ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2018 05:16

Samsung ka zbuluar celularin që paloset

Samsung ka zbuluar celularin që paloset
Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re, transmeton Top Channel. Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë ...
Portalb | 08-Nov-2018 19:35
Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re, transmeton Top Channel. Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë ...

Samsung promovon smartphone-n e ri të palosshëm
Samsung ka promovuar smartphone-n e ri të shumëpritur të palosshëm, transmeton AA. Sipas lajmit të BBC, celulari i ri i Samsung-it me karakteristikën që mund të paloset, u promovua në qytetin San Francisco të shtetit ...
Zeri | 08-Nov-2018 15:55
Samsung ka promovuar smartphone-n e ri të shumëpritur të palosshëm, transmeton AA. Sipas lajmit të BBC, celulari i ri i Samsung-it me karakteristikën që mund të paloset, u promovua në qytetin San Francisco të shtetit ...

Samsung zbulon smartphone-n e palosshme
Gjate nje konference me zhvilluesit qe eshte duke vijuar punimet ne San Francisco, kompania jug koreane ka zbuluar nje prototip te dispozitivit qe perbehet nga nje ekran qe paloset dhe nje interfaqe te re, me te paster ...
ikub.al | 08-Nov-2018 14:14
Gjate nje konference me zhvilluesit qe eshte duke vijuar punimet ne San Francisco, kompania jug koreane ka zbuluar nje prototip te dispozitivit qe perbehet nga nje ekran qe paloset dhe nje interfaqe te re, me te paster ...

Edhe celular edhe tablet, Samsung sjell “bishën” e re në treg
Nëse doni të dini kush është fjala e fundit e teknologjisë, duhet me patjetër që të shihni celularin më të ri që ka prezantuar gjiganti Samsung. Mrekullia teknologjike Foldable vjen për publikun me një risi shumë të ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 15:03
Nëse doni të dini kush është fjala e fundit e teknologjisë, duhet me patjetër që të shihni celularin më të ri që ka prezantuar gjiganti Samsung. Mrekullia teknologjike Foldable vjen për publikun me një risi shumë të ...

Samsung zbulon celularin që paloset (Foto+Video)
Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re.
Top Channel | 08-Nov-2018 11:19
Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re.

Google: Androidi do të funksionojë tek pajisjet me ekrane që palosen
Samsung kishte premtuar lançimin e telefonit me ekran me palosje në konferencën e zhvilluesve dhe Google është aty për ta ndihmuar. Kompania tha se Android-i do të funksionojë tek pajisjet me ekrane që palosen dhe ...
Medial | 08-Nov-2018 14:05
Samsung kishte premtuar lançimin e telefonit me ekran me palosje në konferencën e zhvilluesve dhe Google është aty për ta ndihmuar. Kompania tha se Android-i do të funksionojë tek pajisjet me ekrane që palosen dhe ...

Samsung zbulon celularin që paloset
Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re.
Kosova Press | 08-Nov-2018 11:40
Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re.

Samsung demonstron telefonin me ekran që paloset (Video)
Samsung prezantoi mbrëmjen e kaluar telefonin e shumëpritur me ekran që paloset si dhe u bëri thirrje zhvilluesve të Android të shkruajnë aplikacione për pajisjen e re. Gjigandi Koreano Jugor i teknologjisë shpreson se ...
Medial | 08-Nov-2018 09:55
Samsung prezantoi mbrëmjen e kaluar telefonin e shumëpritur me ekran që paloset si dhe u bëri thirrje zhvilluesve të Android të shkruajnë aplikacione për pajisjen e re. Gjigandi Koreano Jugor i teknologjisë shpreson se ...

Samsung prezanton smartphonin e ri të palosshëm
Në konferencën zhvilluese të Samsung, e cila aktualisht po zhvillohet në San Francisko , Samsung ka prezantuar një smartphone të palosshëm. Pajisja ishte vetëm shkurtimisht e dukshme dhe e vendosur në një pajisje të ...
Lajminet | 08-Nov-2018 09:22
Në konferencën zhvilluese të Samsung, e cila aktualisht po zhvillohet në San Francisko , Samsung ka prezantuar një smartphone të palosshëm. Pajisja ishte vetëm shkurtimisht e dukshme dhe e vendosur në një pajisje të ...

Samsung zbulon detaje të reja në lidhje me smartphonin e palosshëm
Siç njoftoi drejtuesi celular i Samsung-ut DJ Koh, këtë vit do të paraqitet një smartphone me ekran të palosshëm. Detajet e para mund të jenë atje në ditët e ardhshme. Kjo tregohet nga Samsung me një foto në Facebook, ...
Lajminet | 06-Nov-2018 20:25
Siç njoftoi drejtuesi celular i Samsung-ut DJ Koh, këtë vit do të paraqitet një smartphone me ekran të palosshëm. Detajet e para mund të jenë atje në ditët e ardhshme. Kjo tregohet nga Samsung me një foto në Facebook, ...

Nesër Samsung demonstron telefonin me ekran që paloset
E kishte paralajmëruar disa muaj më parë vetë CEO i Samsung Mobile DJ Koh dhe sot një tjetër ekzekutiv i kompanisë tha se detajet e para të telefonit me ekran që paloset do të bëhen publike në konferencën e zhvilluesve ...
Medial | 06-Nov-2018 15:52
E kishte paralajmëruar disa muaj më parë vetë CEO i Samsung Mobile DJ Koh dhe sot një tjetër ekzekutiv i kompanisë tha se detajet e para të telefonit me ekran që paloset do të bëhen publike në konferencën e zhvilluesve ...

Më në fund Samsung duket se është gati për telefonin me ekran që paloset
Gjigandi Korean Samsung ndryshoi ditën e sotme foton e profilit në rrjetin social në Facebook me një foto e cila tregon logon e Samsung në formën e një telefoni ma palosje. Por pse ky detaj në një moment të tillë? Të ...
Shenja | 06-Nov-2018 10:26
Gjigandi Korean Samsung ndryshoi ditën e sotme foton e profilit në rrjetin social në Facebook me një foto e cila tregon logon e Samsung në formën e një telefoni ma palosje. Por pse ky detaj në një moment të tillë? Të ...

Më në fund Samsung duket se është gati për telefonin me ekran që paloset
Gjigandi Korean Samsung ndryshoi ditën e sotme foton e profilit në rrjetin social në Facebook me një foto e cila tregon logon e Samsung në formën e një telefoni ma palosje. Por pse ky detaj në një moment të tillë? Të ...
Medial | 05-Nov-2018 21:55
Gjigandi Korean Samsung ndryshoi ditën e sotme foton e profilit në rrjetin social në Facebook me një foto e cila tregon logon e Samsung në formën e një telefoni ma palosje. Por pse ky detaj në një moment të tillë? Të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved