ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 04:33

Moti për ditën e premte, 9 nëntor 2018!

Moti për ditën e premte, 9 nëntor 2018!
Këtë të premte, moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe prani të mjegullës përgjatë ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim jugperëndim (SË) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës ...
VizionPlus | 09-Nov-2018 07:52
Këtë të premte, moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe prani të mjegullës përgjatë ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim jugperëndim (SË) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës ...

Mot pjesërisht i vranët
Temperaturat e ajrit, edhe pse priten të pësojnë rënie të lehtë, mbesin pak mbi vlera mesatare. Minimalet do të sillen nga 12C deri në 13C, e ato maksimale nga 26C deri në 29C.
Kosova Press | 06-Jun-2018 07:18
Temperaturat e ajrit, edhe pse priten të pësojnë rënie të lehtë, mbesin pak mbi vlera mesatare. Minimalet do të sillen nga 12C deri në 13C, e ato maksimale nga 26C deri në 29C.

MAQEDONI: Mot pjesërisht i vranët
Sot moti në Maqedoni parashikohet të jetë pjesërisht i vranët me faza të diellit përgjatë juglindjes të Maqedonisë. Pa mundësi të përkeqësimit gjatë ditës. Temperaturat ditore parashikohen të sillen prej 10 deri në 12, ...
Medial | 09-Nov-2018 09:37
Sot moti në Maqedoni parashikohet të jetë pjesërisht i vranët me faza të diellit përgjatë juglindjes të Maqedonisë. Pa mundësi të përkeqësimit gjatë ditës. Temperaturat ditore parashikohen të sillen prej 10 deri në 12, ...

Moti sot dhe gjatë vikendit në Kosovë
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...
Zeri | 09-Nov-2018 09:21
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...

Parashikimi i motit në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se mot me vranësira dhe intervale me diell do ta përcjell vendin gjatë këtyre pesë ditëve. Masa të ftohta nga veriu i Kontinentit do ta mbulojnë vendin gjatë ...
EkonomiaOnline | 19-Sep-2016 08:38
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se mot me vranësira dhe intervale me diell do ta përcjell vendin gjatë këtyre pesë ditëve. Masa të ftohta nga veriu i Kontinentit do ta mbulojnë vendin gjatë ...

Bregdeti shqiptar me mot të ndryshueshëm
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me vranësira të ndërrueshme deri në të dendura, të shoqëruara me reshje shiu të lokalizuara, që në orët e para të mëngjesit në ...
Kosova Press | 02-Oct-2018 08:34
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me vranësira të ndërrueshme deri në të dendura, të shoqëruara me reshje shiu të lokalizuara, që në orët e para të mëngjesit në ...

Moti për ditën e enjte, 8 nëntor 2018!
Orët e para të ditës vijojnë me vranësira të shpeshta dhe shira të dobët në të gjithë vendin, më të dukshme në veri dhe verilindje. Pasditja mbetet me vranësira dhe shira në veri, ndërsa pjesa më e madhe e vendit mbetet ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 07:20
Orët e para të ditës vijojnë me vranësira të shpeshta dhe shira të dobët në të gjithë vendin, më të dukshme në veri dhe verilindje. Pasditja mbetet me vranësira dhe shira në veri, ndërsa pjesa më e madhe e vendit mbetet ...

Ky është moti për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ...
Klan Kosova | 09-Nov-2018 08:33
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ...

Si do të jetë moti, e premte 9 nëntor
Dita e sotme parashikohet me kthjellime dhe vranësira gjatë gjithë ditës, në të gjithë territorin, përjashtuar verilindjen, në mesditë do të ketë zhvillime të vranësirave lokale. Edhe pasditja do ketë mot kryesisht të ...
Dritare.net | 09-Nov-2018 07:50
Dita e sotme parashikohet me kthjellime dhe vranësira gjatë gjithë ditës, në të gjithë territorin, përjashtuar verilindjen, në mesditë do të ketë zhvillime të vranësirave lokale. Edhe pasditja do ketë mot kryesisht të ...

Diell dhe rënie e lehtë temperaturash, ja si parashikohet moti për sot
Ditën e premte, 9 nëntor moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe prani të mjegullës përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë ...
Java News | 09-Nov-2018 07:43
Ditën e premte, 9 nëntor moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe prani të mjegullës përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë ...

Edhe ky vikend me diell
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...
Arbresh | 09-Nov-2018 07:20
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...

Parashikimi i motit për ditën e premte
Mot kryesisht i vranët dhe me periudha të shkurta me diell do të na shoqërojë gjatë ditës së premte. Në fushat termike pritet ulje në të dy vlerat e temperaturave njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. ...
Koha.net | 11-Aug-2016 21:39
Mot kryesisht i vranët dhe me periudha të shkurta me diell do të na shoqërojë gjatë ditës së premte. Në fushat termike pritet ulje në të dy vlerat e temperaturave njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. ...

Fundjava erdhi! Moti për 3 ditët e ardhshme….
Gjatë 3 ditëve të ardhshme do të kemi një ulje të lehtë të temperaturave. Meteorologët parashikojnë që gjatë tre ditëve të ardhshme, të kemi një rënie të lehtë të temperaturave. Ndërkohë koha parashikohet të jetë e ...
Standard | 08-Nov-2018 17:58
Gjatë 3 ditëve të ardhshme do të kemi një ulje të lehtë të temperaturave. Meteorologët parashikojnë që gjatë tre ditëve të ardhshme, të kemi një rënie të lehtë të temperaturave. Ndërkohë koha parashikohet të jetë e ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...
Republika | 08-Nov-2018 11:31
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...
Arbresh | 08-Nov-2018 10:34
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...

Mot i vranët në gjithë vendin
Sot në Maqedoni kryesisht mbretëron mot i vranët në të gjithë vendin, me temperatura të mëngjesit prej 1 deri më 6 gradë celsius, ndërsa ato ditore pritet që të rriten edhe deri më 15 gradë celsius. Kryesisht do të ...
Medial | 08-Nov-2018 09:38
Sot në Maqedoni kryesisht mbretëron mot i vranët në të gjithë vendin, me temperatura të mëngjesit prej 1 deri më 6 gradë celsius, ndërsa ato ditore pritet që të rriten edhe deri më 15 gradë celsius. Kryesisht do të ...

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...
Shenja | 08-Nov-2018 09:32
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...

Moti sot, temperaturat do të rriten edhe deri më 15 gradë celsius.
Sot në Maqedoni kryesisht mbretëron mot i vranët në të gjithë vendin, me temperatura të mëngjesit prej 1 deri më 6 gradë celsius, ndërsa ato ditore pritet që të rriten edhe deri më 15 gradë celsius. Kryesisht do të ...
Flaka | 08-Nov-2018 09:25
Sot në Maqedoni kryesisht mbretëron mot i vranët në të gjithë vendin, me temperatura të mëngjesit prej 1 deri më 6 gradë celsius, ndërsa ato ditore pritet që të rriten edhe deri më 15 gradë celsius. Kryesisht do të ...

Parashikimi i motit për sot
Në Kosovë sot do të mbajë mot kryesisht me diell. Instituti Hidrometeorogjik i Kosovës njofton se pasdite në pjesën jugperëndimore dhe veriperëndimore do të ketë vranësira të lehta të cilat i takojnë stadit të lartë dhe ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 08:36
Në Kosovë sot do të mbajë mot kryesisht me diell. Instituti Hidrometeorogjik i Kosovës njofton se pasdite në pjesën jugperëndimore dhe veriperëndimore do të ketë vranësira të lehta të cilat i takojnë stadit të lartë dhe ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...
Portalb | 08-Nov-2018 08:22
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved