ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:34

?Portugalia publikon listën, përsëri mungon Ronaldo

?Portugalia publikon listën, përsëri mungon Ronaldo
Sulmuesi i Juventusit nuk është ftuar as për dy ndeshjet e radhës.
Kosova Press | 08-Nov-2018 22:03
Sulmuesi i Juventusit nuk është ftuar as për dy ndeshjet e radhës.

Italia në festë, përjashtohet Ronaldo!
Megjithëse raportohej se ai do të përfshihej, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës portugeze që do të ndeshet me Italinë në Nations League. Azzurri duhet të mposhtë ekipin e Fernando Santos për të mbajtur gjallë ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 21:43
Megjithëse raportohej se ai do të përfshihej, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës portugeze që do të ndeshet me Italinë në Nations League. Azzurri duhet të mposhtë ekipin e Fernando Santos për të mbajtur gjallë ...

Italia në festë, përjashtohet Ronaldo
Megjithëse raportohej se ai do të përfshihej, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës portugeze që do të ndeshet me Italinë në Nations League, shkruan Telesport Azzurri duhet të mposhtë ekipin e Fernando Santos për ...
Portalb | 08-Nov-2018 21:24
Megjithëse raportohej se ai do të përfshihej, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës portugeze që do të ndeshet me Italinë në Nations League, shkruan Telesport Azzurri duhet të mposhtë ekipin e Fernando Santos për ...

Itali – Portugali, Ronaldo merr vendim të çuditshëm
Pavarësisht raportimeve se do të përfshihet, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës së Portugalisë për ndeshjen kundër Italisë në Ligën e Kombeve. Italia duhet ta mposhtë Portugalinë për shpresuar për një ...
Shenja | 08-Nov-2018 15:44
Pavarësisht raportimeve se do të përfshihet, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës së Portugalisë për ndeshjen kundër Italisë në Ligën e Kombeve. Italia duhet ta mposhtë Portugalinë për shpresuar për një ...

Ronaldo refuzon sërish Portugalinë, zbulohet lista për duelin me Italinë
Portugalia ka publikuar listën për dy ndeshjet e radhës ndaj Italisë në “San Siro” më 17 nëntor, dhe tre ditë më pas ndaj Portugalisë. Cristiano Ronaldo sërish nuk do të jetë në grupin e futbollistëve këtë ndeshje, ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 15:15
Portugalia ka publikuar listën për dy ndeshjet e radhës ndaj Italisë në “San Siro” më 17 nëntor, dhe tre ditë më pas ndaj Portugalisë. Cristiano Ronaldo sërish nuk do të jetë në grupin e futbollistëve këtë ndeshje, ...

Angellovski fton 6 shqiptarë të Maqedonia për dy ndeshjet e nëntorit
Seleksionuesi i përfaqësueses së Maqedonisë në futboll, Igor Angellovski ka zbuluar listën e futbollistëve, me të cilët do të paraqitet në dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve, njofton ‘infOSport.mk’. Në mesin e ...
InfoSport.mk | 08-Nov-2018 14:27
Seleksionuesi i përfaqësueses së Maqedonisë në futboll, Igor Angellovski ka zbuluar listën e futbollistëve, me të cilët do të paraqitet në dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve, njofton ‘infOSport.mk’. Në mesin e ...

Ronaldo pATrsATri jashtAT skuadrATs tAT PortugalisAT
Përkundër raportimeve se Cristiano Ronaldo mund të jetë pjesë e skuadrës së Kombëtares së Portugalisë për ndeshjet e radhës, ai nuk është përfshirë në listën që u publikua sot nga trajneri Fernando Santos. Portugalia do ...
Kosova Sot | 08-Nov-2018 14:19
Përkundër raportimeve se Cristiano Ronaldo mund të jetë pjesë e skuadrës së Kombëtares së Portugalisë për ndeshjet e radhës, ai nuk është përfshirë në listën që u publikua sot nga trajneri Fernando Santos. Portugalia do ...

Angelovski publikoi listën kundër Lihtenshtajnit dhe Gjibraltarit
Seleksionuesi i reprezentacionitë të Maqedonisë në futboll, Igor Angelovski, ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në grupin “D” të Ligës së Kombeve, kundër Lihtenshtajnit 16 nëntor në Vaduz dhe ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 13:22
Seleksionuesi i reprezentacionitë të Maqedonisë në futboll, Igor Angelovski, ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në grupin “D” të Ligës së Kombeve, kundër Lihtenshtajnit 16 nëntor në Vaduz dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved