ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 04:25

Publikohen formularët e deklarimit të pasurisë për 71 zyrtarë të lartë publikë

Publikohen formularët e deklarimit të pasurisë për 71 zyrtarë të lartë publikë
Për luftimin e korrupsionit, 71 zyrtarë të lartë publik janë përfshirë në platformën online “Open data”, për verifikimin e deklarimit të pasurisë që prej vitit 2010 e deri më sot.
Kosova Press | 08-Nov-2018 13:21
Për luftimin e korrupsionit, 71 zyrtarë të lartë publik janë përfshirë në platformën online “Open data”, për verifikimin e deklarimit të pasurisë që prej vitit 2010 e deri më sot.

Organizata Çohu ka prezantuar sot platformën online Deklarimi i pasurisë
Organizata për Demokraci, Anti-korrupsion dhe Dinjitet, Çohu! ka prezantuar sot platformën online “Deklarimi i pasurisë”. “Deklarimi i pasurisë” është mjet online i cili funksionon në kuadër të “Open Data and ...
Arbresh | 08-Nov-2018 12:20
Organizata për Demokraci, Anti-korrupsion dhe Dinjitet, Çohu! ka prezantuar sot platformën online “Deklarimi i pasurisë”. “Deklarimi i pasurisë” është mjet online i cili funksionon në kuadër të “Open Data and ...

“Çohu” lanson platformën online për deklarim të pasurisë
Organizata për Demokraci, Anti-korrupsion dhe Dinjitet, “Çohu” në një konferencë për media publikoi platformën online “Deklarimi i pasurisë” për zyrtarë të lartë publik.
Kosova Press | 08-Nov-2018 11:31
Organizata për Demokraci, Anti-korrupsion dhe Dinjitet, “Çohu” në një konferencë për media publikoi platformën online “Deklarimi i pasurisë” për zyrtarë të lartë publik.

Organizata Çohu të enjten publikon platformën online Deklarimi i Pasurisë
Organizata për Demokraci, Anti-korrupsion dhe Dinjitet, ÇOHU!, me 08 nëntor 2017 (e enjte), nga ora 11.00, në hotel Sirius, organizon konferencë në të cilën do të publikohet platforma online “Deklarimi i pasurisë”. ...
Arbresh | 07-Nov-2018 12:00
Organizata për Demokraci, Anti-korrupsion dhe Dinjitet, ÇOHU!, me 08 nëntor 2017 (e enjte), nga ora 11.00, në hotel Sirius, organizon konferencë në të cilën do të publikohet platforma online “Deklarimi i pasurisë”. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved