ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/11/2018 00:37

“Pionët” e BDI-së që tentojnë të degradojnë Hazbi Likën, një ditë do të dalin në shesh!

“Pionët” e BDI-së që tentojnë të degradojnë Hazbi Likën, një ditë do të dalin në shesh!
Shkruan: Bexhet Musliu Komandat “Qela” i ish-Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), aktualisht zëvëndës kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Hazbi Lika, është figura politike e partisë që doli nga lufta, Bashkimit ...
Ina-Online | 08-Nov-2018 17:12
Shkruan: Bexhet Musliu Komandat “Qela” i ish-Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), aktualisht zëvëndës kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Hazbi Lika, është figura politike e partisë që doli nga lufta, Bashkimit ...

“OPINION” “Pionët” e BDI-së që tentojnë të degradojnë Hazbi Likën, një ditë do të dalin në shesh!
Komandat “Qela” i ish-Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), aktualisht zëvëndës kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Hazbi Lika, është figura politike e partisë që doli nga lufta, Bashkimit Demokratik për Integrim ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 12:57
Komandat “Qela” i ish-Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), aktualisht zëvëndës kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Hazbi Lika, është figura politike e partisë që doli nga lufta, Bashkimit Demokratik për Integrim ...

Si e kuptoi Kreshnik Bekteshi se të jesh me “arrushën” s`te merrë as lumi!
Nga Bexhet Musliu Drejtor i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal.mk Katandisja e Kreshnikut dhe tentimi për të shpëtuar është i kotë. Në valën e lumit që e ka marrë përpara, ai po përpiqet të bëjë ekzibicione nga më të ...
Lajm Press | 07-Nov-2018 23:01
Nga Bexhet Musliu Drejtor i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal.mk Katandisja e Kreshnikut dhe tentimi për të shpëtuar është i kotë. Në valën e lumit që e ka marrë përpara, ai po përpiqet të bëjë ekzibicione nga më të ...

Si e kuptoi Kreshnik Bekteshi se të jesh me “arrushën” s`te merrë as lumi!
Shkruan Bexhet Musliu Katandisja e Kreshnikut dhe tentimi për të shpëtuar është i kotë. Në valën e lumit që e ka marrë përpara, ai po përpiqet të bëjë ekzibicione nga më të ndryshmet, por lumi i mbledhur pikërisht nga ...
Ina-Online | 07-Nov-2018 20:29
Shkruan Bexhet Musliu Katandisja e Kreshnikut dhe tentimi për të shpëtuar është i kotë. Në valën e lumit që e ka marrë përpara, ai po përpiqet të bëjë ekzibicione nga më të ndryshmet, por lumi i mbledhur pikërisht nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved