ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 18:52

Si na “vuri në lojë” Arilena Ara

Si na “vuri në lojë” Arilena Ara
Dhe keshtu beme edhe me kengetaren e njohur. Ne fillim te shtatorit, disa foto te saj, ku shfaqej e lumtur ne bordin e nje yacht-i se bashku me nje djalosh biond, te panjohur per publikun, na bene te mendojme ate qe na ...
ikub.al | 07-Nov-2018 20:47
Dhe keshtu beme edhe me kengetaren e njohur. Ne fillim te shtatorit, disa foto te saj, ku shfaqej e lumtur ne bordin e nje yacht-i se bashku me nje djalosh biond, te panjohur per publikun, na bene te mendojme ate qe na ...

Sa me fat Kylie Jenner! I dashuri i bën surprizë romantike
SHBA Kylie Jenner nuk ka ditëlindjen sot, por i dashuri i saj, Travis Scott e surprizon edhe në ditët kur nuk ka festa. Nëpërmjet një video të publikuar në Instragam motra e Kim Kardashian ka zbuluar se mbrëmjen e ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 14:51
SHBA Kylie Jenner nuk ka ditëlindjen sot, por i dashuri i saj, Travis Scott e surprizon edhe në ditët kur nuk ka festa. Nëpërmjet një video të publikuar në Instragam motra e Kim Kardashian ka zbuluar se mbrëmjen e ...

Demi Rose ngre temperaturat edhe në vjeshtë
View this post on Instagram ????? A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Nov 5, 2018 at 3:32pm PST
ikub.al | 07-Nov-2018 12:36
View this post on Instagram ????? A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Nov 5, 2018 at 3:32pm PST

‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’, këngëtarja shqiptare ka aeroplan privat
Bebe Rexha është padyshim një nga këngëtaret me origjinë shqiptare më të suksesshme në botë, e njohur edhe si një tekst shkruese e disa prej hiteve më të njohur të kënduar nga Eminem, Rihanna, Nicki Minaj, David Guetta, ...
Ina-Online | 09-Nov-2018 00:07
Bebe Rexha është padyshim një nga këngëtaret me origjinë shqiptare më të suksesshme në botë, e njohur edhe si një tekst shkruese e disa prej hiteve më të njohur të kënduar nga Eminem, Rihanna, Nicki Minaj, David Guetta, ...

Adriana Lima i thotë lamtumirë Victoria’s Secret
Adriana Lima po i thotë lamtumirë Victoria’s Secret pas dy dekadave dhe 18 shou me brendin. Modelja braziliane dhe engjëlli i VS, emri i së cilët është bërë një sinonim me firmën e të brendshmeve, ndau me ndjekësit e ...
Arbresh | 08-Nov-2018 23:52
Adriana Lima po i thotë lamtumirë Victoria’s Secret pas dy dekadave dhe 18 shou me brendin. Modelja braziliane dhe engjëlli i VS, emri i së cilët është bërë një sinonim me firmën e të brendshmeve, ndau me ndjekësit e ...

Ja kur lansohet kënga e re e Miriam Canit
Këngëtarja nga Shqipëria, Miriam Cani pas një kohe të gjatë po rikthehet me projekt të ri muzikor për të gjithë fansat e saj, shkruan Meqë së fundmi solli një set fotografik të veçantë duket se këto imazhe i ka ...
Lajminet | 08-Nov-2018 23:45
Këngëtarja nga Shqipëria, Miriam Cani pas një kohe të gjatë po rikthehet me projekt të ri muzikor për të gjithë fansat e saj, shkruan Meqë së fundmi solli një set fotografik të veçantë duket se këto imazhe i ka ...

Arta Bajrami shumë shpejt me këngë të reja
Këngëtarja kosovare, Arta Bajrami me postimin e fundit bëri të ditur se po vjen me këngë të reja, shkruan Ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte përshkrimi që ia ka vënë fotos. “Në rrugë për të sjell gjëra të ...
Lajminet | 08-Nov-2018 22:03
Këngëtarja kosovare, Arta Bajrami me postimin e fundit bëri të ditur se po vjen me këngë të reja, shkruan Ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte përshkrimi që ia ka vënë fotos. “Në rrugë për të sjell gjëra të ...

Zaimina Vasjari e dëshmon se është nëna më seksi e estradës[Foto]
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e ka dëshmuar se është njëra nga mamatë më seksi shqiptare, shkruan lajmi.net Ndonëse është aktive në rrjete sociale, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, me ç’rast ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 21:54
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e ka dëshmuar se është njëra nga mamatë më seksi shqiptare, shkruan lajmi.net Ndonëse është aktive në rrjete sociale, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, me ç’rast ...

Kida e bukur por tërësisht ndryshe në setin e ri fotografik
Këngëtarja e njohur kosovare, Orhidea Latifi ka realizuar setin fotografik të ri dhe mjaft të veçantë, shkruan E në këtë set ajo vjen siç nuk e keni parë asnjëherë, e bukur me stil por ndryshe nga herët e tjera. Kida ...
Lajminet | 08-Nov-2018 21:30
Këngëtarja e njohur kosovare, Orhidea Latifi ka realizuar setin fotografik të ri dhe mjaft të veçantë, shkruan E në këtë set ajo vjen siç nuk e keni parë asnjëherë, e bukur me stil por ndryshe nga herët e tjera. Kida ...

Zaimina Vasjari e dëshmon se është nëna më seksi e estradës
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e ka dëshmuar se është njëra nga mamatë më seksi shqiptare, shkruan Ndonëse është aktive në rrjete sociale, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, me ç’rast komentohet nga ...
Lajminet | 08-Nov-2018 19:59
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e ka dëshmuar se është njëra nga mamatë më seksi shqiptare, shkruan Ndonëse është aktive në rrjete sociale, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, me ç’rast komentohet nga ...

Bllokohet nga disa lokale për të performuar, Labinot Tahiri thotë disa fjalë
Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri tash e disa vite ka sjell projekte tejet të pëlqyera nga publiku, shkruan E përveç projekteve ai ka qenë i pranishëm edhe në koncerte të ndryshme jo vetëm në trojet shqiptare por ...
Lajminet | 08-Nov-2018 19:32
Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri tash e disa vite ka sjell projekte tejet të pëlqyera nga publiku, shkruan E përveç projekteve ai ka qenë i pranishëm edhe në koncerte të ndryshme jo vetëm në trojet shqiptare por ...

Tayna pozon me plot stil në imazhet e fundit por këtë detaj nuk duhet ta humbisni
Reperja nga Prizreni, Tayna ‘çmend’ ndjekësit sa herë që publikon fotografi në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan E në këto dy fotot e fundit ajo shfaqet me shumë stil por që ka diçka që tërheq vëmendje te ...
Lajminet | 08-Nov-2018 19:23
Reperja nga Prizreni, Tayna ‘çmend’ ndjekësit sa herë që publikon fotografi në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan E në këto dy fotot e fundit ajo shfaqet me shumë stil por që ka diçka që tërheq vëmendje te ...

Agon Amiga këtë herë ka përgatitur diçka të veçantë
Reperi nuk po ndalet! Reperi nga Babastars sapo ka paralajmëruar një projekt mjaft interesant. Pas versionit me titra të këngës ‘Qy qysh’, Amiga tani po sjell një këngë të re me videoklip, shkruan Gazeta Express. Këngës ...
Ina-Online | 08-Nov-2018 18:26
Reperi nuk po ndalet! Reperi nga Babastars sapo ka paralajmëruar një projekt mjaft interesant. Pas versionit me titra të këngës ‘Qy qysh’, Amiga tani po sjell një këngë të re me videoklip, shkruan Gazeta Express. Këngës ...

Agon Amiga nuk ka të ndalur, së shpejti me këngë të re
Reperi i njohur, Agon Amiga është duke punuar në këngën e re që pritet të lansohet së shpejti, shkruan Pas diss-it që i bëri, Ledrit në projektin e ri “Qy qysh”, Agoni do sjell këngë të re në kuadër të labelit ...
Lajminet | 08-Nov-2018 18:17
Reperi i njohur, Agon Amiga është duke punuar në këngën e re që pritet të lansohet së shpejti, shkruan Pas diss-it që i bëri, Ledrit në projektin e ri “Qy qysh”, Agoni do sjell këngë të re në kuadër të labelit ...

Artisti i njohur sapo na prezantoi me të dashurën misterioze
Art Abazi i cili është artisti i preferuar i shumë vajzave sapo zbuloi të dashurën e tij misterioze, shkruan Në llogarinë e tij personale, Instagram ai ndau një imazh nga udhëtimi i tyre në Turqi të cilët shfaqen me ...
Lajminet | 08-Nov-2018 18:07
Art Abazi i cili është artisti i preferuar i shumë vajzave sapo zbuloi të dashurën e tij misterioze, shkruan Në llogarinë e tij personale, Instagram ai ndau një imazh nga udhëtimi i tyre në Turqi të cilët shfaqen me ...

Gili paralajmëron këngën kushtuar Mitrovicës, ja kur lansohet
Këngëtarja e njohur, Gili sapo bëri të ditur se po vjen me këngë të re kushtuar Mitrovicës, shkruan “Nesër ora 18 ! Kenga ma e re MITROVICA ”, shkruan ajo ku në foto shihen këngëtarët, Linda Hakaj, Teuta Kurti dhe Enis ...
Lajminet | 08-Nov-2018 17:43
Këngëtarja e njohur, Gili sapo bëri të ditur se po vjen me këngë të re kushtuar Mitrovicës, shkruan “Nesër ora 18 ! Kenga ma e re MITROVICA ”, shkruan ajo ku në foto shihen këngëtarët, Linda Hakaj, Teuta Kurti dhe Enis ...

4 imazhet e Kendall Jenner që ju lënë ‘pa fjalë’
Modelja me famë botërore, Kendall Jenner e ka dëshmuar se është njëra nga modelet më atraktive dhe më joshëse, shkruan Në rrjete sociale, posaqërisht në atë Instagram ndanë imazhe të ndryshme dhe mjaft të veçanta. E në ...
Lajminet | 08-Nov-2018 16:28
Modelja me famë botërore, Kendall Jenner e ka dëshmuar se është njëra nga modelet më atraktive dhe më joshëse, shkruan Në rrjete sociale, posaqërisht në atë Instagram ndanë imazhe të ndryshme dhe mjaft të veçanta. E në ...

Rrezarta Shkurta mohon se është shtatzënë
Mjaftoi një video e këngëtares Rrezarta Shkurta në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të thënë se ajo është shtatzënë. Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë u ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 16:11
Mjaftoi një video e këngëtares Rrezarta Shkurta në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të thënë se ajo është shtatzënë. Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë u ...

Demi Lovato pas rehabilitimit shkon të votojë për Kongresin e ri
SHBA Këngëtarja e famshme, Demi Lovato, është rikthyer për herë të parë në rrjetet sociale pas mbidozës së saj në muajin korrik. Me anë të një foto të publikuar në Instgram këngëtarja na tregon se ka shkruar për të ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 10:40
SHBA Këngëtarja e famshme, Demi Lovato, është rikthyer për herë të parë në rrjetet sociale pas mbidozës së saj në muajin korrik. Me anë të një foto të publikuar në Instgram këngëtarja na tregon se ka shkruar për të ...

Rrezarta Shkurta mohon faktin se është shtatzanë
Ditën e sotme pas një video të këngëtarës, Rrezarta Shkurta duke dekoruar pemën e krishtlindjeve me familje i shihej barku më shumë seç duhej. Dhe kështu u përhap lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë. ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 16:03
Ditën e sotme pas një video të këngëtarës, Rrezarta Shkurta duke dekoruar pemën e krishtlindjeve me familje i shihej barku më shumë seç duhej. Dhe kështu u përhap lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved