ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 19:19

“Braktisi” Kosovën për Shqipërinë, Ismajli: Kam qenë në depresion…

“Braktisi” Kosovën për Shqipërinë, Ismajli: Kam qenë në depresion…
Ish-kapiteni i Kosovës U-21, Ardian Ismajli, vendosi të “braktisë” dardanët duke iu bashkuar Kombëtares kuqezi. Ky vendim i 22-vjeçarit ka shkaktuar shumë diskutime në mediat kosovare, të cilat nuk janë dakord me ...
BalkanWeb | 09-Nov-2018 05:17
Ish-kapiteni i Kosovës U-21, Ardian Ismajli, vendosi të “braktisë” dardanët duke iu bashkuar Kombëtares kuqezi. Ky vendim i 22-vjeçarit ka shkaktuar shumë diskutime në mediat kosovare, të cilat nuk janë dakord me ...

Futbollisti që braktisi Kosovën për Shqipërinë: Kalova depresion, ja pse pranova ftesën e Shqipërisë
Një ndër emrat që ka spikatur në listën e Christian Panuccit sa i përket dy ndeshjeve të radhës për Shqipërinë ka qenë Ardian Ismajli, veç Loret Sadikut. Kuqezinjtë do të grumbullohen për dy sfidat e radhës: ndaj ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 19:53
Një ndër emrat që ka spikatur në listën e Christian Panuccit sa i përket dy ndeshjeve të radhës për Shqipërinë ka qenë Ardian Ismajli, veç Loret Sadikut. Kuqezinjtë do të grumbullohen për dy sfidat e radhës: ndaj ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë.
Top Channel | 08-Nov-2018 18:57
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë.

La KosovATn pATr ShqipATrinAT, Ismaili: Jemi njAT komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...
Kosova Sot | 09-Nov-2018 09:39
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 22:47
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...

Ardian Ismajli tregon pse la Kosovën dhe zgjodhi Shqipërinë
Ish-kapiteni i grupmoshave U-21 të Kosovës, ka marrë ftesë nga Christian Panucci për dy ndeshjet e radhës.
Kosova Press | 08-Nov-2018 22:38
Ish-kapiteni i grupmoshave U-21 të Kosovës, ka marrë ftesë nga Christian Panucci për dy ndeshjet e radhës.

?Portugalia publikon listën, përsëri mungon Ronaldo
Sulmuesi i Juventusit nuk është ftuar as për dy ndeshjet e radhës.
Kosova Press | 08-Nov-2018 22:03
Sulmuesi i Juventusit nuk është ftuar as për dy ndeshjet e radhës.

Panucci zbardh lojtarët anti-Skoci, dy janë surprizat e mëdha
Trajneri i kombëtares Christian Panucci publikoi listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në datën 17 nëntor ...
VizionPlus | 07-Nov-2018 16:21
Trajneri i kombëtares Christian Panucci publikoi listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në datën 17 nëntor ...

Italia në festë, përjashtohet Ronaldo!
Megjithëse raportohej se ai do të përfshihej, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës portugeze që do të ndeshet me Italinë në Nations League. Azzurri duhet të mposhtë ekipin e Fernando Santos për të mbajtur gjallë ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 21:43
Megjithëse raportohej se ai do të përfshihej, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës portugeze që do të ndeshet me Italinë në Nations League. Azzurri duhet të mposhtë ekipin e Fernando Santos për të mbajtur gjallë ...

Italia në festë, përjashtohet Ronaldo
Megjithëse raportohej se ai do të përfshihej, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës portugeze që do të ndeshet me Italinë në Nations League, shkruan Telesport Azzurri duhet të mposhtë ekipin e Fernando Santos për ...
Portalb | 08-Nov-2018 21:24
Megjithëse raportohej se ai do të përfshihej, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës portugeze që do të ndeshet me Italinë në Nations League, shkruan Telesport Azzurri duhet të mposhtë ekipin e Fernando Santos për ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2018 19:26
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...

Ismajli rrëfen telefonatën me Panuccin: Shqipëria më promovon më mirë se Kosova
Ardian Ismajli ishte një nga dy risitë e trajnerit të kombëtares shqiptare Christian Panucci në listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Skocisë në Nations League dhe miqësoren ndaj Uellsit që do të ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 19:16
Ardian Ismajli ishte një nga dy risitë e trajnerit të kombëtares shqiptare Christian Panucci në listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Skocisë në Nations League dhe miqësoren ndaj Uellsit që do të ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...
Zeri | 08-Nov-2018 19:06
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...

Panucci grumbullon dy të rinj në kombëtare
Christian Panucci publikon listën e lojtarëve me të cilët do të luajë në dy ndeshjet e Nëntorit. Skocinë më 17 në “Loro Borici” e fundit e Ligës së kombeve dhe Uellsin në miqësore që do të luhet në “Elbasan Arena”. Dy ...
TV Klan | 07-Nov-2018 17:54
Christian Panucci publikon listën e lojtarëve me të cilët do të luajë në dy ndeshjet e Nëntorit. Skocinë më 17 në “Loro Borici” e fundit e Ligës së kombeve dhe Uellsin në miqësore që do të luhet në “Elbasan Arena”. Dy ...

Mesfushori i kombëtares dëmtohet një ditë pasi mori ftesën nga Panucci
Christian Panucci dje publikoi listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet me Skocinë dhe Uellsin që do të luhen në 17 dhe 20 nëntor. Kësaj liste duket se nuk i bashkohet dot Ylber Ramadani , i cili është dëmtuar dhe ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 18:02
Christian Panucci dje publikoi listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet me Skocinë dhe Uellsin që do të luhen në 17 dhe 20 nëntor. Kësaj liste duket se nuk i bashkohet dot Ylber Ramadani , i cili është dëmtuar dhe ...

FFK-ja në gjumë, ja çka thotë kryetari i saj për ikjen e Ardian Ismajlit
Kombëtarja e Shqipërisë vazhdon që të ‘peshkojë’ në Përfaqësuesen e Kosovës. Pas Kastriot Dërmakut i cili në tetor u ftua te Kombëtarja ‘kuq e zi’ pas një eksperience disa ditore te Kosova, së fundmi te Shqipëria është ...
Zeri | 08-Nov-2018 15:52
Kombëtarja e Shqipërisë vazhdon që të ‘peshkojë’ në Përfaqësuesen e Kosovës. Pas Kastriot Dërmakut i cili në tetor u ftua te Kombëtarja ‘kuq e zi’ pas një eksperience disa ditore te Kosova, së fundmi te Shqipëria është ...

Zbardhet lista anti-Skoci, Panucci i “rrëmben” Kosovës kapitenin e U21
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar listën me emrat e futbollistëve kuqezi, të cilët trajneri Cristian Panucci ka vendosur t’u besojë për dy takimet e muajit nëntor, me Skocinë, në “Loro Boriçi”, më 17 nëntor, ...
Gazeta Shqip | 07-Nov-2018 15:03
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar listën me emrat e futbollistëve kuqezi, të cilët trajneri Cristian Panucci ka vendosur t’u besojë për dy takimet e muajit nëntor, me Skocinë, në “Loro Boriçi”, më 17 nëntor, ...

Itali – Portugali, Ronaldo merr vendim të çuditshëm
Pavarësisht raportimeve se do të përfshihet, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës së Portugalisë për ndeshjen kundër Italisë në Ligën e Kombeve. Italia duhet ta mposhtë Portugalinë për shpresuar për një ...
Shenja | 08-Nov-2018 15:44
Pavarësisht raportimeve se do të përfshihet, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës së Portugalisë për ndeshjen kundër Italisë në Ligën e Kombeve. Italia duhet ta mposhtë Portugalinë për shpresuar për një ...

Kombëtarja, Panucci publikon listën për ndeshjet me Skocinë e Uellsin
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka publikuar listën e të grumbulluarve për ndeshjet që skuadra jonë do të luajë me Skocinë, për Ligën e Kombeve, si miqësoren me Uellsin.
Top Channel | 07-Nov-2018 13:47
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka publikuar listën e të grumbulluarve për ndeshjet që skuadra jonë do të luajë me Skocinë, për Ligën e Kombeve, si miqësoren me Uellsin.

Ronaldo refuzon sërish Portugalinë, zbulohet lista për duelin me Italinë
Portugalia ka publikuar listën për dy ndeshjet e radhës ndaj Italisë në “San Siro” më 17 nëntor, dhe tre ditë më pas ndaj Portugalisë. Cristiano Ronaldo sërish nuk do të jetë në grupin e futbollistëve këtë ndeshje, ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 15:15
Portugalia ka publikuar listën për dy ndeshjet e radhës ndaj Italisë në “San Siro” më 17 nëntor, dhe tre ditë më pas ndaj Portugalisë. Cristiano Ronaldo sërish nuk do të jetë në grupin e futbollistëve këtë ndeshje, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved