ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 04:25

Qeveria amerikane mbështet Reçicën në përpjekjet për mbrojtjen e fëmijëve

Qeveria amerikane mbështet Reçicën në përpjekjet për mbrojtjen e fëmijëve
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale ka pritur sot një delegacion të Qeverisë së Shteteve të Bashkuara, përfshirë këtu analisten për marrëdhënie ndërkombëtare në Departamentin e Punës, Teodora Mladenovic dhe ...
Arbresh | 08-Nov-2018 19:43
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale ka pritur sot një delegacion të Qeverisë së Shteteve të Bashkuara, përfshirë këtu analisten për marrëdhënie ndërkombëtare në Departamentin e Punës, Teodora Mladenovic dhe ...

SHBA e interesuar të ndihmojë Kosovën për mbrojtjen e fëmijëve nga trafikimi
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale ka pritur sot një delegacion të Qeverisë së Shteteve të Bashkuara përfshirë këtu analisten për marrëdhënie ndërkombëtare në Departamentin e Punës, Teodora Mladenoviq.
Kosova Press | 08-Nov-2018 17:28
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale ka pritur sot një delegacion të Qeverisë së Shteteve të Bashkuara përfshirë këtu analisten për marrëdhënie ndërkombëtare në Departamentin e Punës, Teodora Mladenoviq.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved