ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:35

Milan zhgënjen sërish, kualifikimi në rrezik

Milan zhgënjen sërish, kualifikimi në rrezik
Betis dhe Milan u ndalën në një barazim 1 me 1 në duelin e kthimit mes këtyre dy skuadrave në Spanjë. Vendasit shënuan të parët me anë të argjentianasit Lo Celso në minutën e 12 të pjesës së parë, ndërsa kuqezinjtë u ...
VizionPlus | 09-Nov-2018 00:38
Betis dhe Milan u ndalën në një barazim 1 me 1 në duelin e kthimit mes këtyre dy skuadrave në Spanjë. Vendasit shënuan të parët me anë të argjentianasit Lo Celso në minutën e 12 të pjesës së parë, ndërsa kuqezinjtë u ...

Europa League/ Milani barazon ndaj Betis, kualifikimi në rrezik (Video)
Milani nuk shkoi më shumë se brazimi 1-1 ndaj Betisit në takimin e zhvilluar në Spanjë . Kuqezinjtë e Gatuzos u munduan gjatë gjithë 90 minutave që të triumfonin në transfertë, por në fund u dorëzuan dhe ndanë pikët me ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 23:33
Milani nuk shkoi më shumë se brazimi 1-1 ndaj Betisit në takimin e zhvilluar në Spanjë . Kuqezinjtë e Gatuzos u munduan gjatë gjithë 90 minutave që të triumfonin në transfertë, por në fund u dorëzuan dhe ndanë pikët me ...

Milan ndalet nga Betisi, Arsenali siguron kualifikimin
Grupi F është më i forti këtë sezon të Europa League. Milan ka barazuar 1-1 me kryesuesit e Betis, ndërsa Olympiacos ka mposhtu Dudelange duke marrë vendin e dytë me pikët ë barabarta me Kuqezinjtë dhe një pikë më pak ...
Gazeta Shqip | 09-Nov-2018 00:14
Grupi F është më i forti këtë sezon të Europa League. Milan ka barazuar 1-1 me kryesuesit e Betis, ndërsa Olympiacos ka mposhtu Dudelange duke marrë vendin e dytë me pikët ë barabarta me Kuqezinjtë dhe një pikë më pak ...

Nëse tentoi me të vërtetë të gjuajë në portë, është goli më i mirë në Europa League
Suso ka shënuar një gol të bukur mbrëmë në Europa League, duke shpëtuar Milanin nga humbja në Spanjë ndaj Real Betisit. Anësori spanjoll, që dje mori ftesën edhe nga trajneri Luis Enrique për ndeshjet që Spanja i ...
Zeri | 09-Nov-2018 08:32
Suso ka shënuar një gol të bukur mbrëmë në Europa League, duke shpëtuar Milanin nga humbja në Spanjë ndaj Real Betisit. Anësori spanjoll, që dje mori ftesën edhe nga trajneri Luis Enrique për ndeshjet që Spanja i ...

Arsenal kualifikohet edhe me barazim, Milani nuk ia del ndaj Betisit
Milan vendosi në rrezik kualifikimin pas barazimit 1-1 ndaj Real Betisit në Spanjë. Përballja andaluziane u zhbllokua nga argjentinasi Lo Celso në minutën e 12', por kuqezinjtë barazuan pas pushimit.
Top Channel | 08-Nov-2018 23:13
Milan vendosi në rrezik kualifikimin pas barazimit 1-1 ndaj Real Betisit në Spanjë. Përballja andaluziane u zhbllokua nga argjentinasi Lo Celso në minutën e 12', por kuqezinjtë barazuan pas pushimit.

Milani nxjerr barazim, kualifikohen Arsenal, Dinamo Zagreb e Leverkusen
Milani mori një barazim me vlera në transfertën ndaj Real Betis në Europa League, duke ruajtur vendin e 2-të në grupin F edhe pse tashmë me pikë të barabarta me Olympiacos, megjithatë në këtë sfidë Milani humbi dy ...
InfoSport.mk | 09-Nov-2018 00:05
Milani mori një barazim me vlera në transfertën ndaj Real Betis në Europa League, duke ruajtur vendin e 2-të në grupin F edhe pse tashmë me pikë të barabarta me Olympiacos, megjithatë në këtë sfidë Milani humbi dy ...

Evropa League/ Milan rrezikon me barazimin, ja të gjitha rezultatet!
Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e vlefshme për Evropa League të luajtura mbrëmjen e sootme. Milani nuk shkoi më shumë se brazimi 1-1 ndaj Betisit në takimin e zhvilluar në Spanjë . Pas 4 ndeshjeve të zhvilluara, Milani ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 23:54
Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e vlefshme për Evropa League të luajtura mbrëmjen e sootme. Milani nuk shkoi më shumë se brazimi 1-1 ndaj Betisit në takimin e zhvilluar në Spanjë . Pas 4 ndeshjeve të zhvilluara, Milani ...

Real Betis 1:1 Milan, notat e lojtarëve
Ishin vendasit që kaluan të parët në epërsi, herët në minutën e 12’ me anë të Giovani Lo Celso, shkruan . Reagimi i mysafirëve erdhi në minutën e 62’ me një super gol nga Suso, i cili realizoi nga gjuajtja e lirë. ...
Lajminet | 08-Nov-2018 23:23
Ishin vendasit që kaluan të parët në epërsi, herët në minutën e 12’ me anë të Giovani Lo Celso, shkruan . Reagimi i mysafirëve erdhi në minutën e 62’ me një super gol nga Suso, i cili realizoi nga gjuajtja e lirë. ...

Milan e Arsenal barazojnë, favoritët e tjerë fitojnë në ndeshjet e 21:00
Milan ka arritur të marrë vetëm 1 pikë në ndeshjen ndaj spanjollëve të Betis në ndeshjen e luajtur në ‘Estadio Benito Villamarín’. Vendasit kaluan në epërsi në minutën 12 me anë të Giovani LoCelso përpara se mysafirët ...
Zeri | 08-Nov-2018 23:13
Milan ka arritur të marrë vetëm 1 pikë në ndeshjen ndaj spanjollëve të Betis në ndeshjen e luajtur në ‘Estadio Benito Villamarín’. Vendasit kaluan në epërsi në minutën 12 me anë të Giovani LoCelso përpara se mysafirët ...

Milan luan baras me Betisin, Olympiacoss ia rrëmben vendin e dytë
Ishin Real Betis që kaluan të parët në epërsi, qysh në minutën e 12’ të takimit, shkruan . Golin për vendasit e realizoi reprezentuesi i Argjentinës, Giovani Lo Celso. Në pjesën e dytë Milan përmirësuan diçka në lojën e ...
Lajminet | 08-Nov-2018 23:03
Ishin Real Betis që kaluan të parët në epërsi, qysh në minutën e 12’ të takimit, shkruan . Golin për vendasit e realizoi reprezentuesi i Argjentinës, Giovani Lo Celso. Në pjesën e dytë Milan përmirësuan diçka në lojën e ...

Barazon Milan
Milan ka barazuar rezultatin kundër Real Betisit Në minutën e 62’të ka barazuar Suso. (Kosova Sot)
Kosova Sot | 08-Nov-2018 22:39
Milan ka barazuar rezultatin kundër Real Betisit Në minutën e 62’të ka barazuar Suso. (Kosova Sot)

Super gol nga Suso, Milan barazon rezultatin
“Rosonerët” kanë arritur të barazojnë rezultatin në minutën e 62’ të takimit, shkruan . Ishte anësori Suso ai i cili realizoi golin e barazimit. Mbetën edhe 30 minuta lojë deri në fund të takimit. Ky është goli i Suso: ...
Lajminet | 08-Nov-2018 22:28
“Rosonerët” kanë arritur të barazojnë rezultatin në minutën e 62’ të takimit, shkruan . Ishte anësori Suso ai i cili realizoi golin e barazimit. Mbetën edhe 30 minuta lojë deri në fund të takimit. Ky është goli i Suso: ...

Këto janë rezultatet e pjesëve të para në Ligën e Evropës
Ndeshjet më me interes në këtë orar janë ato mes Betis – Milan dhe Arsenal – Sporting, shkruan . Skuadra e Milan e ka mbyllur 45 minutëshin e parë në disavantash ndaj spanjollëve, me golin e vetëm të shënuar nga Giovani ...
Lajminet | 08-Nov-2018 21:59
Ndeshjet më me interes në këtë orar janë ato mes Betis – Milan dhe Arsenal – Sporting, shkruan . Skuadra e Milan e ka mbyllur 45 minutëshin e parë në disavantash ndaj spanjollëve, me golin e vetëm të shënuar nga Giovani ...

Milani po befasohet e Arsenal ende nuk e ka gjetur golin
Milan po e humb edhe ndeshjen e dytë ndaj spanjollëve të Betis, duke e rrezikuar seriozisht kualifikimin. Goli i Giovani Lo Celso në minutën 12 po i jep fitoren spanjollëve ndaj italianëve, të cilët edhe ndeshjen e parë ...
Zeri | 08-Nov-2018 21:59
Milan po e humb edhe ndeshjen e dytë ndaj spanjollëve të Betis, duke e rrezikuar seriozisht kualifikimin. Goli i Giovani Lo Celso në minutën 12 po i jep fitoren spanjollëve ndaj italianëve, të cilët edhe ndeshjen e parë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved