ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 14:18

Prokuroria kërkon paraburgimin e oficerit korrektues dhe zyrtarit qeveritar

Prokuroria kërkon paraburgimin e oficerit korrektues dhe zyrtarit qeveritar
Prokuroria Themelore në Prishtinë ka bërë kërkesën për paraburgimin e dy të dyshuarve, të cilët kanë tentuar të ndihmojnë në arratisjen e malazezit Mario Milosheviq nga burgu i Sigurisë së Lartë në Dyz, raporton ...
Zeri | 08-Nov-2018 21:33
Prokuroria Themelore në Prishtinë ka bërë kërkesën për paraburgimin e dy të dyshuarve, të cilët kanë tentuar të ndihmojnë në arratisjen e malazezit Mario Milosheviq nga burgu i Sigurisë së Lartë në Dyz, raporton ...

Suspendohet oficeri korrektues Stefan Veliçkoviq
Shërbimi Korrektues i Kosovës ka pezulluar nga puna zyrtarin korrektues Stefan Veliçkoviq i cili punonte në Burgun e Sigurisë së Lartë, transmeton "Zëri.info". Sipas njoftimit për media pezullimi i tij është bërë pas ...
Zeri | 08-Nov-2018 21:30
Shërbimi Korrektues i Kosovës ka pezulluar nga puna zyrtarin korrektues Stefan Veliçkoviq i cili punonte në Burgun e Sigurisë së Lartë, transmeton "Zëri.info". Sipas njoftimit për media pezullimi i tij është bërë pas ...

Arsyeja e arrestimit të gardianit serb dhe zyrtarit të Ministrisë së Diasporës
Një gardian serb dhe një tjetër zyrtar i Ministrisë së Diasporës, janë arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Kjo është bërë e ditur nëpërmjet një komunikate për media, ku theksohet se ata janë të dyshuar për ryshfet. ...
Arbresh | 08-Nov-2018 15:49
Një gardian serb dhe një tjetër zyrtar i Ministrisë së Diasporës, janë arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Kjo është bërë e ditur nëpërmjet një komunikate për media, ku theksohet se ata janë të dyshuar për ryshfet. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved