ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:23

Identifikohet vrasësi i 12 personave në SHBA, një ish-marins

Identifikohet vrasësi i 12 personave në SHBA, një ish-marins
SHBA – Agresori që hapi zjarr ndaj një turme njerëzish në një lokal muzike në Kalifoni, duke lënë të vdekur 12 prej tyre, është identifikuar tashmë si David Long, 28-vjeçari ish-pjesëtare marine, sipas zyrës lokale të ...
BalkanWeb | 09-Nov-2018 06:37
SHBA – Agresori që hapi zjarr ndaj një turme njerëzish në një lokal muzike në Kalifoni, duke lënë të vdekur 12 prej tyre, është identifikuar tashmë si David Long, 28-vjeçari ish-pjesëtare marine, sipas zyrës lokale të ...

Masakra në SHBA, kush ishte i riu që ekzekutoi 12 klientë në lokal?
Autori i masakrës në Kaliforni ku 12 persona humbën jetën ndërsa dhjetra të tjerë mbetën të plagosur, është identifikuar si Ian David Long 28 vjeç. Ai u gjet i vdekur pas masakrës. Ende nuk dihet nëse ai ka qëlluar ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 20:59
Autori i masakrës në Kaliforni ku 12 persona humbën jetën ndërsa dhjetra të tjerë mbetën të plagosur, është identifikuar si Ian David Long 28 vjeç. Ai u gjet i vdekur pas masakrës. Ende nuk dihet nëse ai ka qëlluar ...

Vrau 12 persona, identifikohet autori i masakrës në Los Anxheles
Është 12 të vdekur dhe me dhjetëra të plagosur bilanci i të shtënave të zjarrit të ndodhura në një lokal në Los Anxheles, në SHBA. Një njeri i armatosur, një ish-marins 29 vjeç, ka hyrë në pub-in “Borderline” në ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 19:09
Është 12 të vdekur dhe me dhjetëra të plagosur bilanci i të shtënave të zjarrit të ndodhura në një lokal në Los Anxheles, në SHBA. Një njeri i armatosur, një ish-marins 29 vjeç, ka hyrë në pub-in “Borderline” në ...

Masakra në Kaliforni nga një ish-marins
Autori i masakrës në Kaliforni që u mori jetën 12 personave dhe plagosi rreth 15 të tjerë është një ish-marins i ushtrisë amerikane. Ai është 28-vjeçari Ian David Long personi që shihni në këtë foto. Trupi i Ian David ...
TV Klan | 08-Nov-2018 20:52
Autori i masakrës në Kaliforni që u mori jetën 12 personave dhe plagosi rreth 15 të tjerë është një ish-marins i ushtrisë amerikane. Ai është 28-vjeçari Ian David Long personi që shihni në këtë foto. Trupi i Ian David ...

Policia zbulon identitetin e autorit të masakrës në Kaliforni, ishte ish-ushtarak që shkrepi mbi 30 plumba dhe vrau 12 persona (Foto/Video)
Autori i masakrës në një kafiteri në Kaliforni është identifikuar nga autoritetet e sigurisë si David Ian Long, 28-vjeç, kurse mediat lokale kanë konfirmuar se ai kishte përdorur revolen e kalibrit 45 për të qëlluar mbi ...
Shenja | 09-Nov-2018 08:43
Autori i masakrës në një kafiteri në Kaliforni është identifikuar nga autoritetet e sigurisë si David Ian Long, 28-vjeç, kurse mediat lokale kanë konfirmuar se ai kishte përdorur revolen e kalibrit 45 për të qëlluar mbi ...

Sulmuesi i cili vrau 12 persona në SHBA, është veteran i ushtrisë
Sulmuesi i cili vrau 12 persona në kantri barin “Borderllajn” në Thauzënd Ouks, policia amerikane e identifikoi si Ian Dejvid Long (28). Sherifi lokal në konferencë për shtyp kumtoi se ai ka qenë veteran dhe se ka ...
Shenja | 08-Nov-2018 21:45
Sulmuesi i cili vrau 12 persona në kantri barin “Borderllajn” në Thauzënd Ouks, policia amerikane e identifikoi si Ian Dejvid Long (28). Sherifi lokal në konferencë për shtyp kumtoi se ai ka qenë veteran dhe se ka ...

SHBA, identifikohet vrasësi i sulmit në Kaliforni
Personi i cili hapi zjarr drejt turmës në një lokal në Thousand Oaks, në Kaliforni, ishte një ish-marins i moshës 28 vjeç, njoftoi Geoff Dean, sherifi i komptesë së Venturas, në periferi të Los Angeles. I dyshuari i ...
Flaka | 08-Nov-2018 19:44
Personi i cili hapi zjarr drejt turmës në një lokal në Thousand Oaks, në Kaliforni, ishte një ish-marins i moshës 28 vjeç, njoftoi Geoff Dean, sherifi i komptesë së Venturas, në periferi të Los Angeles. I dyshuari i ...

Identifikohet vrasësi i sulmit në Kaliforni
Personi i cili hapi zjarr drejt turmës në një lokal në Thousand Oaks, në Kaliforni, ishte një ish-marins i moshës 28 vjeç, njoftoi Geoff Dean, sherifi i komptesë së Venturas, në periferi të Los Angeles.
Kosova Press | 08-Nov-2018 17:31
Personi i cili hapi zjarr drejt turmës në një lokal në Thousand Oaks, në Kaliforni, ishte një ish-marins i moshës 28 vjeç, njoftoi Geoff Dean, sherifi i komptesë së Venturas, në periferi të Los Angeles.

Ian David Long është emri i sulmuesit që vrau 12 persona në Kaliforni (VIDEO)
Autoritetet amerikanë kanë arritur që ta identifikojnë sulmuesin që vrau me armë zjarri 12 persona në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara. Ian David Long ka shërbyer në Trupat Detare të SHBA-ve dhe ai ka qëlluar veten me ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 17:20
Autoritetet amerikanë kanë arritur që ta identifikojnë sulmuesin që vrau me armë zjarri 12 persona në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara. Ian David Long ka shërbyer në Trupat Detare të SHBA-ve dhe ai ka qëlluar veten me ...

Masakër në një diskotekë në Kaliforni
Një masakër ndodhi në një bar-diskotekë gjate një feste studentesh në jug të Kalifornisë ku u shënuan 12 viktima. Një person hapi zjarri me arme ndaj atyre qe po festonin. Sipas sherifit te zonës 11 nga të vdekurit ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 13:56
Një masakër ndodhi në një bar-diskotekë gjate një feste studentesh në jug të Kalifornisë ku u shënuan 12 viktima. Një person hapi zjarri me arme ndaj atyre qe po festonin. Sipas sherifit te zonës 11 nga të vdekurit ...

Identifikohet vrasësi i 12 personave në SHBA, ish-marins 28-vjeçar
Identifikohet vrasësi i 12 personave në SHBA, ish-marins 28-vjeçar Autori: Lajmi.net Bota, Lajme17:03, 8 November 2018 Agresori që hapi zjarr ndaj një turme njerëzish në një lokal muzike në Kalifoni, duke lënë të vdekur ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 17:18
Identifikohet vrasësi i 12 personave në SHBA, ish-marins 28-vjeçar Autori: Lajmi.net Bota, Lajme17:03, 8 November 2018 Agresori që hapi zjarr ndaj një turme njerëzish në një lokal muzike në Kalifoni, duke lënë të vdekur ...

FOTOT/ SHBA: Sulm me armë në lokalin që frekuentohej nga të rinjtë, 12 të plagosur
Të paktën dymbëdhjetë persona janë plagosur në një bar në Thousand Oaks, në Kaliforni, ku një person hapi zjarr. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i sherifit të kontesë së Venturën, megjithatë sipas mediave amerikane ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 12:46
Të paktën dymbëdhjetë persona janë plagosur në një bar në Thousand Oaks, në Kaliforni, ku një person hapi zjarr. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i sherifit të kontesë së Venturën, megjithatë sipas mediave amerikane ...

Identifikohet vrasësi i 12 personave në SHBA, ish-marins 28-vjeçar
“Kemi pasur disa herë probleme me Long përgjatë viteve, por kanë qenë ngjarje të vogla, një përplasje në trafik etj”, tha sherifi i kantonit Ventura, Geoff Dean, duke shtuar se kolegët e tij ishin thirrur në shtëpinë e ...
Lajminet | 08-Nov-2018 17:05
“Kemi pasur disa herë probleme me Long përgjatë viteve, por kanë qenë ngjarje të vogla, një përplasje në trafik etj”, tha sherifi i kantonit Ventura, Geoff Dean, duke shtuar se kolegët e tij ishin thirrur në shtëpinë e ...

Identifikohet sulmuesi që mori jetët e 12 personave
Të paktën dymbëdhjetë persona janë vrarë, përfshirë në oficer policie, në një bar të muzikës kantri në Thousand Oaks, Kaliforni. Të shtënat nisën rreth orës 23:20 të kohës lokale rreth 65 kilometra në veri-perëndim të ...
Arbresh | 08-Nov-2018 16:37
Të paktën dymbëdhjetë persona janë vrarë, përfshirë në oficer policie, në një bar të muzikës kantri në Thousand Oaks, Kaliforni. Të shtënat nisën rreth orës 23:20 të kohës lokale rreth 65 kilometra në veri-perëndim të ...

Policia lokale: 13 të vrarë në incident me armë zjarri në Kaliforninë e Jugut
Autoritetet në Kaliforninë e Jugut thonë se një person i armatosur vrau 12 vetë të mërkurën në darkë duke qëlluar në një pistë vallëzimi në një klub nate. Sherifi i komunës Ventura, Geoff Dean tha në komentet për ...
Portalb | 08-Nov-2018 16:26
Autoritetet në Kaliforninë e Jugut thonë se një person i armatosur vrau 12 vetë të mërkurën në darkë duke qëlluar në një pistë vallëzimi në një klub nate. Sherifi i komunës Ventura, Geoff Dean tha në komentet për ...

Të shtënat më vdekjeprurëse ndodhën dy vitet e fundit në SHBA
Tre nga goditjet masive më vdekjeprurëse në historinë moderne amerikane kanë ndodhur këto dy vitet e fundit. Në shkurt, një person i armatosur hapi zjarr në një shkollë të mesme në Floridën juglindore, duke vrarë të ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 15:09
Tre nga goditjet masive më vdekjeprurëse në historinë moderne amerikane kanë ndodhur këto dy vitet e fundit. Në shkurt, një person i armatosur hapi zjarr në një shkollë të mesme në Floridën juglindore, duke vrarë të ...

Sulmi me armë, 12 viktima në Los Angeles
Bilanc i rëndë nga sulmi me armë i ndodhur në një lokal nate në Los Angeles. Mediat amerikane kanë bërë të ditur se kanë mbetur të vdekur 12 persona. Mes viktimave është edhe sherifi i zonës i cili iu përgjigj i pari ...
Lajminet | 08-Nov-2018 14:47
Bilanc i rëndë nga sulmi me armë i ndodhur në një lokal nate në Los Angeles. Mediat amerikane kanë bërë të ditur se kanë mbetur të vdekur 12 persona. Mes viktimave është edhe sherifi i zonës i cili iu përgjigj i pari ...

Sulmi në Kaliforni – 12 të vdekur
Një person i armatosur ka hapur zjarr në një klub nate në Kaliforni duke vrarë të paktën 12 vetë, duke përfshirë një oficer policie. Të shtënat filluan në orën 23:20 me kohë lokale në “Borderline Bar dhe Grill” në ...
Republika | 08-Nov-2018 14:39
Një person i armatosur ka hapur zjarr në një klub nate në Kaliforni duke vrarë të paktën 12 vetë, duke përfshirë një oficer policie. Të shtënat filluan në orën 23:20 me kohë lokale në “Borderline Bar dhe Grill” në ...

SHBA, 12 të vdekur nga sulmi në një klub nate
Si pasojë e një sulmi me armë në një klub nate në Kaliforni të SHBA-ve, 12 persona kanë humbur jetën, transmeton Anadolu Agency (AA). Sherifi në rajonin Ventura, Geoff Dean, ka njoftuar se agresori dhe 11 persona të ...
Shenja | 08-Nov-2018 14:27
Si pasojë e një sulmi me armë në një klub nate në Kaliforni të SHBA-ve, 12 persona kanë humbur jetën, transmeton Anadolu Agency (AA). Sherifi në rajonin Ventura, Geoff Dean, ka njoftuar se agresori dhe 11 persona të ...

Të shtëna në lokal, 12 viktima në Kaliforni
Të paktën 12 persona janë vrarë, mes tyre edhe një oficer policie, në një bar në Thousand Oaks, Kaliforni. Sipas raporteve, të shtënat nisën rreth orës 23:20 minuta (sipas orës lokale) të mërkurën, në “Borderline Bar ...
Medial | 08-Nov-2018 14:08
Të paktën 12 persona janë vrarë, mes tyre edhe një oficer policie, në një bar në Thousand Oaks, Kaliforni. Sipas raporteve, të shtënat nisën rreth orës 23:20 minuta (sipas orës lokale) të mërkurën, në “Borderline Bar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved