ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 19:19

U implikuan në ministrinë e Punëve të Jashtme, arrestohen

U implikuan në ministrinë e Punëve të Jashtme, arrestohen
Personat me inicialet A.G dhe L.Sh, janë arrestuar në Prizren, pasi dyshohej se kishte falsifikuar dokumente me vula apostile të Ministrisë së Punëve të Jashtme të RKS-së. Sipas Policisë, sektori për Hetimin e Krimeve ...
Zeri | 08-Nov-2018 17:59
Personat me inicialet A.G dhe L.Sh, janë arrestuar në Prizren, pasi dyshohej se kishte falsifikuar dokumente me vula apostile të Ministrisë së Punëve të Jashtme të RKS-së. Sipas Policisë, sektori për Hetimin e Krimeve ...

Arrestohet një i dyshuar për falsifikim të dokumenteve në Prizren
Një person është arrestuar në Prizren, pasi dyshohet se kishte falsifikuar dokumente. Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike në Prishtinë të asistuar nga Hetuesit e NJHRKEK në Prizren, kanë zbatuar planin operativ të ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 16:56
Një person është arrestuar në Prizren, pasi dyshohet se kishte falsifikuar dokumente. Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike në Prishtinë të asistuar nga Hetuesit e NJHRKEK në Prizren, kanë zbatuar planin operativ të ...

Arrestohet një i dyshuar për falsifikim të dokumenteve
Policia e Kosovës ka njoftuar se me datën 08.11.2018, Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike në Prishtinë të asistuar nga Hetuesit e NJHRKEK në Prizren, kanë zbatuar planin operativ të koduar me emrin “Vula”, i cili ...
Arbresh | 08-Nov-2018 16:37
Policia e Kosovës ka njoftuar se me datën 08.11.2018, Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike në Prishtinë të asistuar nga Hetuesit e NJHRKEK në Prizren, kanë zbatuar planin operativ të koduar me emrin “Vula”, i cili ...

Falsifikuan vulën apostile të MPJ-së, dy të arrestuar
Personat me inicialet A.G dhe L.Sh, janë arrestuar në Prizren, pasi dyshohej se kishte falsifikuar dokumente me vula apostile të Ministrisë së Punëve të Jashtme të RKS-së.
Kosova Press | 08-Nov-2018 16:25
Personat me inicialet A.G dhe L.Sh, janë arrestuar në Prizren, pasi dyshohej se kishte falsifikuar dokumente me vula apostile të Ministrisë së Punëve të Jashtme të RKS-së.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved