ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 18:52

Selena Gomez, del nga rehabilitimi dhe ndjehet më mirë

Selena Gomez, del nga rehabilitimi dhe ndjehet më mirë
Këngëtarja, Selena Gomez gjatë kësaj kohe ishte duke u trajtuar në një spital psikiatrik. Por tani, një muaj më vonë artistja 26-vjeçare thuhet se ka lënë rehabilitimin dhe është më mirë. Një burim ka thënë për E!News ...
BalkanWeb | 09-Nov-2018 07:24
Këngëtarja, Selena Gomez gjatë kësaj kohe ishte duke u trajtuar në një spital psikiatrik. Por tani, një muaj më vonë artistja 26-vjeçare thuhet se ka lënë rehabilitimin dhe është më mirë. Një burim ka thënë për E!News ...

Selena Gomez në sptal psikiatrik, zbuloni gjendjen e saj
Lajme të mira vijnë nga Selena Gomez. Këngëtarja që u shtrua në spital psikiatrik para disa javësh është në gjendje të mirë shëndetësore. Këngëtarja e famshme ka patur shumë ulje-ngritje në jetë, por ia ka dalë që ti ...
Politiko | 09-Nov-2018 09:00
Lajme të mira vijnë nga Selena Gomez. Këngëtarja që u shtrua në spital psikiatrik para disa javësh është në gjendje të mirë shëndetësore. Këngëtarja e famshme ka patur shumë ulje-ngritje në jetë, por ia ka dalë që ti ...

Kjo është gjendja e Selena Gomez, pas daljes nga spitali psikiatrik
Këngëtarja, Selena Gomez gjatë kësaj kohe ishte duke u trajtuar në një spital psikiatrik. Por tani, një muaj më vonë artistja 26-vjeçare thuhet se ka lënë rehabilitimin dhe është më mirë, shkruan indipendent online. Një ...
Arbresh | 09-Nov-2018 08:03
Këngëtarja, Selena Gomez gjatë kësaj kohe ishte duke u trajtuar në një spital psikiatrik. Por tani, një muaj më vonë artistja 26-vjeçare thuhet se ka lënë rehabilitimin dhe është më mirë, shkruan indipendent online. Një ...

Lajme të mira nga Selena Gomez, këngëtarja del nga psikiatria
SHBA U bë rreth një muaj që Selena Gomez u shkëput nga Instagrami dhe jeta e saj për shkak të arsyeve shëndetësore. Nuk ishte dhënë asnjë lajm deri më sot për shëndetin e saj mendon. Por më në fund sipas burimeve, ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 15:53
SHBA U bë rreth një muaj që Selena Gomez u shkëput nga Instagrami dhe jeta e saj për shkak të arsyeve shëndetësore. Nuk ishte dhënë asnjë lajm deri më sot për shëndetin e saj mendon. Por më në fund sipas burimeve, ...

Selena Gomez del nga psikiatria
Ylli i Muzikës pop, Selena Gomez ka lënë ditën e enjte psikiatrinë një muaj pasi u shtrua aty për tu kuruar për shëndetin mendor. Selena ka filluar të ndihet më mirë dhe të paktën për disa kohë ajo nuk do të kthehet në ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 23:16
Ylli i Muzikës pop, Selena Gomez ka lënë ditën e enjte psikiatrinë një muaj pasi u shtrua aty për tu kuruar për shëndetin mendor. Selena ka filluar të ndihet më mirë dhe të paktën për disa kohë ajo nuk do të kthehet në ...

Pas daljes nga spitali psikiatrik kjo është gjendja e Selena Gomez
Por tani, një muaj më vonë artistja 26-vjeçare thuhet se ka lënë rehabilitimin dhe është më mirë, shkruan indipendent online transmeton lajmi net Një burim ka thënë për E!News se Selena tashmë është “kthjellur dhe po ...
Lajminet | 08-Nov-2018 23:03
Por tani, një muaj më vonë artistja 26-vjeçare thuhet se ka lënë rehabilitimin dhe është më mirë, shkruan indipendent online transmeton lajmi net Një burim ka thënë për E!News se Selena tashmë është “kthjellur dhe po ...

Selena Gomez del nga psikiatria dhe zbulohen detajet e gjendjes së saj shëndetësore
Pas një muaji trajtim në psikiari për shëndetin mendor, duekt se Selena Gomez ka treguar shenja të përmirësimit dhe ka dalë nga psikiatria. Këngëtarja ka filluar të ndihet më mirë dhe të paktën për disa kohë ajo nuk do ...
Medial | 08-Nov-2018 14:32
Pas një muaji trajtim në psikiari për shëndetin mendor, duekt se Selena Gomez ka treguar shenja të përmirësimit dhe ka dalë nga psikiatria. Këngëtarja ka filluar të ndihet më mirë dhe të paktën për disa kohë ajo nuk do ...

Përmirësohet Selena Gomez, ndërpret trajnimin e shëndetit mendor
Selena Gomez, u shtrua në spital psikiatrik, për probleme me shëndetin emocional, dhe mungesë të qelizave të bardha. Që në shtator, ajo është shtruar në spital, dhe vazhdimisht ka pasur luhatje të shëndetit mendor dhe ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 11:54
Selena Gomez, u shtrua në spital psikiatrik, për probleme me shëndetin emocional, dhe mungesë të qelizave të bardha. Që në shtator, ajo është shtruar në spital, dhe vazhdimisht ka pasur luhatje të shëndetit mendor dhe ...

Selena Gomez del nga spitali psikiatrik
Pas më shumë se një muaj në trajtim, Selena Gomez është larguar nga spitali psikiatrik. Një burim ka thënë për E!Neës se këngëtarja tashmë është “kthejllur dhe po ndihet shumë mirë, fizikisht dhe psiqikisht” duke shtuar ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 11:41
Pas më shumë se një muaj në trajtim, Selena Gomez është larguar nga spitali psikiatrik. Një burim ka thënë për E!Neës se këngëtarja tashmë është “kthejllur dhe po ndihet shumë mirë, fizikisht dhe psiqikisht” duke shtuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved