ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 05:27

Vendimi: Ja sa do të paguhen anëtarët e bordeve dhe komisioneve

Vendimi: Ja sa do të paguhen anëtarët e bordeve dhe komisioneve
Këshilli i Ministrave ka vendosur para pak ditësh numrin dhe sasinë e pagesës së punonjësve të organeve qendrore në përbërje të organeve kolegjiale si borde apo komisione. Në këto nuk përfshihen organet drejtuese të ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 12:32
Këshilli i Ministrave ka vendosur para pak ditësh numrin dhe sasinë e pagesës së punonjësve të organeve qendrore në përbërje të organeve kolegjiale si borde apo komisione. Në këto nuk përfshihen organet drejtuese të ...

Kreu i INSTAT – Qeveria miraton procedurat dhe kriteret për përzgjedhjen e kandidaturave
Këshilli i Ministrave ka miratuar procedurat, kriteret e vlerësimit si dhe afatet e njoftimit për përzgjedhjen e kandidaturave për t’u emëruar në krye të Institutit të Statistikave. Referuar vendimit, përzgjedhja e ...
Koha Jone | 07-Nov-2018 16:32
Këshilli i Ministrave ka miratuar procedurat, kriteret e vlerësimit si dhe afatet e njoftimit për përzgjedhjen e kandidaturave për t’u emëruar në krye të Institutit të Statistikave. Referuar vendimit, përzgjedhja e ...

Emërimi i kreut të INSTAT – Qeveria miraton procedurat dhe kriteret e vlerësimit për përzgjedhjen e kandidaturave
Këshilli i Ministrave ka miratuar procedurat, kriteret e vlerësimit si dhe afatet e njoftimit për përzgjedhjen e kandidaturave për t’u emëruar në krye të Institutit të Statistikave. Referuar vendimit, përzgjedhja e ...
ScanTv | 07-Nov-2018 15:48
Këshilli i Ministrave ka miratuar procedurat, kriteret e vlerësimit si dhe afatet e njoftimit për përzgjedhjen e kandidaturave për t’u emëruar në krye të Institutit të Statistikave. Referuar vendimit, përzgjedhja e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved