ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2018 05:16

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 22:47
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...

Ardian Ismajli tregon pse la Kosovën dhe zgjodhi Shqipërinë
Ish-kapiteni i grupmoshave U-21 të Kosovës, ka marrë ftesë nga Christian Panucci për dy ndeshjet e radhës.
Kosova Press | 08-Nov-2018 22:38
Ish-kapiteni i grupmoshave U-21 të Kosovës, ka marrë ftesë nga Christian Panucci për dy ndeshjet e radhës.

Futbollisti që braktisi Kosovën për Shqipërinë: Kalova depresion, ja pse pranova ftesën e Shqipërisë
Një ndër emrat që ka spikatur në listën e Christian Panuccit sa i përket dy ndeshjeve të radhës për Shqipërinë ka qenë Ardian Ismajli, veç Loret Sadikut. Kuqezinjtë do të grumbullohen për dy sfidat e radhës: ndaj ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 19:53
Një ndër emrat që ka spikatur në listën e Christian Panuccit sa i përket dy ndeshjeve të radhës për Shqipërinë ka qenë Ardian Ismajli, veç Loret Sadikut. Kuqezinjtë do të grumbullohen për dy sfidat e radhës: ndaj ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2018 19:26
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë.
Top Channel | 08-Nov-2018 18:57
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë.

Ismajli rrëfen telefonatën me Panuccin: Shqipëria më promovon më mirë se Kosova
Ardian Ismajli ishte një nga dy risitë e trajnerit të kombëtares shqiptare Christian Panucci në listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Skocisë në Nations League dhe miqësoren ndaj Uellsit që do të ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 19:16
Ardian Ismajli ishte një nga dy risitë e trajnerit të kombëtares shqiptare Christian Panucci në listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Skocisë në Nations League dhe miqësoren ndaj Uellsit që do të ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...
Zeri | 08-Nov-2018 19:06
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...

Panucci zbardh lojtarët anti-Skoci, dy janë surprizat e mëdha
Trajneri i kombëtares Christian Panucci publikoi listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në datën 17 nëntor ...
VizionPlus | 07-Nov-2018 16:21
Trajneri i kombëtares Christian Panucci publikoi listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në datën 17 nëntor ...

Kombëtarja, Panucci publikon listën për ndeshjet me Skocinë e Uellsin
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka publikuar listën e të grumbulluarve për ndeshjet që skuadra jonë do të luajë me Skocinë, për Ligën e Kombeve, si miqësoren me Uellsin.
Top Channel | 07-Nov-2018 13:47
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka publikuar listën e të grumbulluarve për ndeshjet që skuadra jonë do të luajë me Skocinë, për Ligën e Kombeve, si miqësoren me Uellsin.

Mesfushori i kombëtares dëmtohet një ditë pasi mori ftesën nga Panucci
Christian Panucci dje publikoi listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet me Skocinë dhe Uellsin që do të luhen në 17 dhe 20 nëntor. Kësaj liste duket se nuk i bashkohet dot Ylber Ramadani , i cili është dëmtuar dhe ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 18:02
Christian Panucci dje publikoi listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet me Skocinë dhe Uellsin që do të luhen në 17 dhe 20 nëntor. Kësaj liste duket se nuk i bashkohet dot Ylber Ramadani , i cili është dëmtuar dhe ...

Panucci nxjerr listën, Kombëtarja gati për dy ndeshjet
TIRANË Trajneri i kombëtares Christian Panucci ka zbardhur sot listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e radhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 13:07
TIRANË Trajneri i kombëtares Christian Panucci ka zbardhur sot listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e radhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në ...

Panucci grumbullon dy të rinj në kombëtare
Christian Panucci publikon listën e lojtarëve me të cilët do të luajë në dy ndeshjet e Nëntorit. Skocinë më 17 në “Loro Borici” e fundit e Ligës së kombeve dhe Uellsin në miqësore që do të luhet në “Elbasan Arena”. Dy ...
TV Klan | 07-Nov-2018 17:54
Christian Panucci publikon listën e lojtarëve me të cilët do të luajë në dy ndeshjet e Nëntorit. Skocinë më 17 në “Loro Borici” e fundit e Ligës së kombeve dhe Uellsin në miqësore që do të luhet në “Elbasan Arena”. Dy ...

McLeish publikon listën, Skocia me mungesa në Shkodër
Skocia do të jetë mysafire e Shqipërisë në “Loro Boriçi” në mbrëmjen e 17 Nëntorit, në një sfidë mjaft të rëndësishme, të vlefshme për kompeticionin më të ri të UEFA-s, Ligën e Kombeve, njëkohësisht edhe takimi i fundit ...
Top Channel | 07-Nov-2018 02:23
Skocia do të jetë mysafire e Shqipërisë në “Loro Boriçi” në mbrëmjen e 17 Nëntorit, në një sfidë mjaft të rëndësishme, të vlefshme për kompeticionin më të ri të UEFA-s, Ligën e Kombeve, njëkohësisht edhe takimi i fundit ...

FFK-ja në gjumë, ja çka thotë kryetari i saj për ikjen e Ardian Ismajlit
Kombëtarja e Shqipërisë vazhdon që të ‘peshkojë’ në Përfaqësuesen e Kosovës. Pas Kastriot Dërmakut i cili në tetor u ftua te Kombëtarja ‘kuq e zi’ pas një eksperience disa ditore te Kosova, së fundmi te Shqipëria është ...
Zeri | 08-Nov-2018 15:52
Kombëtarja e Shqipërisë vazhdon që të ‘peshkojë’ në Përfaqësuesen e Kosovës. Pas Kastriot Dërmakut i cili në tetor u ftua te Kombëtarja ‘kuq e zi’ pas një eksperience disa ditore te Kosova, së fundmi te Shqipëria është ...

Panuçi publikon listën e kombëtares për dy ndeshjet e rradhës me Skocinë dhe Uellsin
Trajneri i kombëtares shqiptare, Kristian Panucci ka publikuar listën e futbollistëve që do të ketë të grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë ...
GazetaTema | 07-Nov-2018 12:51
Trajneri i kombëtares shqiptare, Kristian Panucci ka publikuar listën e futbollistëve që do të ketë të grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë ...

Zbardhet lista anti-Skoci, Panucci i “rrëmben” Kosovës kapitenin e U21
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar listën me emrat e futbollistëve kuqezi, të cilët trajneri Cristian Panucci ka vendosur t’u besojë për dy takimet e muajit nëntor, me Skocinë, në “Loro Boriçi”, më 17 nëntor, ...
Gazeta Shqip | 07-Nov-2018 15:03
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar listën me emrat e futbollistëve kuqezi, të cilët trajneri Cristian Panucci ka vendosur t’u besojë për dy takimet e muajit nëntor, me Skocinë, në “Loro Boriçi”, më 17 nëntor, ...

Skocia publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Shqipërinë
Kombëtarja e Skocisë ka publikuar listën e lojtarëve për dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve kundër Shqipërisë dhe Izraelit. Trajneri i Skocisë ka grumbulluar sulmuesit Stiven Fletcher dhe Matt Phillips që janë ...
GazetaTema | 06-Nov-2018 17:30
Kombëtarja e Skocisë ka publikuar listën e lojtarëve për dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve kundër Shqipërisë dhe Izraelit. Trajneri i Skocisë ka grumbulluar sulmuesit Stiven Fletcher dhe Matt Phillips që janë ...

Ismaili lë Kosovën, bashkohet me “kuqezinjtë” e Panuçit
Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjet që do të luajë Shqipëria me Skocinë dhe Uellsin. Një risi në listën e Panuçit, është Ardian Ismaili, i cili ka lënë ...
Java News | 07-Nov-2018 16:14
Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjet që do të luajë Shqipëria me Skocinë dhe Uellsin. Një risi në listën e Panuçit, është Ardian Ismaili, i cili ka lënë ...

Panucci zbuloi listën e Kombëtares, ja prurjet e reja
Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Cristian Panucci ka bërë të ditur listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjet që do të luajë Shqipëria. Kombëtarja do të ndeshet me Skocinë në datën 17 nëntor në “Loro ...
Lajm Press | 07-Nov-2018 16:07
Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Cristian Panucci ka bërë të ditur listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjet që do të luajë Shqipëria. Kombëtarja do të ndeshet me Skocinë në datën 17 nëntor në “Loro ...

Panucci nxjerr listën, Kombëtarja gati për dy ndeshjet
Kombëtarja e Shqipërisë po bëhet gati për dy sfidat e nëntorit dhe për këtë ka nisur nga puna në hartimin e listave të lojtarëve, të cilët do të jenë në shërbim të nevojës së trajnerit. Trajneri i kombëtares Christian ...
Gazeta Dita | 07-Nov-2018 14:17
Kombëtarja e Shqipërisë po bëhet gati për dy sfidat e nëntorit dhe për këtë ka nisur nga puna në hartimin e listave të lojtarëve, të cilët do të jenë në shërbim të nevojës së trajnerit. Trajneri i kombëtares Christian ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved