ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 05:27

Nëna e këngëtares ka ditëlindjen: Ti je më e madhja dashuri

Nëna e këngëtares ka ditëlindjen: Ti je më e madhja dashuri
TIRANE Ditën e sotme nëna e këngëtares së njohur, Leonora Jakupi feston ditëlindjen e saj. Këngëtarja shqiptare kur ishte ende fëmijë humbi babanë e saj në luftën e Kosovës. Dhe që nga ajo periudhë e ëma u kthye në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 19:47
TIRANE Ditën e sotme nëna e këngëtares së njohur, Leonora Jakupi feston ditëlindjen e saj. Këngëtarja shqiptare kur ishte ende fëmijë humbi babanë e saj në luftën e Kosovës. Dhe që nga ajo periudhë e ëma u kthye në ...

Si na “vuri në lojë” Arilena Ara
Dhe keshtu beme edhe me kengetaren e njohur. Ne fillim te shtatorit, disa foto te saj, ku shfaqej e lumtur ne bordin e nje yacht-i se bashku me nje djalosh biond, te panjohur per publikun, na bene te mendojme ate qe na ...
ikub.al | 07-Nov-2018 20:47
Dhe keshtu beme edhe me kengetaren e njohur. Ne fillim te shtatorit, disa foto te saj, ku shfaqej e lumtur ne bordin e nje yacht-i se bashku me nje djalosh biond, te panjohur per publikun, na bene te mendojme ate qe na ...

Sa me fat Kylie Jenner! I dashuri i bën surprizë romantike
SHBA Kylie Jenner nuk ka ditëlindjen sot, por i dashuri i saj, Travis Scott e surprizon edhe në ditët kur nuk ka festa. Nëpërmjet një video të publikuar në Instragam motra e Kim Kardashian ka zbuluar se mbrëmjen e ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 14:51
SHBA Kylie Jenner nuk ka ditëlindjen sot, por i dashuri i saj, Travis Scott e surprizon edhe në ditët kur nuk ka festa. Nëpërmjet një video të publikuar në Instragam motra e Kim Kardashian ka zbuluar se mbrëmjen e ...

Demi Rose ngre temperaturat edhe në vjeshtë
View this post on Instagram ????? A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Nov 5, 2018 at 3:32pm PST
ikub.al | 07-Nov-2018 12:36
View this post on Instagram ????? A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Nov 5, 2018 at 3:32pm PST

Ndahen çmimet Europian Music Award
Kanë dominuar femrat në mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve Europian Music Award 2018, ku Dua Lipa u vlerësua artistja më e mirë pop. Këngëtarja shqiptare nuk ishte në listën e performuesve, por tërhoqi vëmendjen me ...
Arbresh | 08-Nov-2018 21:09
Kanë dominuar femrat në mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve Europian Music Award 2018, ku Dua Lipa u vlerësua artistja më e mirë pop. Këngëtarja shqiptare nuk ishte në listën e performuesve, por tërhoqi vëmendjen me ...

Zaimina Vasjari e dëshmon se është nëna më seksi e estradës
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e ka dëshmuar se është njëra nga mamatë më seksi shqiptare, shkruan Ndonëse është aktive në rrjete sociale, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, me ç’rast komentohet nga ...
Lajminet | 08-Nov-2018 19:59
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e ka dëshmuar se është njëra nga mamatë më seksi shqiptare, shkruan Ndonëse është aktive në rrjete sociale, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, me ç’rast komentohet nga ...

Bllokohet nga disa lokale për të performuar, Labinot Tahiri thotë disa fjalë
Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri tash e disa vite ka sjell projekte tejet të pëlqyera nga publiku, shkruan E përveç projekteve ai ka qenë i pranishëm edhe në koncerte të ndryshme jo vetëm në trojet shqiptare por ...
Lajminet | 08-Nov-2018 19:32
Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri tash e disa vite ka sjell projekte tejet të pëlqyera nga publiku, shkruan E përveç projekteve ai ka qenë i pranishëm edhe në koncerte të ndryshme jo vetëm në trojet shqiptare por ...

Tayna pozon me plot stil në imazhet e fundit por këtë detaj nuk duhet ta humbisni
Reperja nga Prizreni, Tayna ‘çmend’ ndjekësit sa herë që publikon fotografi në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan E në këto dy fotot e fundit ajo shfaqet me shumë stil por që ka diçka që tërheq vëmendje te ...
Lajminet | 08-Nov-2018 19:23
Reperja nga Prizreni, Tayna ‘çmend’ ndjekësit sa herë që publikon fotografi në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan E në këto dy fotot e fundit ajo shfaqet me shumë stil por që ka diçka që tërheq vëmendje te ...

Agon Amiga këtë herë ka përgatitur diçka të veçantë
Reperi nuk po ndalet! Reperi nga Babastars sapo ka paralajmëruar një projekt mjaft interesant. Pas versionit me titra të këngës ‘Qy qysh’, Amiga tani po sjell një këngë të re me videoklip, shkruan Gazeta Express. Këngës ...
Ina-Online | 08-Nov-2018 18:26
Reperi nuk po ndalet! Reperi nga Babastars sapo ka paralajmëruar një projekt mjaft interesant. Pas versionit me titra të këngës ‘Qy qysh’, Amiga tani po sjell një këngë të re me videoklip, shkruan Gazeta Express. Këngës ...

Zbulohet ‘i dashuri’ misterioz i Arilena Arës (Video)
TIRANE Pak muaj më parë u publikuan disa foto të këngëtares Arilena Ara duke u puthur me një mashkull biond. Lajmi bujë në media e portale dhe tashmë u zbulua. Fotot nga videoklipi i ri që ishte duke realizuar u ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 07:22
TIRANE Pak muaj më parë u publikuan disa foto të këngëtares Arilena Ara duke u puthur me një mashkull biond. Lajmi bujë në media e portale dhe tashmë u zbulua. Fotot nga videoklipi i ri që ishte duke realizuar u ...

Agon Amiga nuk ka të ndalur, së shpejti me këngë të re
Reperi i njohur, Agon Amiga është duke punuar në këngën e re që pritet të lansohet së shpejti, shkruan Pas diss-it që i bëri, Ledrit në projektin e ri “Qy qysh”, Agoni do sjell këngë të re në kuadër të labelit ...
Lajminet | 08-Nov-2018 18:17
Reperi i njohur, Agon Amiga është duke punuar në këngën e re që pritet të lansohet së shpejti, shkruan Pas diss-it që i bëri, Ledrit në projektin e ri “Qy qysh”, Agoni do sjell këngë të re në kuadër të labelit ...

Artisti i njohur sapo na prezantoi me të dashurën misterioze
Art Abazi i cili është artisti i preferuar i shumë vajzave sapo zbuloi të dashurën e tij misterioze, shkruan Në llogarinë e tij personale, Instagram ai ndau një imazh nga udhëtimi i tyre në Turqi të cilët shfaqen me ...
Lajminet | 08-Nov-2018 18:07
Art Abazi i cili është artisti i preferuar i shumë vajzave sapo zbuloi të dashurën e tij misterioze, shkruan Në llogarinë e tij personale, Instagram ai ndau një imazh nga udhëtimi i tyre në Turqi të cilët shfaqen me ...

Gili paralajmëron këngën kushtuar Mitrovicës, ja kur lansohet
Këngëtarja e njohur, Gili sapo bëri të ditur se po vjen me këngë të re kushtuar Mitrovicës, shkruan “Nesër ora 18 ! Kenga ma e re MITROVICA ”, shkruan ajo ku në foto shihen këngëtarët, Linda Hakaj, Teuta Kurti dhe Enis ...
Lajminet | 08-Nov-2018 17:43
Këngëtarja e njohur, Gili sapo bëri të ditur se po vjen me këngë të re kushtuar Mitrovicës, shkruan “Nesër ora 18 ! Kenga ma e re MITROVICA ”, shkruan ajo ku në foto shihen këngëtarët, Linda Hakaj, Teuta Kurti dhe Enis ...

4 imazhet e Kendall Jenner që ju lënë ‘pa fjalë’
Modelja me famë botërore, Kendall Jenner e ka dëshmuar se është njëra nga modelet më atraktive dhe më joshëse, shkruan Në rrjete sociale, posaqërisht në atë Instagram ndanë imazhe të ndryshme dhe mjaft të veçanta. E në ...
Lajminet | 08-Nov-2018 16:28
Modelja me famë botërore, Kendall Jenner e ka dëshmuar se është njëra nga modelet më atraktive dhe më joshëse, shkruan Në rrjete sociale, posaqërisht në atë Instagram ndanë imazhe të ndryshme dhe mjaft të veçanta. E në ...

Rrezarta Shkurta mohon se është shtatzënë
Mjaftoi një video e këngëtares Rrezarta Shkurta në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të thënë se ajo është shtatzënë. Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë u ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 16:11
Mjaftoi një video e këngëtares Rrezarta Shkurta në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të thënë se ajo është shtatzënë. Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë u ...

Rrezarta Shkurta mohon faktin se është shtatzanë
Ditën e sotme pas një video të këngëtarës, Rrezarta Shkurta duke dekoruar pemën e krishtlindjeve me familje i shihej barku më shumë seç duhej. Dhe kështu u përhap lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë. ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 16:03
Ditën e sotme pas një video të këngëtarës, Rrezarta Shkurta duke dekoruar pemën e krishtlindjeve me familje i shihej barku më shumë seç duhej. Dhe kështu u përhap lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë. ...

Bebe Rexha thumbon meshkujt: Nuk kam nevojë për paratë tuaja
Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo është e angazhuar tejet shumë me koncerte të ndryshme dhe me sjell e këngëve të reja. Natyrisht që angazhimet e shumta po i ...
Ina-Online | 08-Nov-2018 15:12
Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo është e angazhuar tejet shumë me koncerte të ndryshme dhe me sjell e këngëve të reja. Natyrisht që angazhimet e shumta po i ...

Lori Hoxha vjen elegante dhe me shumë stil në të zeza
Lori Hoxha vazhdon të jetë një nga femrat shqiptare më të komentuara nga mediat rozë. Trashëgimtarja e Top Channel përfolet tej mase për jetën e saj luksoze që e bën, por edhe për paraqitjet e saj provokative, shkruan ...
Arbresh | 08-Nov-2018 14:59
Lori Hoxha vazhdon të jetë një nga femrat shqiptare më të komentuara nga mediat rozë. Trashëgimtarja e Top Channel përfolet tej mase për jetën e saj luksoze që e bën, por edhe për paraqitjet e saj provokative, shkruan ...

Rezarta filmohet me bark të rrumbullakosur, flet rreth shtatzënisë së dytë
Pas një videoje të fundit që po qarkullon në media, kanë dalë shumë zëra se ajo është sërish shtatzënë, shkruan . Rreth kësaj ajo ka ardhur me një reagim nëpërmjet një Instastory ku e ka mohuar një gjë të tillë. “Lajm i ...
Lajminet | 08-Nov-2018 14:29
Pas një videoje të fundit që po qarkullon në media, kanë dalë shumë zëra se ajo është sërish shtatzënë, shkruan . Rreth kësaj ajo ka ardhur me një reagim nëpërmjet një Instastory ku e ka mohuar një gjë të tillë. “Lajm i ...

Bebe Rexha: Nuk kam nevojë për mashkull
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është beqare dhe nuk e dëshiron një mashkull në jetën e saj. Një gjë të tillë e dëshmoi edhe në rrjetin e saj në Instagram, ku shkroi poshtë ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 14:06
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është beqare dhe nuk e dëshiron një mashkull në jetën e saj. Një gjë të tillë e dëshmoi edhe në rrjetin e saj në Instagram, ku shkroi poshtë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved