ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 19:19

“Lidhje me bandat”, Dako padit Alibeajn: Ke vëllain të dënuar

“Lidhje me bandat”, Dako padit Alibeajn: Ke vëllain të dënuar
TIRANE Kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet pasi bashkëpunon dhe shkëmben pasuri me bandat. ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 16:40
TIRANE Kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet pasi bashkëpunon dhe shkëmben pasuri me bandat. ...

Vangjush Dako padit Alibeajn: I pafytyrë që ka vëllain e dënuar për krime, flasim para gjykatësit
Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet. Përmes një postimi në Facebook, Vangjush Dako thotë se Alibeaj ka vëllain e dënuar ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 17:02
Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet. Përmes një postimi në Facebook, Vangjush Dako thotë se Alibeaj ka vëllain e dënuar ...

Alibeaj: Edi Rama dhe Vangjush Dakon kanë rënë në grackë
Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi se mbizotëron ende heshtja “nga ata që mbajnë përgjegjësi për vjedhjen e votave, për hetimin, gjykimin dhe burgosjen e krimit dhe të politikanëve të lidhur me ...
Top Channel | 08-Nov-2018 14:08
Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi se mbizotëron ende heshtja “nga ata që mbajnë përgjegjësi për vjedhjen e votave, për hetimin, gjykimin dhe burgosjen e krimit dhe të politikanëve të lidhur me ...

PD kërkon arrestimin e Dakos: Dosja 339, makthi i Ramës
TIRANE Partia Demokratike ka kërkuar edhe njëherë arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pasi sipas saj ky i fundit bashkëpunon me bandat. Nga selia blu, deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj pohoi se dosja ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 14:03
TIRANE Partia Demokratike ka kërkuar edhe njëherë arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pasi sipas saj ky i fundit bashkëpunon me bandat. Nga selia blu, deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj pohoi se dosja ...

PD, kusht dosjen “339”: Arrestimi i Dakos, i panegociueshëm
Arrestimi i kryebashkiakut të Durrësit është kërkesë e panegociueshme për demokratët. Gent Strazimiri nga foltorja e partisë, e cilësoi dosjen 339 si radiografinë e pushtetit, i cili nxjerr në pah sipas tij, lidhjet e ...
Top Channel | 07-Nov-2018 18:10
Arrestimi i kryebashkiakut të Durrësit është kërkesë e panegociueshme për demokratët. Gent Strazimiri nga foltorja e partisë, e cilësoi dosjen 339 si radiografinë e pushtetit, i cili nxjerr në pah sipas tij, lidhjet e ...

PD: Dosja “339” makthi i Ramës
Partia Demokratike nuk rresht se akuzuari kryebashkiakun e Durrësit dhe kryeministrin. Deputeti Enkelejd Alibeaj deklaroi se dosja 339 është makthi i Edi Ramës. Sipas tij Vangjush Dako vazhdon të qeverisë qytetin ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 16:08
Partia Demokratike nuk rresht se akuzuari kryebashkiakun e Durrësit dhe kryeministrin. Deputeti Enkelejd Alibeaj deklaroi se dosja 339 është makthi i Edi Ramës. Sipas tij Vangjush Dako vazhdon të qeverisë qytetin ...

Akuzat e PD, Dako-Alibeajt: Je i pafytyrë, direkt padi!
Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj. Dako në një postim në Facebook shkruan se Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë Durrës shkruan ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 19:09
Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj. Dako në një postim në Facebook shkruan se Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë Durrës shkruan ...

Strazimiri: Dosja “339”, radiografia e pushtetit të lidhur me krimin
Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, deklaroi se “dosja “339” nuk do të jetë “çudia që zgjat vetëm 3 ditë”, pasi, sipas tij, “ajo është radiografia e pushtetit të lidhur me krimin, në shërbim të krimit”.
Top Channel | 07-Nov-2018 12:43
Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, deklaroi se “dosja “339” nuk do të jetë “çudia që zgjat vetëm 3 ditë”, pasi, sipas tij, “ajo është radiografia e pushtetit të lidhur me krimin, në shërbim të krimit”.

PD: Të arrestohet Dako, dosja nuk do jetë ‘çudia që zgjat 3 ditë’
TIRANE Deputeti i PD, Gent Strazimiri ka kërkuar sërish arrestimin e kreut të bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, pasi sipas tij është bashkëpunëtor me bandat për blerjen e votës. Përmes një deklarate për mediat, ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 12:38
TIRANE Deputeti i PD, Gent Strazimiri ka kërkuar sërish arrestimin e kreut të bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, pasi sipas tij është bashkëpunëtor me bandat për blerjen e votës. Përmes një deklarate për mediat, ...

‘Dako’, PD: Dosja 339, gracka ku hajduti është kapur si laraska
Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj kreut të Bashisë Durrës, Vangjush Dako. Deputeti i opozitës , Enkelejd Alibeaj shprehet se Edi Rama dhe Vangjush Dako kanë rënë në grackë dhe nuk po gjejnë qetësi nga makthi i ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 15:08
Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj kreut të Bashisë Durrës, Vangjush Dako. Deputeti i opozitës , Enkelejd Alibeaj shprehet se Edi Rama dhe Vangjush Dako kanë rënë në grackë dhe nuk po gjejnë qetësi nga makthi i ...

PD: Dosja 339 nuk do harrohet, arrestimi i Dakos i domosdoshëm
Partia Demokratike ka vijuar me akuzat në drejtim të kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako. Deputeti demokrat, Gent Strazimiri, në një deklaratë për mediat, u shpreh se dosja 339 është radiografia e pushtetit të ...
VizionPlus | 07-Nov-2018 13:54
Partia Demokratike ka vijuar me akuzat në drejtim të kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako. Deputeti demokrat, Gent Strazimiri, në një deklaratë për mediat, u shpreh se dosja 339 është radiografia e pushtetit të ...

PD: Prokuroria të arrestojë Vangjush Dakon
Demokratët i kanë bërë sërish thirrje Prokurorisë që të arrestojë Kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Sipas opozitës organi i akuzës vijon të heshtë, ndonëse ka përgjegjësinë për ta hetuar krimin elektoral që ...
TV Klan | 08-Nov-2018 15:11
Demokratët i kanë bërë sërish thirrje Prokurorisë që të arrestojë Kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Sipas opozitës organi i akuzës vijon të heshtë, ndonëse ka përgjegjësinë për ta hetuar krimin elektoral që ...

Dosja 339 është “gracka ku hajduti është kapur si laraska”
Partia Demokratike ka kërkuar edhe njëherë arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pasi ky i fundit bashkëpunon me bandat. Nga selia blu, deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj pohoi se dosja 339 është makthi i ...
Standard | 08-Nov-2018 17:59
Partia Demokratike ka kërkuar edhe njëherë arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pasi ky i fundit bashkëpunon me bandat. Nga selia blu, deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj pohoi se dosja 339 është makthi i ...

Alibeaj: Dako duhet të arrestohet pa vonesë pas skandalit të bashkëpunimit me bandat kriminale
‘Ende heshtje nga ata që mbajnë përgjegjësi për vjedhjen e votave, për hetimin gjykimin dhe burgosjen e krimit dhe të politikanëve të lidhur me krimin, pas skandalit të bashkëpunimit të Vangjush Dakos me bandat ...
Standard | 08-Nov-2018 17:59
‘Ende heshtje nga ata që mbajnë përgjegjësi për vjedhjen e votave, për hetimin gjykimin dhe burgosjen e krimit dhe të politikanëve të lidhur me krimin, pas skandalit të bashkëpunimit të Vangjush Dakos me bandat ...

Dako i përgjigjet Alibeajt: Je i pafytyrë!
Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj. Dako në një postim në Facebook shkruan se Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë Durrës shkruan ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 17:11
Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj. Dako në një postim në Facebook shkruan se Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë Durrës shkruan ...

Paloka sfidon Lleshin: Provo që s’je kukull, arresto Dakon
Ndërsa e konsideroi zv/ministrin e brendshëm Sandër Lleshi një ushtar të Ramës në ministri, numri dy i partisë demokratike e fton atë ta nis me një sfidë detyrën e re. “E ka shumë të thjeshtë të provojë që sot se nuk ...
BalkanWeb | 06-Nov-2018 12:30
Ndërsa e konsideroi zv/ministrin e brendshëm Sandër Lleshi një ushtar të Ramës në ministri, numri dy i partisë demokratike e fton atë ta nis me një sfidë detyrën e re. “E ka shumë të thjeshtë të provojë që sot se nuk ...

Dako padit Alibeajn: Më kërkon llogari i pafytyri, që ka vëllain të dënuar për krime të rënda!
Kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet pasi bashkëpunon dhe shkëmben pasuri me bandat. Përmes një ...
Java News | 08-Nov-2018 17:03
Kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet pasi bashkëpunon dhe shkëmben pasuri me bandat. Përmes një ...

Dako i kundërpërgjigjet Alibeajt: Vëllanë e ke të dënuar, do padi?
Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar pas akuzave të PD-së. Përmes një deklarate për shtyp, nga selia blu, deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka thënë se Dako është i lidhur me bandat dhe ka shkëmbyer ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 16:51
Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar pas akuzave të PD-së. Përmes një deklarate për shtyp, nga selia blu, deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka thënë se Dako është i lidhur me bandat dhe ka shkëmbyer ...

PD përsërit kërkesën për arrestimin e Dakos
Partia Demokratike ka kërkuar sërish arrestimin e Kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, të cilin e akuzojnë si bashkëpunëtor me bandat për blerjet e zgjedhjeve. Opozita thotë se dosja “339” nuk duhet të lihet në ...
TV Klan | 07-Nov-2018 16:05
Partia Demokratike ka kërkuar sërish arrestimin e Kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, të cilin e akuzojnë si bashkëpunëtor me bandat për blerjet e zgjedhjeve. Opozita thotë se dosja “339” nuk duhet të lihet në ...

Paloka: Lleshi, ushtar i Ramës për të mbrojtur krimin që blen vota
Edi Paloka deklaroi në një dalje për mediat se “Sandër Lleshaj është një ushtar i Edi Ramës për të mbrojtur krimin që blen vota për pushtetin ilegjitim të Edi Ramës”.
Top Channel | 06-Nov-2018 12:14
Edi Paloka deklaroi në një dalje për mediat se “Sandër Lleshaj është një ushtar i Edi Ramës për të mbrojtur krimin që blen vota për pushtetin ilegjitim të Edi Ramës”.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved