018. Qëllimi i zbatimit të këtij ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved