ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 04:25

Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti vijnë me ‘coverin’ e ri “E dashuruar”

Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti vijnë me ‘coverin’ e ri “E dashuruar”
Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti kanë sjell cover këngën e dikurshme të Mirsës “E dashuruar”, shkruan Kjo këngë e saj është përpunuar dhe vjen në mënyrën më të mirë të mundshme nga vetë dy ...
Lajminet | 08-Nov-2018 21:16
Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti kanë sjell cover këngën e dikurshme të Mirsës “E dashuruar”, shkruan Kjo këngë e saj është përpunuar dhe vjen në mënyrën më të mirë të mundshme nga vetë dy ...

Kaltrina Selimi publikon sot këngën e re ‘Kthema’
Pas një pauze, këngëtarja Kaltrina Selimi ka zgjedhur që të përkushtohet në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net. Kënga e saj e fundit në të cilën erdhi në duet me Alban Mehmetin u pëlqye mjaft ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 15:34
Pas një pauze, këngëtarja Kaltrina Selimi ka zgjedhur që të përkushtohet në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net. Kënga e saj e fundit në të cilën erdhi në duet me Alban Mehmetin u pëlqye mjaft ...

Kaltrina Selimi publikon sot këngën e re ‘Kthema’
Kaltrina Selimi po rikthehet fuqishëm. Pas një pauze, këngëtarja Kaltrina Selimi ka zgjedhur që të përkushtohet në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net. Kënga e saj e fundit në të cilën erdhi në ...
Ina-Online | 08-Nov-2018 15:20
Kaltrina Selimi po rikthehet fuqishëm. Pas një pauze, këngëtarja Kaltrina Selimi ka zgjedhur që të përkushtohet në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net. Kënga e saj e fundit në të cilën erdhi në ...

Kaltrina Selimi publikon sot këngën e re ‘Kthema’
Pas një pauze, këngëtarja Kaltrina Selimi ka zgjedhur që të përkushtohet në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan . Kënga e saj e fundit në të cilën erdhi në duet me Alban Mehmetin u pëlqye mjaft shumë, e ...
Lajminet | 08-Nov-2018 14:59
Pas një pauze, këngëtarja Kaltrina Selimi ka zgjedhur që të përkushtohet në publikimin e projekteve të reja muzikore, shkruan . Kënga e saj e fundit në të cilën erdhi në duet me Alban Mehmetin u pëlqye mjaft shumë, e ...

Bebe Rexha publikon pamje nga avioni privat dhe mburret: Nuk kam nevojë..(Foto)
Ajo është një nga këngëtaret më “IN” të momentit dhe është shumë e pëlqyer nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi Bebe Rexha për asnjë gjë në botë se mohon origjinën e saj. Bebe po korr shumë sukses me hitet e fundit ...
Politiko | 08-Nov-2018 14:29
Ajo është një nga këngëtaret më “IN” të momentit dhe është shumë e pëlqyer nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi Bebe Rexha për asnjë gjë në botë se mohon origjinën e saj. Bebe po korr shumë sukses me hitet e fundit ...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin
Këngëtarja e shumë pëlqyer nga publiku shqiptar, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin, shkruan lajmi.net. ‘’Se shpejti 3 këngë dhe ...
Zeri | 08-Nov-2018 12:34
Këngëtarja e shumë pëlqyer nga publiku shqiptar, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin, shkruan lajmi.net. ‘’Se shpejti 3 këngë dhe ...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin
Edona Llalloshi po punon për projekte të reja muzikore. Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin. ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 11:48
Edona Llalloshi po punon për projekte të reja muzikore. Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin. ...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin
Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin, shkruan . ‘’Se shpejti 3 këngë dhe videoklipe te reja, ...
Lajminet | 08-Nov-2018 11:31
Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin, shkruan . ‘’Se shpejti 3 këngë dhe videoklipe te reja, ...

Bebe Rexha në avion privat: Nuk kam nevojë për mashkull, paguaj vetë
Këngëtarja Bebe Rexha është një ndër femrat më të përfolura në mediat rozë. Ajo ka befasuar me postimin e saj të fundit në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’ ku ka treguar se nuk ka nevoj për fuqinë e një ...
Arbresh | 08-Nov-2018 10:16
Këngëtarja Bebe Rexha është një ndër femrat më të përfolura në mediat rozë. Ajo ka befasuar me postimin e saj të fundit në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’ ku ka treguar se nuk ka nevoj për fuqinë e një ...

Bebe Rexha me avion privat: Nuk kam nevojë për mashkull, paguaj vetë
Bebe Rexha thotë se nuk ka nevojë për një mashkull që ia paguan shpenzimet, shkruan . Këtë e bëri pas publikimit të një fotografie ku shihet pranë një avioni privat. ‘’Nuk më nevojitet ndonjë mashkull, paguaj vetë’’, ka ...
Lajminet | 08-Nov-2018 09:44
Bebe Rexha thotë se nuk ka nevojë për një mashkull që ia paguan shpenzimet, shkruan . Këtë e bëri pas publikimit të një fotografie ku shihet pranë një avioni privat. ‘’Nuk më nevojitet ndonjë mashkull, paguaj vetë’’, ka ...

“Breathin” lansohet nga Ariana Grande
Kohëve të fundit këngëtarja e njohur, Ariana Grande u komentua mjaft shumë nga shtypi rozë pas vdekjes së të dashurit të saj, Mac Miller. Ajo tani ka publikuar këngën “Breathin”, shkruan . Kënga tashmë është publikuar ...
Arbresh | 07-Nov-2018 19:01
Kohëve të fundit këngëtarja e njohur, Ariana Grande u komentua mjaft shumë nga shtypi rozë pas vdekjes së të dashurit të saj, Mac Miller. Ajo tani ka publikuar këngën “Breathin”, shkruan . Kënga tashmë është publikuar ...

Edona Llalloshi paralajmëron projekte të reja
Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi po pëlqehet gjithëmonë nga publiku për muzikën e saj. Ajo deri më tani ka sjell projekte mjaft të pëlqyera e cila vazhdon të jetë tejet e angazhuar akoma. Përmes disa fotove të ...
Arbresh | 07-Nov-2018 18:58
Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi po pëlqehet gjithëmonë nga publiku për muzikën e saj. Ajo deri më tani ka sjell projekte mjaft të pëlqyera e cila vazhdon të jetë tejet e angazhuar akoma. Përmes disa fotove të ...

“Breathin” lansohet nga Ariana Grande
Këngëtarja e njohur, Ariana Grande u përfol gjatë në media pas vdekjes së të dashurit të saj, Mac Miller, shkruan Dhe tani ajo i është rikthyer projekteve të reja muzikore e cila sapo ka publikuar këngën “Breathin”. ...
Lajminet | 07-Nov-2018 18:42
Këngëtarja e njohur, Ariana Grande u përfol gjatë në media pas vdekjes së të dashurit të saj, Mac Miller, shkruan Dhe tani ajo i është rikthyer projekteve të reja muzikore e cila sapo ka publikuar këngën “Breathin”. ...

Aida Doçi publikon këngën e re ‘Mall’
Projekti më i ri muzikor nga Aida Doçi titullohet ‘Mall’, shkruan . Kjo këngë vjen në kuadër të albumit të saj më të ri për të cilin Aida ka folur së fundmi në emisionin ‘Mirage’. ‘Mall’ u pëlqye nga publiku ndërsa ...
Lajminet | 05-Nov-2018 20:54
Projekti më i ri muzikor nga Aida Doçi titullohet ‘Mall’, shkruan . Kjo këngë vjen në kuadër të albumit të saj më të ri për të cilin Aida ka folur së fundmi në emisionin ‘Mirage’. ‘Mall’ u pëlqye nga publiku ndërsa ...

Mera Zymeri, 25 vite në skenë sjell këngën e parë kur nisi karrierën
Mera Zymeri, 25 vite në skenë sjell këngën e parë kur nisi karrierën Eshtë një artiste mjaft e dashur për publikun e mjaft e kërkuar. Mera Zymeri sapo ka sjellë për fansat e saj një këngë që e nisi karrierën muzikore ...
Intervista | 05-Nov-2018 16:16
Mera Zymeri, 25 vite në skenë sjell këngën e parë kur nisi karrierën Eshtë një artiste mjaft e dashur për publikun e mjaft e kërkuar. Mera Zymeri sapo ka sjellë për fansat e saj një këngë që e nisi karrierën muzikore ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved