ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/11/2018 00:37

Akuzat e PD, Dako-Alibeajt: Je i pafytyrë, direkt padi!

Akuzat e PD, Dako-Alibeajt: Je i pafytyrë, direkt padi!
Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj. Dako në një postim në Facebook shkruan se Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë Durrës shkruan ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 19:09
Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj. Dako në një postim në Facebook shkruan se Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë Durrës shkruan ...

Dosja 339 është “gracka ku hajduti është kapur si laraska”
Partia Demokratike ka kërkuar edhe njëherë arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pasi ky i fundit bashkëpunon me bandat. Nga selia blu, deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj pohoi se dosja 339 është makthi i ...
Standard | 08-Nov-2018 17:59
Partia Demokratike ka kërkuar edhe njëherë arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pasi ky i fundit bashkëpunon me bandat. Nga selia blu, deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj pohoi se dosja 339 është makthi i ...

Alibeaj: Dako duhet të arrestohet pa vonesë pas skandalit të bashkëpunimit me bandat kriminale
‘Ende heshtje nga ata që mbajnë përgjegjësi për vjedhjen e votave, për hetimin gjykimin dhe burgosjen e krimit dhe të politikanëve të lidhur me krimin, pas skandalit të bashkëpunimit të Vangjush Dakos me bandat ...
Standard | 08-Nov-2018 17:59
‘Ende heshtje nga ata që mbajnë përgjegjësi për vjedhjen e votave, për hetimin gjykimin dhe burgosjen e krimit dhe të politikanëve të lidhur me krimin, pas skandalit të bashkëpunimit të Vangjush Dakos me bandat ...

Dako i përgjigjet Alibeajt: Je i pafytyrë!
Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj. Dako në një postim në Facebook shkruan se Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë Durrës shkruan ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 17:11
Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj. Dako në një postim në Facebook shkruan se Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë Durrës shkruan ...

Vangjush Dako padit Alibeajn: I pafytyrë që ka vëllain e dënuar për krime, flasim para gjykatësit
Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet. Përmes një postimi në Facebook, Vangjush Dako thotë se Alibeaj ka vëllain e dënuar ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 17:02
Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet. Përmes një postimi në Facebook, Vangjush Dako thotë se Alibeaj ka vëllain e dënuar ...

“Lidhje me bandat”, Dako padit Alibeajn: Ke vëllain të dënuar
TIRANE Kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet pasi bashkëpunon dhe shkëmben pasuri me bandat. ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 16:40
TIRANE Kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet pasi bashkëpunon dhe shkëmben pasuri me bandat. ...

Dako padit Alibeajn: Më kërkon llogari i pafytyri, që ka vëllain të dënuar për krime të rënda!
Kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet pasi bashkëpunon dhe shkëmben pasuri me bandat. Përmes një ...
Java News | 08-Nov-2018 17:03
Kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet pasi bashkëpunon dhe shkëmben pasuri me bandat. Përmes një ...

PD: Dosja “339” makthi i Ramës
Partia Demokratike nuk rresht se akuzuari kryebashkiakun e Durrësit dhe kryeministrin. Deputeti Enkelejd Alibeaj deklaroi se dosja 339 është makthi i Edi Ramës. Sipas tij Vangjush Dako vazhdon të qeverisë qytetin ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 16:08
Partia Demokratike nuk rresht se akuzuari kryebashkiakun e Durrësit dhe kryeministrin. Deputeti Enkelejd Alibeaj deklaroi se dosja 339 është makthi i Edi Ramës. Sipas tij Vangjush Dako vazhdon të qeverisë qytetin ...

Alibeaj: Edi Rama dhe Vangjush Dakon kanë rënë në grackë
Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi se mbizotëron ende heshtja “nga ata që mbajnë përgjegjësi për vjedhjen e votave, për hetimin, gjykimin dhe burgosjen e krimit dhe të politikanëve të lidhur me ...
Top Channel | 08-Nov-2018 14:08
Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi se mbizotëron ende heshtja “nga ata që mbajnë përgjegjësi për vjedhjen e votave, për hetimin, gjykimin dhe burgosjen e krimit dhe të politikanëve të lidhur me ...

Dako i kundërpërgjigjet Alibeajt: Vëllanë e ke të dënuar, do padi?
Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar pas akuzave të PD-së. Përmes një deklarate për shtyp, nga selia blu, deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka thënë se Dako është i lidhur me bandat dhe ka shkëmbyer ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 16:51
Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar pas akuzave të PD-së. Përmes një deklarate për shtyp, nga selia blu, deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka thënë se Dako është i lidhur me bandat dhe ka shkëmbyer ...

PD kërkon arrestimin e Dakos: Dosja 339, makthi i Ramës
TIRANE Partia Demokratike ka kërkuar edhe njëherë arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pasi sipas saj ky i fundit bashkëpunon me bandat. Nga selia blu, deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj pohoi se dosja ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 14:03
TIRANE Partia Demokratike ka kërkuar edhe njëherë arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pasi sipas saj ky i fundit bashkëpunon me bandat. Nga selia blu, deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj pohoi se dosja ...

PD, kusht dosjen “339”: Arrestimi i Dakos, i panegociueshëm
Arrestimi i kryebashkiakut të Durrësit është kërkesë e panegociueshme për demokratët. Gent Strazimiri nga foltorja e partisë, e cilësoi dosjen 339 si radiografinë e pushtetit, i cili nxjerr në pah sipas tij, lidhjet e ...
Top Channel | 07-Nov-2018 18:10
Arrestimi i kryebashkiakut të Durrësit është kërkesë e panegociueshme për demokratët. Gent Strazimiri nga foltorja e partisë, e cilësoi dosjen 339 si radiografinë e pushtetit, i cili nxjerr në pah sipas tij, lidhjet e ...

Urdhri i Lleshit për mbetjet, ironia e Palokës: Aq e ka tagrin
TIRANE Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka komentuar urdhrin e dhënë sot nga zëvendësministri i Brendshëm Sandër Lleshi për mbetjet në 4 rrethe të vendit, drejtuar Policisë së Shtetit. I ftuar në rubrikën ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 17:43
TIRANE Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka komentuar urdhrin e dhënë sot nga zëvendësministri i Brendshëm Sandër Lleshi për mbetjet në 4 rrethe të vendit, drejtuar Policisë së Shtetit. I ftuar në rubrikën ...

‘Dako’, PD: Dosja 339, gracka ku hajduti është kapur si laraska
Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj kreut të Bashisë Durrës, Vangjush Dako. Deputeti i opozitës , Enkelejd Alibeaj shprehet se Edi Rama dhe Vangjush Dako kanë rënë në grackë dhe nuk po gjejnë qetësi nga makthi i ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 15:08
Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj kreut të Bashisë Durrës, Vangjush Dako. Deputeti i opozitës , Enkelejd Alibeaj shprehet se Edi Rama dhe Vangjush Dako kanë rënë në grackë dhe nuk po gjejnë qetësi nga makthi i ...

PD: Prokuroria të arrestojë Vangjush Dakon
Demokratët i kanë bërë sërish thirrje Prokurorisë që të arrestojë Kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Sipas opozitës organi i akuzës vijon të heshtë, ndonëse ka përgjegjësinë për ta hetuar krimin elektoral që ...
TV Klan | 08-Nov-2018 15:11
Demokratët i kanë bërë sërish thirrje Prokurorisë që të arrestojë Kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Sipas opozitës organi i akuzës vijon të heshtë, ndonëse ka përgjegjësinë për ta hetuar krimin elektoral që ...

Strazimiri: Dosja “339”, radiografia e pushtetit të lidhur me krimin
Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, deklaroi se “dosja “339” nuk do të jetë “çudia që zgjat vetëm 3 ditë”, pasi, sipas tij, “ajo është radiografia e pushtetit të lidhur me krimin, në shërbim të krimit”.
Top Channel | 07-Nov-2018 12:43
Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, deklaroi se “dosja “339” nuk do të jetë “çudia që zgjat vetëm 3 ditë”, pasi, sipas tij, “ajo është radiografia e pushtetit të lidhur me krimin, në shërbim të krimit”.

PD: Të arrestohet Dako, dosja nuk do jetë ‘çudia që zgjat 3 ditë’
TIRANE Deputeti i PD, Gent Strazimiri ka kërkuar sërish arrestimin e kreut të bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, pasi sipas tij është bashkëpunëtor me bandat për blerjen e votës. Përmes një deklarate për mediat, ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 12:38
TIRANE Deputeti i PD, Gent Strazimiri ka kërkuar sërish arrestimin e kreut të bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, pasi sipas tij është bashkëpunëtor me bandat për blerjen e votës. Përmes një deklarate për mediat, ...

Paloka sfidon Lleshin: Provo që s’je kukull, arresto Dakon
Ndërsa e konsideroi zv/ministrin e brendshëm Sandër Lleshi një ushtar të Ramës në ministri, numri dy i partisë demokratike e fton atë ta nis me një sfidë detyrën e re. “E ka shumë të thjeshtë të provojë që sot se nuk ...
BalkanWeb | 06-Nov-2018 12:30
Ndërsa e konsideroi zv/ministrin e brendshëm Sandër Lleshi një ushtar të Ramës në ministri, numri dy i partisë demokratike e fton atë ta nis me një sfidë detyrën e re. “E ka shumë të thjeshtë të provojë që sot se nuk ...

Paloka: Lleshi, ushtar i Ramës për të mbrojtur krimin që blen vota
Edi Paloka deklaroi në një dalje për mediat se “Sandër Lleshaj është një ushtar i Edi Ramës për të mbrojtur krimin që blen vota për pushtetin ilegjitim të Edi Ramës”.
Top Channel | 06-Nov-2018 12:14
Edi Paloka deklaroi në një dalje për mediat se “Sandër Lleshaj është një ushtar i Edi Ramës për të mbrojtur krimin që blen vota për pushtetin ilegjitim të Edi Ramës”.

Paloka: Sandër Lleshi ushtar i Ramës në Ministrinë e Brendshme
TIRANË Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, përmes një deklarate për mediat tha se Parlamenti sot i hapi rrugë emërimit të një ushtari të Kryeministrit Rama në krye të Ministrisë së Brendshëm, duke iu ...
BalkanWeb | 06-Nov-2018 12:03
TIRANË Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, përmes një deklarate për mediat tha se Parlamenti sot i hapi rrugë emërimit të një ushtari të Kryeministrit Rama në krye të Ministrisë së Brendshëm, duke iu ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved