ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 04:25

Ngjarja në Bularat, reagon Bushati: Situatat janë përtej kontrollit njerëzor, ndërsa sjellja…

Ngjarja në Bularat, reagon Bushati: Situatat janë përtej kontrollit njerëzor, ndërsa sjellja…
Me anë të një statusi në Twitter, ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar për skenat që u panë dje në Bularat, gjatë varrimit të Kostandinos Kacifas.
Top Channel | 09-Nov-2018 10:23
Me anë të një statusi në Twitter, ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar për skenat që u panë dje në Bularat, gjatë varrimit të Kostandinos Kacifas.

Lirohen gjatë natës 12 grekët e shoqëruar për incidentet në Bularat
Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat.
Top Channel | 09-Nov-2018 08:07
Janë liruar gjatë natës 12 shtetasit grekë të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas, ditën e djeshme në Bularat.

Lirohen 12 grekët e shoqëruar pas varrimit të Kacifas
GJIROKASTËR Lirohen 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas ditën e djeshme në Bularat. Burime për “BalkanWeb” bënë të ditur se 12 personat e shoqëruar u liruan në orën 02:00 të mëngjesit dhe ...
BalkanWeb | 09-Nov-2018 07:54
GJIROKASTËR Lirohen 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas ditën e djeshme në Bularat. Burime për “BalkanWeb” bënë të ditur se 12 personat e shoqëruar u liruan në orën 02:00 të mëngjesit dhe ...

Tsipras ul tonet: Sot ditë zie, por duhet të shohim përpara
Vëmendja e opinionit publik në Shqipëri, por edhe atij grek, ishte përqendruar në Bularat gjatë ditës së djeshme, pasi u mbajt ceremonia mortore e Kostandinos Kacifas.
Top Channel | 09-Nov-2018 00:31
Vëmendja e opinionit publik në Shqipëri, por edhe atij grek, ishte përqendruar në Bularat gjatë ditës së djeshme, pasi u mbajt ceremonia mortore e Kostandinos Kacifas.

Ish kandidati për depuet “shpërthen” ndaj Eurodeputetes qipriote: Kjo monstër e fandaksur fashiste nuk duhet lejuar të hyjë më në Shqipëri
Anëtari i kryesisë së LSI, ish kandidat për deputet, Ralf Gjoni, thotë se eurodeputetja e Qipros, Eleni Thocarus e cila mori pjesë ditën e djeshme në varrimin e Kacifas në Bularat, nuk duhet lejuar të hyjë më në ...
GazetaTema | 09-Nov-2018 10:26
Anëtari i kryesisë së LSI, ish kandidat për deputet, Ralf Gjoni, thotë se eurodeputetja e Qipros, Eleni Thocarus e cila mori pjesë ditën e djeshme në varrimin e Kacifas në Bularat, nuk duhet lejuar të hyjë më në ...

Thirrjet antishqiptare në Bularat, lirohen 12 ekstremistët grekë
Janë lënë të lirë në orët e para të mëngjesit 12 personat e shoqëruar mbrëmjen e djeshme në Policinë e Gjirokastrës. Mësohet se ata janë liruar rreth orës 2:00 duke u proceduar penalisht në gjendje të lirë. Mbi Babis ...
GazetaTema | 09-Nov-2018 09:12
Janë lënë të lirë në orët e para të mëngjesit 12 personat e shoqëruar mbrëmjen e djeshme në Policinë e Gjirokastrës. Mësohet se ata janë liruar rreth orës 2:00 duke u proceduar penalisht në gjendje të lirë. Mbi Babis ...

Open/ Zbulohen kush janë 12 personat e ndaluar në Gjirokastër
Në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel, gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raportoi nga Gjirokastra se çfarë po ndodh pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës.
Top Channel | 08-Nov-2018 22:03
Në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel, gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raportoi nga Gjirokastra se çfarë po ndodh pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës.

Varrimi i Kacifas, policia: 12 të shoqëruar, 44 të refuzuar
TIRANE Policia shqiptare ka dhënë detaje në lidhje me shoqërimin e disa e shtetasve grekë si dhe refuzimit të disa të tjerëve për të hyrë në Shqipëri gjatë ceremoninë mortore të ekstremistit grek në Bularat Kostandinos ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 22:01
TIRANE Policia shqiptare ka dhënë detaje në lidhje me shoqërimin e disa e shtetasve grekë si dhe refuzimit të disa të tjerëve për të hyrë në Shqipëri gjatë ceremoninë mortore të ekstremistit grek në Bularat Kostandinos ...

“Thirrjet raciste në Bularat” reagon Policia: Janë shoqëruar 12 persona, ju ndalu hyrja në Shqipëri 44 qytetarë grekë
Policia e Shteti ka reaguar për ngjarjet në Bularat, dhe bën me dije se ka shkuar në 12 numri i të arrestuarve për thirrjet raciste si dhe nuk u është lejuar hyrja në Shqipëri 44 qytetarë grekë. Reagimi i plotë: ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 22:09
Policia e Shteti ka reaguar për ngjarjet në Bularat, dhe bën me dije se ka shkuar në 12 numri i të arrestuarve për thirrjet raciste si dhe nuk u është lejuar hyrja në Shqipëri 44 qytetarë grekë. Reagimi i plotë: ...

“Varrimi i Kacifas”, Idrizi: Shteti shqiptar tregoi se ka rënë
Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka folur për thirrjet raciste të grekëve sot në Bularat të Gjirokastrës, të cilat në optikën e tij treguan se shteti shqiptar nuk funksionon në pjesën jugore të vendit. Ai shtoi në “TPZ” ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 21:34
Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka folur për thirrjet raciste të grekëve sot në Bularat të Gjirokastrës, të cilat në optikën e tij treguan se shteti shqiptar nuk funksionon në pjesën jugore të vendit. Ai shtoi në “TPZ” ...

Open/ Ekstremisti i grek hyri në Shqipëri në mënyrë ilegale
Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raportoi “live” në emisionin “Open” mbi situatën në Bularat pas mbajtjes së ceremonisë mortore të Kacifës ditën e sotme, duke bërë të ditur se 12 persona janë ndaluar në Kakavijë.
Top Channel | 08-Nov-2018 21:30
Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raportoi “live” në emisionin “Open” mbi situatën në Bularat pas mbajtjes së ceremonisë mortore të Kacifës ditën e sotme, duke bërë të ditur se 12 persona janë ndaluar në Kakavijë.

Dule injoron gjuhën shqipe: Thirrjet raciste në Bularat ishin normale, të ndaluarit do dalin shpejt. Gazetarët: Fol shqip, je në tokën shqiptare këtu
Vangjel Dule ka folur për mediat lidhur me ngjarjen e Bularatit ku ka justifikuar thirrjet raciste ndaj shqiptarve. Edhe pse ishte pjesë e tubimeve në ceremoninë mortore të ekstremistit grek që mbeti i vrarë, kreu i ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 22:00
Vangjel Dule ka folur për mediat lidhur me ngjarjen e Bularatit ku ka justifikuar thirrjet raciste ndaj shqiptarve. Edhe pse ishte pjesë e tubimeve në ceremoninë mortore të ekstremistit grek që mbeti i vrarë, kreu i ...

Shpëtim Idrizi “shpërthen” ndaj Tavos dhe Dules: Turp të kenë që u shfaqën sot në Bularat, ai hapi zjarr ndaj policisë shqiptare
Shpëtim Idrizi ka dënuar sjelljen e dy deputetëve Vangjel Dule dhe Vangjel Dule në Bularat ku morën pjesë në ceremoninë e varrimit të ekstremistit grek që u vra në një përplasje me armë zjarri me policinë. Kreu i ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 21:41
Shpëtim Idrizi ka dënuar sjelljen e dy deputetëve Vangjel Dule dhe Vangjel Dule në Bularat ku morën pjesë në ceremoninë e varrimit të ekstremistit grek që u vra në një përplasje me armë zjarri me policinë. Kreu i ...

Trazuan Bularatin, lirohen pas disa orësh 12 ekstremistët
Janë liruar gjatë natës nga policia e Gjirokastrës 12 nacionalistët grekë e ndaluar të enjten pas ceremonisë mortore të Kostandinos Kaçifës në Bularat. 12 nacionalistët u shoqëruan nga policia pas dyshimeve se kishin ...
VizionPlus | 09-Nov-2018 08:12
Janë liruar gjatë natës nga policia e Gjirokastrës 12 nacionalistët grekë e ndaluar të enjten pas ceremonisë mortore të Kostandinos Kaçifës në Bularat. 12 nacionalistët u shoqëruan nga policia pas dyshimeve se kishin ...

“Kacifas”/ Tsipras: Vepruam siç duhet, zemërimi i justifikueshëm
Kryeministri i Greqisë ka folur për mediat greke pas varrimit të minoritarit grek Kostandinos Kacifas, i cili u vra me 28 tetor pas një shkëmbimi zjarri me forcat RENEA në Bularat, në ditën Kombëtare të Greqisë. Ai ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 19:47
Kryeministri i Greqisë ka folur për mediat greke pas varrimit të minoritarit grek Kostandinos Kacifas, i cili u vra me 28 tetor pas një shkëmbimi zjarri me forcat RENEA në Bularat, në ditën Kombëtare të Greqisë. Ai ...

Policia e Shtetit: Varrimi i Kaçifas u përdor për qëllime ekstremiste
Policia e Shtetit ka dalë me një reagim zyrtar në lidhje me tensionet dhe thirrjet raciste në Bularat gjatë ceremonisë mortore te Konstandinos Kacifas. Në Pikën e Kalimit të Kontrollit Kufitar Kakavije, Policia ka kryer ...
VizionPlus | 09-Nov-2018 00:14
Policia e Shtetit ka dalë me një reagim zyrtar në lidhje me tensionet dhe thirrjet raciste në Bularat gjatë ceremonisë mortore te Konstandinos Kacifas. Në Pikën e Kalimit të Kontrollit Kufitar Kakavije, Policia ka kryer ...

Aleksis Tsipras zbut gjakrat: Nuk duhet të heqim dorë nga afrimi me Shqipërinë
Kryeministri grek, Aleksis Tsipras, ka folur sërish për ngjarjen e Bularatit. Ai është përpjekur të zbusë gjakrat, duke thënë se Greqia do të afrohet sa më shumë me Shqipërinë. “Sot është një ditë zie për familjen dhe ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 20:16
Kryeministri grek, Aleksis Tsipras, ka folur sërish për ngjarjen e Bularatit. Ai është përpjekur të zbusë gjakrat, duke thënë se Greqia do të afrohet sa më shumë me Shqipërinë. “Sot është një ditë zie për familjen dhe ...

12 ekstremiste grek e shqiptarë në komisariat, Dule shkon ti ndihmojë
6 shqiptare dhe 6 shtetas grek jane shoqëruar në komisariatin e Gjirokastrës, pas ceremonisë mortore te 35 vjeçarit Kostandin Kacifa.12 te shoqeruarit po verifikohen per tubim te paligjshem dhe kalim te paligjshem te ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 23:01
6 shqiptare dhe 6 shtetas grek jane shoqëruar në komisariatin e Gjirokastrës, pas ceremonisë mortore te 35 vjeçarit Kostandin Kacifa.12 te shoqeruarit po verifikohen per tubim te paligjshem dhe kalim te paligjshem te ...

‘Kacifas’/ Bllokuan rrugën Gjirokastër-Kakavijë, shoqërohen 2 grekë
GJIROKASTER Policia shqiptare ka shoqëruar dy shtetas grekë, pasi dyshohet se kanë bllokuar për më shumë se 10 minuta aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë duke shkaktuar kaos në trafik. Bllokimi i rrugës ka ardhur pas ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 18:38
GJIROKASTER Policia shqiptare ka shoqëruar dy shtetas grekë, pasi dyshohet se kanë bllokuar për më shumë se 10 minuta aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë duke shkaktuar kaos në trafik. Bllokimi i rrugës ka ardhur pas ...

Po tani, sa të lirë janë minoritarët grekë?
Nga Mentor KIKIA Jashtë çdo qëndrimi nacionalist…. Ajo që u demonstrua sot në Bularat të Gjirokastrës ishte një shfaqje e shëmtuar e vulgut të shoqërisë greke dhe politikës që e mbështet. Flamuj pa fund, si në asnjë ...
Gazeta Shqip | 09-Nov-2018 10:15
Nga Mentor KIKIA Jashtë çdo qëndrimi nacionalist…. Ajo që u demonstrua sot në Bularat të Gjirokastrës ishte një shfaqje e shëmtuar e vulgut të shoqërisë greke dhe politikës që e mbështet. Flamuj pa fund, si në asnjë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved