ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 04:25

Mickoski nga Helsinki: Gjithmonë është mirë që të dëgjohen të dyja palët

Mickoski nga Helsinki: Gjithmonë është mirë që të dëgjohen të dyja palët
Gjithmonë është mirë që të dëgjohen të dyja palët, domethënë të shikohen argumentet e të dyja palëve, në mënyrë që unë të shpjegoj qëndrimet e VMRO-DPMNE-së gjatë periudhës së kaluar, ndërsa në të njëjtën kohë t’i bind ...
Portalb | 08-Nov-2018 21:44
Gjithmonë është mirë që të dëgjohen të dyja palët, domethënë të shikohen argumentet e të dyja palëve, në mënyrë që unë të shpjegoj qëndrimet e VMRO-DPMNE-së gjatë periudhës së kaluar, ndërsa në të njëjtën kohë t’i bind ...

Mickoski: Gjithmonë është mirë që të dëgjohen të dyja palët
Gjithmonë është mirë që të dëgjohen të dyja palët, domethënë të shikohen argumentet e të dyja palëve, në mënyrë që unë të shpjegoj qëndrimet e VMRO-DPMNE-së gjatë periudhës së kaluar, ndërsa në të njëjtën kohë t’i bind ...
Flaka | 08-Nov-2018 20:29
Gjithmonë është mirë që të dëgjohen të dyja palët, domethënë të shikohen argumentet e të dyja palëve, në mënyrë që unë të shpjegoj qëndrimet e VMRO-DPMNE-së gjatë periudhës së kaluar, ndërsa në të njëjtën kohë t’i bind ...

Pack, Hahn dhe Mass dënojnë kërcënimet ndaj 8 deputetëve të VMRO-së
Partia Popullore Evropiane dënon aktin dhe fjalorin e VMRO-DPMNE-së të cilët i quajnë kriminelë deputetët që u bashkuan në grupin e deputetëve që votuan “pro” ndryshimeve kushtetuese. Kryetarja e asociacionit të grave ...
Flaka | 08-Nov-2018 19:24
Partia Popullore Evropiane dënon aktin dhe fjalorin e VMRO-DPMNE-së të cilët i quajnë kriminelë deputetët që u bashkuan në grupin e deputetëve që votuan “pro” ndryshimeve kushtetuese. Kryetarja e asociacionit të grave ...

(VIDEO) Mijallkov i shkruan përsëri Mickoskit: Po luan lojëra të dyfishta
Ish drejtori i DSK-së Sasho Mijallkov, nuk heq dorë nga poshtërimi publik i liderit të ish partisë së tij amë Hristijan Mickoski, edhe pse kryetari i VMRO-së nuk e merr mundimin t’ia kthejë letrat. Sot ai ka shkruar një ...
Shenja | 08-Nov-2018 16:26
Ish drejtori i DSK-së Sasho Mijallkov, nuk heq dorë nga poshtërimi publik i liderit të ish partisë së tij amë Hristijan Mickoski, edhe pse kryetari i VMRO-së nuk e merr mundimin t’ia kthejë letrat. Sot ai ka shkruar një ...

(VIDEO) Doris Pak kritikon VMRO-në për qasjen ndaj 8 deputetëve
Kryetarja e Asociacionit të Grave në Partinë Popullore Evropiane (EPP), Doris Pak, ka kritikuar partinë opozitare VMRO DPMNE, në lidhje me qëndrimin e kësaj të fundit ndaj deputetëve që votuan pro nevojës për ...
Shenja | 08-Nov-2018 16:24
Kryetarja e Asociacionit të Grave në Partinë Popullore Evropiane (EPP), Doris Pak, ka kritikuar partinë opozitare VMRO DPMNE, në lidhje me qëndrimin e kësaj të fundit ndaj deputetëve që votuan pro nevojës për ...

MIJALLKOV, MICKOSKIT: VMRO-ja është përmbi teje
Për të dytën herë me radhë brenda dy javëve, gjegjësisht pas ishte përjashtuar nga partia, ish shefi i policisë sekrete dhe funksionar i lartë i VMRO-DPMNE-së, Sasho Mijallkov i shkroi letër të hapur kreut të ...
Medial | 08-Nov-2018 14:56
Për të dytën herë me radhë brenda dy javëve, gjegjësisht pas ishte përjashtuar nga partia, ish shefi i policisë sekrete dhe funksionar i lartë i VMRO-DPMNE-së, Sasho Mijallkov i shkroi letër të hapur kreut të ...

Mijallkov me letër të re deri te Mickoski
Për të dytën herë me radhë brenda dy javëve, gjegjësisht pas ishte përjashtuar nga partia, ish shefi i policisë sekrete dhe funksionar i lartë i VMRO-DPMNE-së, Sasho Mijallkov i shkroi letër të hapur kreut të ...
Ina-Online | 08-Nov-2018 14:18
Për të dytën herë me radhë brenda dy javëve, gjegjësisht pas ishte përjashtuar nga partia, ish shefi i policisë sekrete dhe funksionar i lartë i VMRO-DPMNE-së, Sasho Mijallkov i shkroi letër të hapur kreut të ...

Mijallkov: Hristijan, po luan dyfish, gënjen, je dyfytyrësh dhe s’ke kapacitet
Dy herë brenda dy javëve, që kur është përjashtuar nga radhët e partisë, ish drejtori i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) dhe funksionar i lartë i VMRO-DPMNE-së, Sasho Mijallkov, i ka shkruar letër të hapur ...
Portalb | 08-Nov-2018 13:54
Dy herë brenda dy javëve, që kur është përjashtuar nga radhët e partisë, ish drejtori i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) dhe funksionar i lartë i VMRO-DPMNE-së, Sasho Mijallkov, i ka shkruar letër të hapur ...

Mijallkov i shkruan letër Micksokit: Çfarë konstruktiviteti i ke premtuar Hahnit?
Ish njeriu i parë i DSK-së, Sasho Mijallkov përsëri me letër të hapur ka kritikuar liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski. Ai në letrën e tij ka thënë se asnjëherë në historinë e vet, VMRO-DPMNE nuk është turpëruar ...
Shenja | 08-Nov-2018 13:15
Ish njeriu i parë i DSK-së, Sasho Mijallkov përsëri me letër të hapur ka kritikuar liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski. Ai në letrën e tij ka thënë se asnjëherë në historinë e vet, VMRO-DPMNE nuk është turpëruar ...

Hahn: Të ndërpriten kërcënimet ndaj deputetëve që votuan Marrëveshjen e Prespës
Komisari për zgjerim dhe politikë fqinjësore Johanes Hahn në Kongresin e Partisë Popullore Evropiane është takuar me anëtarët e përjashtuar të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov, deputetja Emilija Aleksandrova dhe ...
Shenja | 08-Nov-2018 12:49
Komisari për zgjerim dhe politikë fqinjësore Johanes Hahn në Kongresin e Partisë Popullore Evropiane është takuar me anëtarët e përjashtuar të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov, deputetja Emilija Aleksandrova dhe ...

Hahn: Marrëveshja e Prespës duhet të finalizohet
Komisioneri për Zgjeri të BE-së, Johannes Hahn në profilin e tij në “Twitter” shkruan se ka biseduar me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoskin. Isha shumë i qartë si kristali se ratifikimi i marrëveshjes së ...
Zeri | 08-Nov-2018 11:38
Komisioneri për Zgjeri të BE-së, Johannes Hahn në profilin e tij në “Twitter” shkruan se ka biseduar me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoskin. Isha shumë i qartë si kristali se ratifikimi i marrëveshjes së ...

Todorov takohet me Hahn: Biseduam për presionet ndaj atyre që nuk mendojnë si kryesia e VMRO-DPMNE-së
Ish-funksionari i lartë partiak i VMRO-DPMNE-së dhe ministër i Shëndetësisë, Nikolla Todorov, që kohë më parë partia e shkarkoi nga funksioni partiak, realizoi takim me euro-komisarin Johahnes Hahn në kuadër të Samitit ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 11:36
Ish-funksionari i lartë partiak i VMRO-DPMNE-së dhe ministër i Shëndetësisë, Nikolla Todorov, që kohë më parë partia e shkarkoi nga funksioni partiak, realizoi takim me euro-komisarin Johahnes Hahn në kuadër të Samitit ...

Han takon të përjashtuarit e VMRO-së (FOTO)
Komisari për zgjerim Johanes Han në Kongresin e Partisë Popullore Evropiane (PPE) ëështë takuar me ish ministrin e Shëndetësisë Nikolla Todorov, reformatorin Petar Bogojevski dhe deputeten Emilija Aleksandrova. Që të ...
Medial | 08-Nov-2018 11:22
Komisari për zgjerim Johanes Han në Kongresin e Partisë Popullore Evropiane (PPE) ëështë takuar me ish ministrin e Shëndetësisë Nikolla Todorov, reformatorin Petar Bogojevski dhe deputeten Emilija Aleksandrova. Që të ...

Han: Të ndalojnë kërcënimet ndaj reformatorëve të VMRO-DPMNE-së
“Takim i shkëlqyer”, kështu shkroi në Tuiter, eurokomesari për zgjerim dhe fqinjësi të mirë, Johanes Han, pas takimit të shkurtër me delegacionin e krahut reformues të VMRO-DPMNE-së, në përbërje të Petar Bogojevski, ...
Portalb | 08-Nov-2018 11:17
“Takim i shkëlqyer”, kështu shkroi në Tuiter, eurokomesari për zgjerim dhe fqinjësi të mirë, Johanes Han, pas takimit të shkurtër me delegacionin e krahut reformues të VMRO-DPMNE-së, në përbërje të Petar Bogojevski, ...

Mickoski me shumë shuplaka kthehet nga Helsinki
A do të sjell Kongresi i PPE-së në Helsinki ndryshime në sjelljen e partisë më të madhe opozitare në Maqedoni? Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, në margjinat e Kongresit të PPE-së ka realizuar takim me ...
Medial | 08-Nov-2018 11:10
A do të sjell Kongresi i PPE-së në Helsinki ndryshime në sjelljen e partisë më të madhe opozitare në Maqedoni? Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, në margjinat e Kongresit të PPE-së ka realizuar takim me ...

Hahn: Marrëveshja e Prespës duhet të finalizohet
Komisioneri për Zgjeri të BE-së, Johannes Hahn në profilin e tij në “Twitter” shkruan se ka biseduar me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoskin. Isha shumë i qartë si kristali se ratifikimi i marrëveshjes së ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 11:04
Komisioneri për Zgjeri të BE-së, Johannes Hahn në profilin e tij në “Twitter” shkruan se ka biseduar me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoskin. Isha shumë i qartë si kristali se ratifikimi i marrëveshjes së ...

Hahn pas takimit me Mickoskin: Marrëveshja e Prespës duhet të finalizohet
Komisioneri për Zgjeri të BE-së, Johannes Hahn në profilin e tij në “Twitter” shkruan se ka biseduar me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoskin. Isha shumë i qartë si kristali se ratifikimi i marrëveshjes së ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 10:21
Komisioneri për Zgjeri të BE-së, Johannes Hahn në profilin e tij në “Twitter” shkruan se ka biseduar me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoskin. Isha shumë i qartë si kristali se ratifikimi i marrëveshjes së ...

Doris Pak  ‘shuplakë’ Mickovskit
Kryetarja e asociacionit të grave në partinë popullore europiane, Doris Pak në profilin e saj në Twitter ka thënë se PPE nuk duhet të lejojë sjelljen e drejtuesve të VMRO-DPMNE-së ndaj tetë deputetëve të cilët votuan ...
Ina-Online | 08-Nov-2018 10:16
Kryetarja e asociacionit të grave në partinë popullore europiane, Doris Pak në profilin e saj në Twitter ka thënë se PPE nuk duhet të lejojë sjelljen e drejtuesve të VMRO-DPMNE-së ndaj tetë deputetëve të cilët votuan ...

Doris Pak qorton VMRO-në
Kryetarja e asociacionit të grave në partinë popullore europiane, në profilin e saj në Twitter ka thënë se PPE nuk duhet të lejojë sjelljen e drejtuesve të VMRO-DPMNE-së ndaj tetë deputetëve të cilët votuan pro ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 10:11
Kryetarja e asociacionit të grave në partinë popullore europiane, në profilin e saj në Twitter ka thënë se PPE nuk duhet të lejojë sjelljen e drejtuesve të VMRO-DPMNE-së ndaj tetë deputetëve të cilët votuan pro ...

Doris Pak: Është e papranueshme sjellja e VMRO-DPMNE-së ndaj tetë deputetëve
Doris Pak, kryetare e Asociacionit të Grave në Partinë Popullore Evropiane (EPP), në tuiterin profilin e saj ka shkruar se EPP nuk guxon ta tolerojë sjelljen e udhëheqësisë së VMRO-DPMNE-së ndaj tetë deputetëve të cilët ...
Shenja | 08-Nov-2018 09:59
Doris Pak, kryetare e Asociacionit të Grave në Partinë Popullore Evropiane (EPP), në tuiterin profilin e saj ka shkruar se EPP nuk guxon ta tolerojë sjelljen e udhëheqësisë së VMRO-DPMNE-së ndaj tetë deputetëve të cilët ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved