ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 19:19

Korçë/ E përplas me makinë, shoqërohet shoferi (Emri)

Korçë/ E përplas me makinë, shoqërohet shoferi (Emri)
Një person ka mbetur i plagosur në aksion rrugor Korçë-Pogradec pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Velitërnës. Nga të dhënat e para mësohet se i plagosuri është dërguar menjëherë në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 21:02
Një person ka mbetur i plagosur në aksion rrugor Korçë-Pogradec pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Velitërnës. Nga të dhënat e para mësohet se i plagosuri është dërguar menjëherë në ...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë që ishin duke ecur në trotuar
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 18:09
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, ...

Aksidenti në Korçë, babë e bijë u përplasën për vdekje në trotuar
KORCE Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë ka siguruar gazetarja Lorena Kodra për BalkanWeb. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në trotuar. Atë e bijë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 17:44
KORCE Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë ka siguruar gazetarja Lorena Kodra për BalkanWeb. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në trotuar. Atë e bijë ...

Aksidenti tragjik në Korçë, shoqërohen dy shoferët, njeri me funksion drejtor
Policia e Korcës ka bërë të ditur emrat e dy drejtuesve të mjeteve të cilët kanë shkaktuar aksidentin e rëndë në këtë qytet mbrëmjen e kësaj të enjte. Njeri nga shoferet që shkaktuar tragjedinë në familjen Hoxha ku vdi ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 18:41
Policia e Korcës ka bërë të ditur emrat e dy drejtuesve të mjeteve të cilët kanë shkaktuar aksidentin e rëndë në këtë qytet mbrëmjen e kësaj të enjte. Njeri nga shoferet që shkaktuar tragjedinë në familjen Hoxha ku vdi ...

FOTO/ Aksident i rëndë në Korçë, 2 të vdekur e 1 i plagosur
KORCE Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit. Në aksident janë përfshirë dy mjete dhe nga përplasja e fortë, kanë mbetur të vdekur dy persona. ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 17:26
KORCE Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit. Në aksident janë përfshirë dy mjete dhe nga përplasja e fortë, kanë mbetur të vdekur dy persona. ...

Tmerr në Korçë, makina del në trotuar dhe i merr jetën babë e bijë
Nje aksident i rëndë automobilistik ka lënë pasoja të tmerrshme në qytetin e Korcës. Sokol Hoxha 33 vjec dhe vajza e tij e vogël 6 vjece P.Hoxha kanë humbur jetën në unazën e qytetit juglindor ndërsa një tjeter ka ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 17:50
Nje aksident i rëndë automobilistik ka lënë pasoja të tmerrshme në qytetin e Korcës. Sokol Hoxha 33 vjec dhe vajza e tij e vogël 6 vjece P.Hoxha kanë humbur jetën në unazën e qytetit juglindor ndërsa një tjeter ka ...

Aksident i rëndë në Korçë, dy të vdekur
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur.
Top Channel | 08-Nov-2018 17:22
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur.

Shokohen pasagjerët, masivi shkëmbor rrëshqet drejt autobusit
Pasagjerët e një autobusi panë tmerr me sy ndërsa një masiv shkëmbor për pak sa nuk i zuri poshtë. Autobusi mbeti i bllokuar në mal në Filipine ndërsa shoferi dëgjoi rrëshqitjen e masivit. Menjëherë ai lëvizi mjetin ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 15:38
Pasagjerët e një autobusi panë tmerr me sy ndërsa një masiv shkëmbor për pak sa nuk i zuri poshtë. Autobusi mbeti i bllokuar në mal në Filipine ndërsa shoferi dëgjoi rrëshqitjen e masivit. Menjëherë ai lëvizi mjetin ...

Fier/ Makina përplas këmbësoren, përfundon në spital
FIER Një drejtues mjeti në Fier ka përplasur një shtetase dhe për pasojë kjo e fundit, identiteti i të cilës nuk bëhet me dije ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore . Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 09:50
FIER Një drejtues mjeti në Fier ka përplasur një shtetase dhe për pasojë kjo e fundit, identiteti i të cilës nuk bëhet me dije ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore . Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ...

Tragjike në Korçë, humbasin jetën babai dhe vajza e mitur (Foto)
At e bijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, kurse njëra prej makinave goditi babain dhe vajzën që po ecnin në trotuar. ...
TV Klan | 08-Nov-2018 17:58
At e bijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, kurse njëra prej makinave goditi babain dhe vajzën që po ecnin në trotuar. ...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë dhe bijë
Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve policore, mësohet se ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 17:40
Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve policore, mësohet se ...

Aksident tragjik në Korçë, 2 të vdekur dhe një i plagosur
Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve paraprake, mësohet se ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 17:28
Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve paraprake, mësohet se ...

Aksidenti në Korçë, babë e bijë u përplasën për vdekje në trotuar
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2018 18:26
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të ...

Babë e bijë shqiptarë përplasen për vdekje teksa ecnin në trotuar
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë. Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha. Në aksident janë ...
Zeri | 08-Nov-2018 18:17
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë. Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha. Në aksident janë ...

EMRAT/ Aksidenti tragjik në Korçë, humb jetën babai me vajzën mitur
Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë humbur jetën pasi janë përplasur nga një makinë në zonën e unazës së qytetit. Dy këmbësorë, babë e bijë, kanë humbur jetën pasi po ecnin në rrugë, ...
Java News | 08-Nov-2018 17:59
Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë humbur jetën pasi janë përplasur nga një makinë në zonën e unazës së qytetit. Dy këmbësorë, babë e bijë, kanë humbur jetën pasi po ecnin në rrugë, ...

Tragjike në Korçë, humbasin jetën babai dhe vajza e mitur
At e bijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, kurse njëra prej makinave goditi babain dhe vajzën që po ecnin në trotuar. ...
TV Klan | 08-Nov-2018 17:37
At e bijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, kurse njëra prej makinave goditi babain dhe vajzën që po ecnin në trotuar. ...

Korçë/ Përplasen teksa ecnin në trotuar, humbin jetën babë e bijë
Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjteje, në Korçë ku për pasojë kanë vdekur dy persona dhe është plagosur një i tretë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në unazën e qytetit. Në aksident janë ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 17:58
Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjteje, në Korçë ku për pasojë kanë vdekur dy persona dhe është plagosur një i tretë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në unazën e qytetit. Në aksident janë ...

Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje këmbësorin
Një kalimtar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë-Krujë-Milot, pranë fshatit Bushnesh. Mësohet se një automjeti tip “Golf” ka përplasur një këmbësor i cili po kalonte përmes rrugën. ...
BalkanWeb | 06-Nov-2018 22:31
Një kalimtar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë-Krujë-Milot, pranë fshatit Bushnesh. Mësohet se një automjeti tip “Golf” ka përplasur një këmbësor i cili po kalonte përmes rrugën. ...

Dalin detaje nga aksidenti i rëndë. Babë e bijë humbën jetën…
Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, në ...
Standard | 08-Nov-2018 17:58
Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, në ...

Aksidenti tragjik në Korçë. 33 vjeçari dhe vajza 6-vjeç kanë gjetur vdekjen pasi u përplasën në trotuar nga…
Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në ...
Standard | 08-Nov-2018 17:58
Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved