ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 15:09

Arsenal barazon ndaj Sportingut, një shqiptar i shënon Olimpiakosit

Arsenal barazon ndaj Sportingut, një shqiptar i shënon Olimpiakosit
Sportingu i Lisbonës ka ndalur ecurinë e fitoreve të Arsenalit në Europa League. Në ndeshjen e zhvilluar në ”Emirates Stadium”, Arsenali ka barazuar pa gola ndaj Sportingut Pavarësisht rasteve dhe dominimit nga ...
BalkanWeb | 09-Nov-2018 00:02
Sportingu i Lisbonës ka ndalur ecurinë e fitoreve të Arsenalit në Europa League. Në ndeshjen e zhvilluar në ”Emirates Stadium”, Arsenali ka barazuar pa gola ndaj Sportingut Pavarësisht rasteve dhe dominimit nga ...

Europa League, ditë verdiktesh për Milanin, Arsenalin, Chelsean…
Mbrëmjen e kësa të enjteje do të zhvillohet raundi i katërt i ndeshjeve në grupe të Europa League, nga ku do të zbulohen emra të tjera skuadrash që do të vazhdojnë për në raundin pasardhës, apo skuadrat që do të ...
Top Channel | 08-Nov-2018 13:41
Mbrëmjen e kësa të enjteje do të zhvillohet raundi i katërt i ndeshjeve në grupe të Europa League, nga ku do të zbulohen emra të tjera skuadrash që do të vazhdojnë për në raundin pasardhës, apo skuadrat që do të ...

Arsenal e Chelsea pranë kualifikimit, Milani do revansh me Betisin
Skuadrat pjesëmarrëse në edicionin e 10-të të Europa League-s bëhen gati për të filluar gjysmën e dytë, përsa i përket fazës së grupeve, praktikisht sfidat e kthimit të këtij raundi dhe është e kuptueshme që ekipe si ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 18:18
Skuadrat pjesëmarrëse në edicionin e 10-të të Europa League-s bëhen gati për të filluar gjysmën e dytë, përsa i përket fazës së grupeve, praktikisht sfidat e kthimit të këtij raundi dhe është e kuptueshme që ekipe si ...

Arsenal e Chelsea pranë kualifikimit, Milani do revansh me Betisin
Skuadrat pjesëmarrëse në edicionin e 10-të të Europa League-s bëhen gati për të filluar gjysmën e dytë, përsa i përket fazës së grupeve, praktikisht sfidat e kthimit të këtij raundi dhe është e kuptueshme që ekipe si ...
Flaka | 08-Nov-2018 19:53
Skuadrat pjesëmarrëse në edicionin e 10-të të Europa League-s bëhen gati për të filluar gjysmën e dytë, përsa i përket fazës së grupeve, praktikisht sfidat e kthimit të këtij raundi dhe është e kuptueshme që ekipe si ...

Të enjten luhen ndeshjet e Europa League, ja cilat ekipe do të takohen
Të enjten mbrëma do të luhen ndeshjet e radhës të fazës së grupeve të garës së dytë më të rëndësishme në futbollin evropian Europa League. Dy ndeshjet e para pritet të fillojnë nga ora 16:50 në mes të Anderlecht dhe ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 11:35
Të enjten mbrëma do të luhen ndeshjet e radhës të fazës së grupeve të garës së dytë më të rëndësishme në futbollin evropian Europa League. Dy ndeshjet e para pritet të fillojnë nga ora 16:50 në mes të Anderlecht dhe ...

Liga Europa vjen me disa ndeshje shumë interesante
Pas ndeshjeve në Ligën e Kampionëve që në program ishin të martën dhe të mërkurën, sonte rradha është e ndeshjeve të Liga Europa, praktikisht sfidave të kthimit të këtij raundi dhe është e kuptueshme që ekipe si Cyrih, ...
InfoSport.mk | 08-Nov-2018 11:17
Pas ndeshjeve në Ligën e Kampionëve që në program ishin të martën dhe të mërkurën, sonte rradha është e ndeshjeve të Liga Europa, praktikisht sfidave të kthimit të këtij raundi dhe është e kuptueshme që ekipe si Cyrih, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved