ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 12:28

Ibra apo Pato? Një rikthim i bujshëm për Milanin…

Ibra apo Pato? Një rikthim i bujshëm për Milanin…
Gattuso ka në dispozicion vetëm dy sulmues të mirëfilltë dhe në këtë situatë drejtuesit e klubit janë vënë në kërkim të një tjetër lojtari për fazën ofensive.
Top Channel | 08-Nov-2018 17:22
Gattuso ka në dispozicion vetëm dy sulmues të mirëfilltë dhe në këtë situatë drejtuesit e klubit janë vënë në kërkim të një tjetër lojtari për fazën ofensive.

Ibra apo Pato, një rikthim i bujshëm për Gattuson?
Zlatan Ibrahimovic dhe Alexandre Pato janë në listën e Leonardos dhe Maldinit, me suedezin dhe brazilianin që projektohen të vishen sërish kuqezi. Gattuso, përveç Paquetás, pret edhe një përforcim tjetër në muajin janar ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 20:10
Zlatan Ibrahimovic dhe Alexandre Pato janë në listën e Leonardos dhe Maldinit, me suedezin dhe brazilianin që projektohen të vishen sërish kuqezi. Gattuso, përveç Paquetás, pret edhe një përforcim tjetër në muajin janar ...

Ibrahimovic apo Pato, një rikthim i bujshëm për Gattuson?
Zlatan Ibrahimovic dhe Alexandre Pato janë në listën e Leonardos dhe Maldinit, me suedezin dhe brazilianin që projektohen të vishen sërish kuqezi. Gattuso, përveç Paquetás, pret edhe një përforcim tjetër në muajin janar ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 15:59
Zlatan Ibrahimovic dhe Alexandre Pato janë në listën e Leonardos dhe Maldinit, me suedezin dhe brazilianin që projektohen të vishen sërish kuqezi. Gattuso, përveç Paquetás, pret edhe një përforcim tjetër në muajin janar ...

Ibra apo Pato, një rikthim i bujshëm për Gattuson?
Zlatan Ibrahimovic dhe Alexandre Pato janë në listën e Leonardos dhe Maldinit, me suedezin dhe brazilianin që projektohen të vishen sërish kuqezi. Gattuso, përveç Paquetás, pret edhe një përforcim tjetër në muajin janar ...
Flaka | 08-Nov-2018 19:53
Zlatan Ibrahimovic dhe Alexandre Pato janë në listën e Leonardos dhe Maldinit, me suedezin dhe brazilianin që projektohen të vishen sërish kuqezi. Gattuso, përveç Paquetás, pret edhe një përforcim tjetër në muajin janar ...

Pato rikthehet te Milani?
Braziliani Aleksandre Pato dëshiron të kthehet te skuadra e Milanit. Siç raporton “SportMediaset”, sulmuesi brazilian i është ofruar disa herë drejtorit sportiv të ‘Rossonerëve’, Leonardo, me të cilin ka marrëdhënie ...
InfoSport.mk | 08-Nov-2018 17:51
Braziliani Aleksandre Pato dëshiron të kthehet te skuadra e Milanit. Siç raporton “SportMediaset”, sulmuesi brazilian i është ofruar disa herë drejtorit sportiv të ‘Rossonerëve’, Leonardo, me të cilin ka marrëdhënie ...

Zlatan Ibrahimoviç i mbyll derën Milanit: Nuk lëviz nga SHBA
Zlatan Ibrahimovic shuan në njëfarë mënyre shpresat e tifozëve të Milanit për ta parë me fanellën kuqezi në janar. Sulmuesi suedez, në një prononcim të fundit theksoi se është optimist sa i përket riikthimit te Los ...
GazetaTema | 07-Nov-2018 11:09
Zlatan Ibrahimovic shuan në njëfarë mënyre shpresat e tifozëve të Milanit për ta parë me fanellën kuqezi në janar. Sulmuesi suedez, në një prononcim të fundit theksoi se është optimist sa i përket riikthimit te Los ...

Ibrahimovic apo Pato, një rikthim i bujshëm për Gattuson?
Zlatan Ibrahimovic dhe Alexandre Pato janë në listën e Leonardos dhe Maldinit, me suedezin dhe brazilianin që projektohen të vishen sërish kuqezi. Gattuso, përveç Paquetás, pret edhe një përforcim tjetër në muajin janar ...
Shenja | 08-Nov-2018 15:18
Zlatan Ibrahimovic dhe Alexandre Pato janë në listën e Leonardos dhe Maldinit, me suedezin dhe brazilianin që projektohen të vishen sërish kuqezi. Gattuso, përveç Paquetás, pret edhe një përforcim tjetër në muajin janar ...

Kjo është oferta e fundit e Milanit për Ibrahimovicin
Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic, mund të rikthehet në Serie A, te skuadra e Milanit. Drejtori sportiv i Milanit, Leonardo, ka vendosur të ndryshojë ofertën, për të bindur Ibrën që të rikthehet në ‘San Siro’. Sipas ...
Lajminet | 08-Nov-2018 13:35
Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic, mund të rikthehet në Serie A, te skuadra e Milanit. Drejtori sportiv i Milanit, Leonardo, ka vendosur të ndryshojë ofertën, për të bindur Ibrën që të rikthehet në ‘San Siro’. Sipas ...

Rikthim te Milani? Ibrahimoviç: Dua të fitoj me LA Galaxy
Zlatan Ibrahimovic shuan në njëfarë mënyre shpresat e tifozëve të Milanit për ta parë me fanellën kuqezi në janar. Sulmuesi suedez, në një prononcim të fundit theksoi se është optimist sa i përket riikthimit te Los ...
Gazeta Shqip | 07-Nov-2018 11:01
Zlatan Ibrahimovic shuan në njëfarë mënyre shpresat e tifozëve të Milanit për ta parë me fanellën kuqezi në janar. Sulmuesi suedez, në një prononcim të fundit theksoi se është optimist sa i përket riikthimit te Los ...

Ibrahimovic: Galliani mAT largoi nga Milani, edhe pse mAT kishte premtuar se sâ??do tâ??mAT shiste
Zlatan Ibrahimovic e ka ripërsëritur se Adriano Galliani e kishte detyruar atë të largohet nga Milani, edhe pse i kishte premtuar se nuk do ta shiste. Sulmuesi suedez iu bashkua Paris Saint-Germainit në verën e vitit ...
Kosova Sot | 06-Nov-2018 16:16
Zlatan Ibrahimovic e ka ripërsëritur se Adriano Galliani e kishte detyruar atë të largohet nga Milani, edhe pse i kishte premtuar se nuk do ta shiste. Sulmuesi suedez iu bashkua Paris Saint-Germainit në verën e vitit ...

Ibra: Milani më tradhtoi duke më shitur te PSG
Sulmuesi suedez kujton transferimin e tij te skuadra franceze në vitin 2012.
Kosova Press | 06-Nov-2018 14:08
Sulmuesi suedez kujton transferimin e tij te skuadra franceze në vitin 2012.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved