ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 14:23

Bërnabiç letër shteteve të botës: Prishtina po rrezikon rajonin

Bërnabiç letër shteteve të botës: Prishtina po rrezikon rajonin
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiç kërkoi në mbledhjen e Qeverisë që sa më shpejt të përgatitet teksti i një letre të cilën ajo planifikon t’ua dërgojë gjithë homologëve të saj në botë, përmes së cilës do t’i ...
BalkanWeb | 09-Nov-2018 07:46
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiç kërkoi në mbledhjen e Qeverisë që sa më shpejt të përgatitet teksti i një letre të cilën ajo planifikon t’ua dërgojë gjithë homologëve të saj në botë, përmes së cilës do t’i ...

Brnabiç, letër dërguar botës: ç’po heqim nga Kosova
Kryeministri serb Ana Brnabiç do të paralajmërojë presidentët e qeverive të të gjitha vendeve se Kosova po rrezikon paqen dhe stabilitetin rajonal. Pas Ushtrisë, Beogradi po e përjeton keq dhe tarifimin e mallrave nga ...
Tesheshi | 09-Nov-2018 09:21
Kryeministri serb Ana Brnabiç do të paralajmërojë presidentët e qeverive të të gjitha vendeve se Kosova po rrezikon paqen dhe stabilitetin rajonal. Pas Ushtrisë, Beogradi po e përjeton keq dhe tarifimin e mallrave nga ...

Kryeministrja e Serbisë letër homologëve në botë: Prishtina po rrezikon rajonin
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq kërkoi në mbledhjen e Qeverisë që sa më shpejt të përgatitet teksti i një letre të cilën ajo planifikon t’ua dërgojë gjithë homologëve të saj në botë, përmes së cilës do t’i ...
Koha Jone | 09-Nov-2018 08:40
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq kërkoi në mbledhjen e Qeverisë që sa më shpejt të përgatitet teksti i një letre të cilën ajo planifikon t’ua dërgojë gjithë homologëve të saj në botë, përmes së cilës do t’i ...

Bërnabiq letër kryeministrave të botës: Prishtina po rrezikon rajonin
Beograd, 8 nëntor 2018 – Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka kërkuar nga kabineti i saj qeveritar që sa më shpejt të përgatitet teksti i një letre të cilën ajo planifikon t’ua dërgojë të gjithë homologëve të saj ...
Illyriapress | 08-Nov-2018 23:00
Beograd, 8 nëntor 2018 – Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka kërkuar nga kabineti i saj qeveritar që sa më shpejt të përgatitet teksti i një letre të cilën ajo planifikon t’ua dërgojë të gjithë homologëve të saj ...

Bërnabiq letër shteteve të botës: Prishtina po rrezikon rajonin
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq kërkoi në mbledhjen e Qeverisë që sa më shpejt të përgatitet teksti i një letre të cilën ajo planifikon t’ua dërgojë gjithë homologëve të saj në botë, përmes së cilës do t’i ...
Portalb | 08-Nov-2018 18:46
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq kërkoi në mbledhjen e Qeverisë që sa më shpejt të përgatitet teksti i një letre të cilën ajo planifikon t’ua dërgojë gjithë homologëve të saj në botë, përmes së cilës do t’i ...

Kryeministrja e Serbisë u shkruan të gjitha shteteve të botës për taksën e Kosovës
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq u ka shkruar letër kryeministrave të të gjithë botës për t’i njoftuar për vendimin që ka marrë Qeveria e Kosovës për t’i sanksionuar produktet serbe. Bërnabiq ka kërkuar sot në ...
Medial | 08-Nov-2018 18:32
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq u ka shkruar letër kryeministrave të të gjithë botës për t’i njoftuar për vendimin që ka marrë Qeveria e Kosovës për t’i sanksionuar produktet serbe. Bërnabiq ka kërkuar sot në ...

Bërnabiq u shkruan të gjitha shteteve të botës për taksën e Kosovës
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq u ka shkruar letër kryeministrave të të gjithë botës për t’i njoftuar për vendimin që ka marrë Qeveria e Kosovës për t’i sanksionuar produktet serbe. Bërnabiq ka kërkuar sot në ...
Zeri | 08-Nov-2018 18:17
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq u ka shkruar letër kryeministrave të të gjithë botës për t’i njoftuar për vendimin që ka marrë Qeveria e Kosovës për t’i sanksionuar produktet serbe. Bërnabiq ka kërkuar sot në ...

Bërnabiq letër kryeministrave të botës, ankohet për taksën doganore të Kosovës
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq kërkoi në mbledhje e sotme të qeverisë që teksti si ankesë për sjelljet e Kosovës t’i dërgohet kryeministrave të të gjitha vendeve të botës. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ...
Arbresh | 08-Nov-2018 17:50
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq kërkoi në mbledhje e sotme të qeverisë që teksti si ankesë për sjelljet e Kosovës t’i dërgohet kryeministrave të të gjitha vendeve të botës. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved