ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2018 05:33

Parashikimi i motit për ditën e premte

Parashikimi i motit për ditën e premte
Sipas Institutit Hidrometeorologjik në Kosovës, në vendin tonë gjatë ditës së nesërme do të mbretërojë mot kryesisht me diell. Përmes njoftimit, IHMK ka bërë të ditur se, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 ...
Arbresh | 08-Nov-2018 23:13
Sipas Institutit Hidrometeorologjik në Kosovës, në vendin tonë gjatë ditës së nesërme do të mbretërojë mot kryesisht me diell. Përmes njoftimit, IHMK ka bërë të ditur se, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 ...

Fundjava erdhi! Moti për 3 ditët e ardhshme….
Gjatë 3 ditëve të ardhshme do të kemi një ulje të lehtë të temperaturave. Meteorologët parashikojnë që gjatë tre ditëve të ardhshme, të kemi një rënie të lehtë të temperaturave. Ndërkohë koha parashikohet të jetë e ...
Standard | 08-Nov-2018 17:58
Gjatë 3 ditëve të ardhshme do të kemi një ulje të lehtë të temperaturave. Meteorologët parashikojnë që gjatë tre ditëve të ardhshme, të kemi një rënie të lehtë të temperaturave. Ndërkohë koha parashikohet të jetë e ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...
Republika | 08-Nov-2018 11:31
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...
Arbresh | 08-Nov-2018 10:34
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...

Mot i vranët në gjithë vendin
Sot në Maqedoni kryesisht mbretëron mot i vranët në të gjithë vendin, me temperatura të mëngjesit prej 1 deri më 6 gradë celsius, ndërsa ato ditore pritet që të rriten edhe deri më 15 gradë celsius. Kryesisht do të ...
Medial | 08-Nov-2018 09:38
Sot në Maqedoni kryesisht mbretëron mot i vranët në të gjithë vendin, me temperatura të mëngjesit prej 1 deri më 6 gradë celsius, ndërsa ato ditore pritet që të rriten edhe deri më 15 gradë celsius. Kryesisht do të ...

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...
Shenja | 08-Nov-2018 09:32
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...

Moti sot, temperaturat do të rriten edhe deri më 15 gradë celsius.
Sot në Maqedoni kryesisht mbretëron mot i vranët në të gjithë vendin, me temperatura të mëngjesit prej 1 deri më 6 gradë celsius, ndërsa ato ditore pritet që të rriten edhe deri më 15 gradë celsius. Kryesisht do të ...
Flaka | 08-Nov-2018 09:25
Sot në Maqedoni kryesisht mbretëron mot i vranët në të gjithë vendin, me temperatura të mëngjesit prej 1 deri më 6 gradë celsius, ndërsa ato ditore pritet që të rriten edhe deri më 15 gradë celsius. Kryesisht do të ...

Parashikimi i motit për sot
Në Kosovë sot do të mbajë mot kryesisht me diell. Instituti Hidrometeorogjik i Kosovës njofton se pasdite në pjesën jugperëndimore dhe veriperëndimore do të ketë vranësira të lehta të cilat i takojnë stadit të lartë dhe ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 08:36
Në Kosovë sot do të mbajë mot kryesisht me diell. Instituti Hidrometeorogjik i Kosovës njofton se pasdite në pjesën jugperëndimore dhe veriperëndimore do të ketë vranësira të lehta të cilat i takojnë stadit të lartë dhe ...

Moti për ditën e enjte, 8 nëntor 2018!
Orët e para të ditës vijojnë me vranësira të shpeshta dhe shira të dobët në të gjithë vendin, më të dukshme në veri dhe verilindje. Pasditja mbetet me vranësira dhe shira në veri, ndërsa pjesa më e madhe e vendit mbetet ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 07:20
Orët e para të ditës vijojnë me vranësira të shpeshta dhe shira të dobët në të gjithë vendin, më të dukshme në veri dhe verilindje. Pasditja mbetet me vranësira dhe shira në veri, ndërsa pjesa më e madhe e vendit mbetet ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...
Portalb | 08-Nov-2018 08:22
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ...

Vjeshta si pranverë; Temperatura të larta edhe gjatë muajit nëntor
Pranvera nuk është larguar, vjeshta do të vijojë të jetë e tillë sipas kushteve atmosferike. Çadrën mos e merrni me vete këto ditë nëntori, pasi temperaturat do të vazhdojnë të jenë të larta.
Top Channel | 06-Nov-2018 19:21
Pranvera nuk është larguar, vjeshta do të vijojë të jetë e tillë sipas kushteve atmosferike. Çadrën mos e merrni me vete këto ditë nëntori, pasi temperaturat do të vazhdojnë të jenë të larta.

Surpiza nga moti, ja çfarë ndodh në mesditë
Orët e para të ditës vijojnë me vranësira të shpeshta dhe shira të dobët në të gjithë vendin, më të dukshme në veri dhe verilindje. Pasditja mbetet me vranësira dhe shira në veri, ndërsa pjesa më e madhe e vendit mbetet ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 08:19
Orët e para të ditës vijojnë me vranësira të shpeshta dhe shira të dobët në të gjithë vendin, më të dukshme në veri dhe verilindje. Pasditja mbetet me vranësira dhe shira në veri, ndërsa pjesa më e madhe e vendit mbetet ...

Vjeshta si pranverë: Temperatura të larta edhe gjatë muajit nëntor, por dhe në dhjetor
Pranvera nuk është larguar, vjeshta do të vijojë të jetë e tillë sipas kushteve atmosferike. Çadrën mos e merrni me vete këto ditë nëntori, pasi temperaturat do të vazhdojnë të jenë të larta. “Deri më tani nëntori ka ...
GazetaTema | 06-Nov-2018 19:56
Pranvera nuk është larguar, vjeshta do të vijojë të jetë e tillë sipas kushteve atmosferike. Çadrën mos e merrni me vete këto ditë nëntori, pasi temperaturat do të vazhdojnë të jenë të larta. “Deri më tani nëntori ka ...

Vranët dhe shi në bregdetin shqiptar
Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i vranët me intervale kthjellimesh.
Kosova Press | 08-Nov-2018 08:15
Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i vranët me intervale kthjellimesh.

Moti i ngrohtë dhe me diell
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...
Politiko | 08-Nov-2018 08:05
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...

Moti për ditën e mërkurë, 7 nëntor 2018!
Deri në mesditë pjesa më e madhe e vendit dominohet nga mot kryesisht i vranët, herë pas here do të ketë intervale kthjellimesh. Orët e pasdites sjellin zhvillim të vranësirave duke rrezikuar shira të përkohshëm më të ...
VizionPlus | 07-Nov-2018 07:15
Deri në mesditë pjesa më e madhe e vendit dominohet nga mot kryesisht i vranët, herë pas here do të ketë intervale kthjellimesh. Orët e pasdites sjellin zhvillim të vranësirave duke rrezikuar shira të përkohshëm më të ...

Parashikimi i motit për sot
Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të shtrihen sërish mbi rajon që do të sjellin ...
Arbresh | 08-Nov-2018 07:49
Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të shtrihen sërish mbi rajon që do të sjellin ...

Si do të jetë moti, e enjte 8 nëntor
Moti për ditën e stome parashikohet i vranët dhe me shira të dobët në vend, kryesisht në veri të territorit. Pjesa tjetër e territorit mbetet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta. Temperaturat do luhasin me vlerat ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 07:49
Moti për ditën e stome parashikohet i vranët dhe me shira të dobët në vend, kryesisht në veri të territorit. Pjesa tjetër e territorit mbetet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta. Temperaturat do luhasin me vlerat ...

Moti për ditën e martë, 6 nëntor 2018!
Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta mbeten dominante deri në mesditë kur vranësirat dendësohen në zonat malore, kryesisht veriore. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të vijojnë me kthjellime dhe vranësira ...
VizionPlus | 06-Nov-2018 07:22
Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta mbeten dominante deri në mesditë kur vranësirat dendësohen në zonat malore, kryesisht veriore. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të vijojnë me kthjellime dhe vranësira ...

Plazh edhe ne stinën e vjeshtës
Kapriçot e motit kane bere qe shume njerëz t’i kthehen detit pavarësisht se jem ne muajin nëntor dhe vjeshta është drejt fundit. Temperaturat e pazakonta per stinën kane mbushur bregdetin. Vlora ofron mundësi të shumta ...
VizionPlus | 05-Nov-2018 14:13
Kapriçot e motit kane bere qe shume njerëz t’i kthehen detit pavarësisht se jem ne muajin nëntor dhe vjeshta është drejt fundit. Temperaturat e pazakonta per stinën kane mbushur bregdetin. Vlora ofron mundësi të shumta ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved