ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2018 05:16

Klinë: Plagoset një person, i dyshuari në arrati

Klinë: Plagoset një person, i dyshuari në arrati
Një zënkë mes tre personave ka ndodhur në Klinë, ku raportohet se një person është sulmuar me armë zjarri me ç’rast është plagosur në këmbë. Policia bën me dije se viktima fillimisht ka marrë tretman mjekësor në qendrën ...
Klan Kosova | 09-Nov-2018 10:26
Një zënkë mes tre personave ka ndodhur në Klinë, ku raportohet se një person është sulmuar me armë zjarri me ç’rast është plagosur në këmbë. Policia bën me dije se viktima fillimisht ka marrë tretman mjekësor në qendrën ...

Plagosje në Klinë
Policia njofton se në sheshin “Abedin Rexha”, në Klinë pas një zënke me dy persona të dyshuar, një person është sulmuar me armë zjarri nga njëri prej të dyshuarve, me ç’rast është plagosur në këmbë.
Kosova Press | 09-Nov-2018 10:08
Policia njofton se në sheshin “Abedin Rexha”, në Klinë pas një zënke me dy persona të dyshuar, një person është sulmuar me armë zjarri nga njëri prej të dyshuarve, me ç’rast është plagosur në këmbë.

Atentati në Durrës, Edison Harizaj u lirua pas pagesës 9.5 mln lekë?
Edison Harizaj, miku i Emiljano Shullazit që mbeti i vrarë në atentat tre ditë më parë në Durrës, ka qenë i dënuar më parë me 19 vite burgim. Nga burgu i Fushë-Krujës ka dalë më 23 Korrik 2010 pas një vendimi të dhënë ...
Java News | 09-Nov-2018 08:32
Edison Harizaj, miku i Emiljano Shullazit që mbeti i vrarë në atentat tre ditë më parë në Durrës, ka qenë i dënuar më parë me 19 vite burgim. Nga burgu i Fushë-Krujës ka dalë më 23 Korrik 2010 pas një vendimi të dhënë ...

“Il Padrino” i Vlorës u vra për hakmarrje, porosia erdhi nga Belgjika?
Vrasja e Edison Harizajt dyshohet se ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku humben jeten Edison Harizaj dhe Genci Caci. ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 19:53
Vrasja e Edison Harizajt dyshohet se ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku humben jeten Edison Harizaj dhe Genci Caci. ...

Zbardhet dinamika e vrasjes së bujshme dhe lidhja ndërmjet Edison Harizajt dhe Albano Xhaferrit
Sipas grupit hetimor, Xhaferri kishte marr porosi nga Belgjika për të vëzhguar Harizajn dhe tu jepte atyre informacion me qëllim që të organizonin ekzekutimin e tij. Por dikush e spiunoi tek Harizaj, i cili dyshohet se ...
Standard | 08-Nov-2018 17:59
Sipas grupit hetimor, Xhaferri kishte marr porosi nga Belgjika për të vëzhguar Harizajn dhe tu jepte atyre informacion me qëllim që të organizonin ekzekutimin e tij. Por dikush e spiunoi tek Harizaj, i cili dyshohet se ...

Zbulohet dinamika e atentatit/ Kush do të vritej dhe kush u vra, zbulohet lidhja e Harizajt me…
Edison Harizaj, i njohur ndryshe si i forti i Vlorës, dyshohet se mund të jetë ekzekutuar me porosi të kundërshtarëve të tij në aktivitetin kriminal. Burime nga policia e Durrësit thone se Harizaj ishte përplasur me një ...
Standard | 08-Nov-2018 17:59
Edison Harizaj, i njohur ndryshe si i forti i Vlorës, dyshohet se mund të jetë ekzekutuar me porosi të kundërshtarëve të tij në aktivitetin kriminal. Burime nga policia e Durrësit thone se Harizaj ishte përplasur me një ...

Hetimet: “Il Padrino” i Vlorës u vra për hakmarrje, ekzekutimi u porosit nga Belgjika?
Vrasja e Edison Harizajt ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku mbeti viktimë Edison Harizaj dhe Genci Caci. Hakmarrja ka ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 10:02
Vrasja e Edison Harizajt ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku mbeti viktimë Edison Harizaj dhe Genci Caci. Hakmarrja ka ...

Hetimet/ Vrasja e Harizajt për hakmarrje, u porosit nga Belgjika
TIRANË Vrasja e Edison Harizajt ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku mbeti viktimë Edison Harizaj dhe Genci Caci. Hakmarrja ka ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 09:32
TIRANË Vrasja e Edison Harizajt ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku mbeti viktimë Edison Harizaj dhe Genci Caci. Hakmarrja ka ...

Hetimet për vrasjen e dyfishtë në Durrës/ Pista kryesore është ajo e hakmarrjes
Hetimet për vrasjen e Edison Harizajt dhe mikut të tij Genci Caca mbrëmjen e së martës në një atentat të tipit mafioz në Durrës janë shtrirë edhe në Tiranë dhe Vlorë. Burime të Tv Klan thanë se vrasja ka qenë e ...
TV Klan | 08-Nov-2018 12:32
Hetimet për vrasjen e Edison Harizajt dhe mikut të tij Genci Caca mbrëmjen e së martës në një atentat të tipit mafioz në Durrës janë shtrirë edhe në Tiranë dhe Vlorë. Burime të Tv Klan thanë se vrasja ka qenë e ...

Vritet miku i Shullazit, hetimet: 6 persona morën pjesë
Të paktën gjashtë persona mendohet se kanë marrë pjesë në atentatin mafioz ku u vra 39-vjeçari Edison Harizaj, i njohur si padrino i Vlorës bashkë me mikun e tij Genci Çaçi. Hetuesit dyshojnë se Harizaj është mbajtur në ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 14:42
Të paktën gjashtë persona mendohet se kanë marrë pjesë në atentatin mafioz ku u vra 39-vjeçari Edison Harizaj, i njohur si padrino i Vlorës bashkë me mikun e tij Genci Çaçi. Hetuesit dyshojnë se Harizaj është mbajtur në ...

Miku i Shullazit u vra me porosi nga Belgjika, 50 plumba mbi “Audi A8”
Genti ÇaÇi (majtas) & Edison Harizaj (djathtas) Atentati ku mbeti vdekur Edison Harizaj dhe u plagos miku i tij Genti Çaçi, i cili ndërroi më pas jetë në spital, tronditi qytetin e Durrësit dhe ka rikthyer larjet e ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 11:06
Genti ÇaÇi (majtas) & Edison Harizaj (djathtas) Atentati ku mbeti vdekur Edison Harizaj dhe u plagos miku i tij Genti Çaçi, i cili ndërroi më pas jetë në spital, tronditi qytetin e Durrësit dhe ka rikthyer larjet e ...

FOTO/ Viktimë e atentatit në Durrës, kush është Genci Caci
TIRANE Personi që shihni në foto është 33-vjeçari Genci Caci nga Vlora, i cili ndërroi jetë sot pas atentatit të mbrëmshëm në Durrës, ku u vra dhe shoku i tij Edison Harizaj. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar në zonën e ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 20:55
TIRANE Personi që shihni në foto është 33-vjeçari Genci Caci nga Vlora, i cili ndërroi jetë sot pas atentatit të mbrëmshëm në Durrës, ku u vra dhe shoku i tij Edison Harizaj. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar në zonën e ...

Detajet e reja: Ndaj mikut të Shullazit u qëlluan mbi 50 plumba
Detaje të reja janë zbuluar nga atentati i mbrëmshëm në qytetin e Durrësit. Burime pranë grupit hetimor thonë se ndaj Edison Harizajt dhe Genci Cacit është qëlluar me dy armë të ndryshme kallashnikovi, duke derdhur mbi ...
GazetaTema | 07-Nov-2018 20:09
Detaje të reja janë zbuluar nga atentati i mbrëmshëm në qytetin e Durrësit. Burime pranë grupit hetimor thonë se ndaj Edison Harizajt dhe Genci Cacit është qëlluar me dy armë të ndryshme kallashnikovi, duke derdhur mbi ...

Atentati në Durrës, ndërron jetë edhe i plagosuri Caci
Ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital Genci Caci, 33 vjeç, i plagosur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Durrësit, ku u vra edhe shtetasi Edison Harizaj.
Top Channel | 07-Nov-2018 18:51
Ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital Genci Caci, 33 vjeç, i plagosur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Durrësit, ku u vra edhe shtetasi Edison Harizaj.

Vrasja e mikut të Shullazit u porosit nga Belgjika
Atentat i Durrësit i tipit mafioz la dy të vdekur. Në afërsi të Shkozetit në Durrës u ekzekutua me armë 39-vjeçari Edison Harizaj, ndërsa mbeti i plagosur rëndë shoku i tij Genci Coca, i cili më pas vdiq në spital. ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 11:43
Atentat i Durrësit i tipit mafioz la dy të vdekur. Në afërsi të Shkozetit në Durrës u ekzekutua me armë 39-vjeçari Edison Harizaj, ndërsa mbeti i plagosur rëndë shoku i tij Genci Coca, i cili më pas vdiq në spital. ...

U plagos në atentatin e djeshëm, vdes në spital shoku i Harizajt
Ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të marra 33-vjeçari Genci Caci nga Vlora, i cili mbeti i plagosur në atentatin e mbrëmshëm në Durrës, ku u vra dhe shoku i tij Edison Harizaj. Gazetarja Dorjana Bezat, referuar ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 18:47
Ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të marra 33-vjeçari Genci Caci nga Vlora, i cili mbeti i plagosur në atentatin e mbrëmshëm në Durrës, ku u vra dhe shoku i tij Edison Harizaj. Gazetarja Dorjana Bezat, referuar ...

Burri nga Durrësi gjendet i pajetë në banesë
DURRES Një 62-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Durrës. Ngjarja në fjalë është regjistruar dje në lagjen numër 6 të qytetit bregdetar. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 17:08
DURRES Një 62-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Durrës. Ngjarja në fjalë është regjistruar dje në lagjen numër 6 të qytetit bregdetar. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin ...

Kush është Genci Caci, viktimë e atentatit në Durrës
Viktima e dytë e atentatit që tronditi Durrësin mbrëmjen e së martës është Genci Caci 33 vjeça nga Vlora. 33 vjeçari u plagos nga breshëria e plumbave në atentat, ndërkohë që po udhëtonte në një makinë tip Audi me ...
VizionPlus | 07-Nov-2018 21:37
Viktima e dytë e atentatit që tronditi Durrësin mbrëmjen e së martës është Genci Caci 33 vjeça nga Vlora. 33 vjeçari u plagos nga breshëria e plumbave në atentat, ndërkohë që po udhëtonte në një makinë tip Audi me ...

Kush është “Edison Faqedjeguri”, miku i Shullazit që iu bë atentat (Foto)
DURRES Personi që shihni në foton e siguruar nga “BalkanWeb” është 39-vjeçari Edison Harizaj nga Vlora, i cili mbeti i vrarë nga breshëria e plumbave mbrëmë në qytetin bregdetar të Durrësit. Edison Harizaj njihej ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 15:26
DURRES Personi që shihni në foton e siguruar nga “BalkanWeb” është 39-vjeçari Edison Harizaj nga Vlora, i cili mbeti i vrarë nga breshëria e plumbave mbrëmë në qytetin bregdetar të Durrësit. Edison Harizaj njihej ...

Vrasja e mikut të Shullazit, asnjë i dyshuar
Ende asnjë autor i identifikuar apo i dyshuar për ekzekutimin e tipit mafioz të Edison Harizajt mbrëmjen e së martës, në zonën e unazës së plazhit, në Durrës.
Top Channel | 07-Nov-2018 14:43
Ende asnjë autor i identifikuar apo i dyshuar për ekzekutimin e tipit mafioz të Edison Harizajt mbrëmjen e së martës, në zonën e unazës së plazhit, në Durrës.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved