ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 14:28

Shuhen zjarret në Porto Romano pas urdhrit të zv.ministrit Lleshaj

Shuhen zjarret në Porto Romano pas urdhrit të zv.ministrit Lleshaj
Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave.
Top Channel | 08-Nov-2018 15:20
Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave.

FOTOT/ Urdhri i Sandër Lleshit: Shuhen zjarret në Porto Romano brenda 24 orëve
Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave. Por Durrësi nuk është i vetmi qytet që ka probleme me djegiet në ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 15:35
Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave. Por Durrësi nuk është i vetmi qytet që ka probleme me djegiet në ...

Ministria e Brendshme sqaron dy urdhrat e parë të Lleshit
Ministria e Brendshme sqaron urdhrin e zv.ministrit Sandër Lleshi për punonjësit e administratës dhe efektivët e policisë në varësi të saj, të cilëve iu ndalonte daljen në ambiente jashtë institucionit gjatë orarit të ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 14:54
Ministria e Brendshme sqaron urdhrin e zv.ministrit Sandër Lleshi për punonjësit e administratës dhe efektivët e policisë në varësi të saj, të cilëve iu ndalonte daljen në ambiente jashtë institucionit gjatë orarit të ...

Pas urdhrit të Sandër Lleshit shuhen zjarret në Porto Romano
Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave. Por Durrësi nuk është i vetmi qytet që ka probleme me djegiet në ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 17:08
Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave. Por Durrësi nuk është i vetmi qytet që ka probleme me djegiet në ...

Jo dalje në kafe, Ministria e Brendshme sqaron urdhrat e Lleshit
Ministria e Brendshme ka reaguar pas publikimit të urdhrit të zv.ministrit Sandër Lleshi për punonjësit e administratës dhe efektivët e policisë në varësi të saj, të cilëve iu ndalonte daljen në ambiente jashtë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 12:57
Ministria e Brendshme ka reaguar pas publikimit të urdhrit të zv.ministrit Sandër Lleshi për punonjësit e administratës dhe efektivët e policisë në varësi të saj, të cilëve iu ndalonte daljen në ambiente jashtë ...

Urdhëri i zv/ministrit, shuan zjarret në Porto Romano
Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave. Durrësi nuk është i vetmi qytet që ka probleme me djegiet në ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 15:53
Urdhri i zv.ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, me sa duket dha efektet e para. Në Porto Romano, zjarrfikëset ndalën djegien e mbeturinave. Durrësi nuk është i vetmi qytet që ka probleme me djegiet në ...

Gjeneral Lleshi firmos një urdhër të dytë, letër Ardi Veliut
Ministri i komanduar i Punëve të Brendshme, Sandër Lleshi ka firmosur një urdhër të dytë në vetëm 24 orë të marrjes së detyrës. Urdhri i parë i Lleshit ishte për personelin e ministrisë së brendshme për të përdorur në ...
VizionPlus | 07-Nov-2018 19:25
Ministri i komanduar i Punëve të Brendshme, Sandër Lleshi ka firmosur një urdhër të dytë në vetëm 24 orë të marrjes së detyrës. Urdhri i parë i Lleshit ishte për personelin e ministrisë së brendshme për të përdorur në ...

Ministria e Brendshme sqaron 2 urdhrat e marra nga Sandër Lleshi
Ministria e Brendshme ka sqaruar dy urdhrat e lëshuar nga zv.Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi. Në një njoftim për mediat ministria bën me dije se urdhri që i ndalon vartësit dhe punonjësit e policisë të frekuentonin ...
TV Klan | 08-Nov-2018 13:11
Ministria e Brendshme ka sqaruar dy urdhrat e lëshuar nga zv.Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi. Në një njoftim për mediat ministria bën me dije se urdhri që i ndalon vartësit dhe punonjësit e policisë të frekuentonin ...

Sandër Lleshi urdhër tjetër Policisë: Kërkoj raportime të veçanta ditore, ja rreziku serioz për qytetarët
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi ka paraqitur një tjetër urdhër për drejtuesit e Policisë së Shtetit. Përmes një letre publike, Lleshi ngre një problem shumë serioz që ka të bëjë pikërisht me djegien e mbeturinave. ...
GazetaTema | 07-Nov-2018 18:02
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi ka paraqitur një tjetër urdhër për drejtuesit e Policisë së Shtetit. Përmes një letre publike, Lleshi ngre një problem shumë serioz që ka të bëjë pikërisht me djegien e mbeturinave. ...

Zv.ministri Lleshi, urdhër policisë: Masa urgjente për ndotjen
Prej kohësh, Top Channel ka trajtuar problematikat e shkaktuara nga djegia e mbeturinave në vende të hapura pranë qendrave të banuara, si dhe në landfille, situatë e cila është vënë menjëherë në dukje edhe nga ministri ...
Top Channel | 07-Nov-2018 17:54
Prej kohësh, Top Channel ka trajtuar problematikat e shkaktuara nga djegia e mbeturinave në vende të hapura pranë qendrave të banuara, si dhe në landfille, situatë e cila është vënë menjëherë në dukje edhe nga ministri ...

Ministria e Brendshme sqaron 2 urdhrat e marra nga Sandër Lleshi
Ministria e Brendshme ka sqaruar dy urdhrat e lëshuar nga zv.Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi. Në një njoftim për mediat ministria bën me dije se urdhri që i ndalon vartësit dhe punonjësit e policisë të frekuentonin ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2018 13:30
Ministria e Brendshme ka sqaruar dy urdhrat e lëshuar nga zv.Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi. Në një njoftim për mediat ministria bën me dije se urdhri që i ndalon vartësit dhe punonjësit e policisë të frekuentonin ...

Ndalimi i kafeneve dhe mbeturinat, Ministria e Brendshme: Ja pse u vendos kështu!
Lidhur me dy urdhrat e parë të dhënë nga zëvendësministri i ri i Brendshëm, Sandër Lleshi, ka reaguar edhe Ministria e Brendshme, e cila ka bërë një sqarim për të gjithë. Në urdhrat e tij, Lleshi parashikonte ndalimin ...
Dritare | 08-Nov-2018 13:14
Lidhur me dy urdhrat e parë të dhënë nga zëvendësministri i ri i Brendshëm, Sandër Lleshi, ka reaguar edhe Ministria e Brendshme, e cila ka bërë një sqarim për të gjithë. Në urdhrat e tij, Lleshi parashikonte ndalimin ...

Zv.ministri Lleshi urdhër policisë: Merrni masa urgjente për ndotjen
Ministri i Brendshëm i Komanduar, Sandër Lleshi ka urdhëruar Policinë e Shtetit që të marrë masa urgjente për ndotjen dhe të mbajë nën kontroll situatën duke bashkëpunuar me institucionet vendore. Ai rendit edhe qarqet ...
Gazeta Shqip | 07-Nov-2018 19:03
Ministri i Brendshëm i Komanduar, Sandër Lleshi ka urdhëruar Policinë e Shtetit që të marrë masa urgjente për ndotjen dhe të mbajë nën kontroll situatën duke bashkëpunuar me institucionet vendore. Ai rendit edhe qarqet ...

Djegia e plehrave dhe lokalet, MPB sqaron urdhrat e Lleshit
Pas zbulimit të urdhrit të parë të zëvendës ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi që i ndalonte vartësit dhe punonjësit e policisë të frekuentonin ambiente jashtë institucionit, ka reaguar Ministria duke bërë një sqarim. ...
Java News | 08-Nov-2018 13:12
Pas zbulimit të urdhrit të parë të zëvendës ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi që i ndalonte vartësit dhe punonjësit e policisë të frekuentonin ambiente jashtë institucionit, ka reaguar Ministria duke bërë një sqarim. ...

Ministria shpjegon urdhërat e zv/ministrit Sandër Lleshi
Dy urdhërat e parë të Sandër Lleshit, si zv/ministër i Brendshëm, kanë të bëjnë me etikën e punonjësëve të rendit dhe krimet mjedisore. Ndaj dhe ministria në një reagim, ka shpjeguar këto qëllimin e këtyre urdhrave. ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 13:06
Dy urdhërat e parë të Sandër Lleshit, si zv/ministër i Brendshëm, kanë të bëjnë me etikën e punonjësëve të rendit dhe krimet mjedisore. Ndaj dhe ministria në një reagim, ka shpjeguar këto qëllimin e këtyre urdhrave. ...

Lleshi kërkon nga policia masa urgjente për ndotjen
Ministri i Brenshëm, Sandër Lleshi i ka dërguar një mesazh policisë ditën e sotme duke i dhënë urdhër të merren masa të menjëhershme lidhur me ndotjen. “Siç jeni në dijeni, ditët e fundit është shtuar problematika ...
Klan Kosova | 07-Nov-2018 18:29
Ministri i Brenshëm, Sandër Lleshi i ka dërguar një mesazh policisë ditën e sotme duke i dhënë urdhër të merren masa të menjëhershme lidhur me ndotjen. “Siç jeni në dijeni, ditët e fundit është shtuar problematika ...

Lleshaj ndalon kafen gjatë punës dhe çon policinë në landflille
Sandër Lleshaj, zv/ministri i Brendshëm që një ditë më parë mori detyrën me kompetencat e ministrit mësohet se ka dhënë dy urdhërat e parë si titullar. Njëri për administratën dhe tjetri për Policinë e Shtetit. Nuk ...
Respublica | 07-Nov-2018 18:13
Sandër Lleshaj, zv/ministri i Brendshëm që një ditë më parë mori detyrën me kompetencat e ministrit mësohet se ka dhënë dy urdhërat e parë si titullar. Njëri për administratën dhe tjetri për Policinë e Shtetit. Nuk ...

“Rrezik serioz për banorët”, Sandër Lleshi urdhër tjetër Policisë
TIRANË Me sa duket zëvendës ministri i Brendshëm Sandër Lleshi ka ardhur me një plan të qartë për të drejtuar institucionin me kompetencat e një ministri. Një tjetër urdhër i tij i prerë për drejtuesit e policisë së ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 17:15
TIRANË Me sa duket zëvendës ministri i Brendshëm Sandër Lleshi ka ardhur me një plan të qartë për të drejtuar institucionin me kompetencat e një ministri. Një tjetër urdhër i tij i prerë për drejtuesit e policisë së ...

Lleshi siç duket ende nuk është ndarë nga ushtria…Vjen urdhri i parë i zv/ministrit
Pas mos dekretimit nga Presidenti Ilir Meta si ministër i Brendshëm, Rama vendosi ta emërojë Sandër Lleshin si zv/ministër duke i dhënë kompetencat e ministrit Sandër Lleshi ka marrë detyrën një ditë më parë nga Edi ...
Standard | 07-Nov-2018 17:51
Pas mos dekretimit nga Presidenti Ilir Meta si ministër i Brendshëm, Rama vendosi ta emërojë Sandër Lleshin si zv/ministër duke i dhënë kompetencat e ministrit Sandër Lleshi ka marrë detyrën një ditë më parë nga Edi ...

Sandër Lleshi nis punën, ja urdhri i parë si zv.ministër i Brendshëm
Gjenerali Sandër Lleshi një ditë pas marrjes së detyrës si ministër i Brendshëm i komanduar, Sandër Lleshi ka nisur zyrtarisht detyrën. Informacionet bëjnë me dije se Lleshi ka nxjerre një urdhër të brendshëm që ndalon ...
VizionPlus | 07-Nov-2018 17:22
Gjenerali Sandër Lleshi një ditë pas marrjes së detyrës si ministër i Brendshëm i komanduar, Sandër Lleshi ka nisur zyrtarisht detyrën. Informacionet bëjnë me dije se Lleshi ka nxjerre një urdhër të brendshëm që ndalon ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved