ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2018 23:41

Korçë/ E përplas me makinë, shoqërohet shoferi (Emri)

Korçë/ E përplas me makinë, shoqërohet shoferi (Emri)
Një person ka mbetur i plagosur në aksion rrugor Korçë-Pogradec pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Velitërnës. Nga të dhënat e para mësohet se i plagosuri është dërguar menjëherë në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 21:02
Një person ka mbetur i plagosur në aksion rrugor Korçë-Pogradec pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Velitërnës. Nga të dhënat e para mësohet se i plagosuri është dërguar menjëherë në ...

Aksidenti tragjik në Korçë, shoqërohen dy shoferët, njeri me funksion drejtor
Policia e Korcës ka bërë të ditur emrat e dy drejtuesve të mjeteve të cilët kanë shkaktuar aksidentin e rëndë në këtë qytet mbrëmjen e kësaj të enjte. Njeri nga shoferet që shkaktuar tragjedinë në familjen Hoxha ku vdi ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 18:41
Policia e Korcës ka bërë të ditur emrat e dy drejtuesve të mjeteve të cilët kanë shkaktuar aksidentin e rëndë në këtë qytet mbrëmjen e kësaj të enjte. Njeri nga shoferet që shkaktuar tragjedinë në familjen Hoxha ku vdi ...

Aksidenti në Korçë, babë e bijë u përplasën për vdekje në trotuar
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2018 18:26
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të ...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë që ishin duke ecur në trotuar
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 18:09
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, ...

Babë e bijë shqiptarë përplasen për vdekje teksa ecnin në trotuar
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë. Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha. Në aksident janë ...
Zeri | 08-Nov-2018 18:17
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë. Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha. Në aksident janë ...

EMRAT/ Aksidenti tragjik në Korçë, humb jetën babai me vajzën mitur
Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë humbur jetën pasi janë përplasur nga një makinë në zonën e unazës së qytetit. Dy këmbësorë, babë e bijë, kanë humbur jetën pasi po ecnin në rrugë, ...
Java News | 08-Nov-2018 17:59
Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë humbur jetën pasi janë përplasur nga një makinë në zonën e unazës së qytetit. Dy këmbësorë, babë e bijë, kanë humbur jetën pasi po ecnin në rrugë, ...

Aksidenti në Korçë, babë e bijë u përplasën për vdekje në trotuar
KORCE Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë ka siguruar gazetarja Lorena Kodra për BalkanWeb. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në trotuar. Atë e bijë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 17:44
KORCE Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë ka siguruar gazetarja Lorena Kodra për BalkanWeb. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në trotuar. Atë e bijë ...

Tragjike në Korçë, humbasin jetën babai dhe vajza e mitur (Foto)
At e bijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, kurse njëra prej makinave goditi babain dhe vajzën që po ecnin në trotuar. ...
TV Klan | 08-Nov-2018 17:58
At e bijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, kurse njëra prej makinave goditi babain dhe vajzën që po ecnin në trotuar. ...

Korçë/ Përplasen teksa ecnin në trotuar, humbin jetën babë e bijë
Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjteje, në Korçë ku për pasojë kanë vdekur dy persona dhe është plagosur një i tretë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në unazën e qytetit. Në aksident janë ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 17:58
Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjteje, në Korçë ku për pasojë kanë vdekur dy persona dhe është plagosur një i tretë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në unazën e qytetit. Në aksident janë ...

Tmerr në Korçë, makina del në trotuar dhe i merr jetën babë e bijë
Nje aksident i rëndë automobilistik ka lënë pasoja të tmerrshme në qytetin e Korcës. Sokol Hoxha 33 vjec dhe vajza e tij e vogël 6 vjece P.Hoxha kanë humbur jetën në unazën e qytetit juglindor ndërsa një tjeter ka ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 17:50
Nje aksident i rëndë automobilistik ka lënë pasoja të tmerrshme në qytetin e Korcës. Sokol Hoxha 33 vjec dhe vajza e tij e vogël 6 vjece P.Hoxha kanë humbur jetën në unazën e qytetit juglindor ndërsa një tjeter ka ...

FOTO/ Aksident i rëndë në Korçë, 2 të vdekur e 1 i plagosur
KORCE Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit. Në aksident janë përfshirë dy mjete dhe nga përplasja e fortë, kanë mbetur të vdekur dy persona. ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 17:26
KORCE Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit. Në aksident janë përfshirë dy mjete dhe nga përplasja e fortë, kanë mbetur të vdekur dy persona. ...

Aksident i rëndë në Korçë, dy të vdekur
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur.
Top Channel | 08-Nov-2018 17:22
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur.

Fier/ Makina përplas këmbësoren, përfundon në spital
FIER Një drejtues mjeti në Fier ka përplasur një shtetase dhe për pasojë kjo e fundit, identiteti i të cilës nuk bëhet me dije ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore . Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 09:50
FIER Një drejtues mjeti në Fier ka përplasur një shtetase dhe për pasojë kjo e fundit, identiteti i të cilës nuk bëhet me dije ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore . Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ...

Dalin detaje nga aksidenti i rëndë. Babë e bijë humbën jetën…
Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, në ...
Standard | 08-Nov-2018 17:58
Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, në ...

Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje këmbësorin
Një kalimtar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë-Krujë-Milot, pranë fshatit Bushnesh. Mësohet se një automjeti tip “Golf” ka përplasur një këmbësor i cili po kalonte përmes rrugën. ...
BalkanWeb | 06-Nov-2018 22:31
Një kalimtar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë-Krujë-Milot, pranë fshatit Bushnesh. Mësohet se një automjeti tip “Golf” ka përplasur një këmbësor i cili po kalonte përmes rrugën. ...

Autobusi përplas të miturën në Gramsh, plagoset rëndë 11-vjeçarja
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së martës në Gramsh.
Top Channel | 06-Nov-2018 09:49
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së martës në Gramsh.

Aksidenti tragjik në Korçë. 33 vjeçari dhe vajza 6-vjeç kanë gjetur vdekjen pasi u përplasën në trotuar nga…
Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në ...
Standard | 08-Nov-2018 17:58
Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në ...

Përplaset nga autobusi, rëndë 11-vjeçarja në Gramsh
GRAMSH Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gramsh pasi një autobuz ka përplas një vajzë të vogël “Rreth orës 08:10, në fshatin Drizë, Gramsh, shtetasi G.Z ., 42 vjeç, banues në fshatin Cingar, Gramsh, ...
BalkanWeb | 06-Nov-2018 09:08
GRAMSH Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gramsh pasi një autobuz ka përplas një vajzë të vogël “Rreth orës 08:10, në fshatin Drizë, Gramsh, shtetasi G.Z ., 42 vjeç, banues në fshatin Cingar, Gramsh, ...

Aksidenton mjetin e largohet, pranga shoferes së dehur
TIRANE Një 21-vjeçare ka rënë në prangat e policisë, pas teksa drejtonte mjetin në gjendje të dehur është aksidentuar me një tjetër automjet. Ngjarja ndodhi dje në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Burime zyrtare nga ...
BalkanWeb | 05-Nov-2018 21:30
TIRANE Një 21-vjeçare ka rënë në prangat e policisë, pas teksa drejtonte mjetin në gjendje të dehur është aksidentuar me një tjetër automjet. Ngjarja ndodhi dje në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Burime zyrtare nga ...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë dhe bijë
Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve policore, mësohet se ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 17:40
Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve policore, mësohet se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved