ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2018 05:26

Gjiko ia publikon këtë video Butrint Imerit

Gjiko ia publikon këtë video Butrint Imerit
Në këtë video shihet të jetë artisti, Butrint Imeri i cili po punon në projektin e ri muzikor, shkruan “Djali jem i lumtur, kënga e re”, shkruan Gjiko. Nuk dihet nëse dyshja po vijnë në një bashkëpunim apo është këngë ...
Lajminet | 08-Nov-2018 22:25
Në këtë video shihet të jetë artisti, Butrint Imeri i cili po punon në projektin e ri muzikor, shkruan “Djali jem i lumtur, kënga e re”, shkruan Gjiko. Nuk dihet nëse dyshja po vijnë në një bashkëpunim apo është këngë ...

Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti vijnë me ‘coverin’ e ri “E dashuruar”
Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti kanë sjell cover këngën e dikurshme të Mirsës “E dashuruar”, shkruan Kjo këngë e saj është përpunuar dhe vjen në mënyrën më të mirë të mundshme nga vetë dy ...
Lajminet | 08-Nov-2018 21:16
Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti kanë sjell cover këngën e dikurshme të Mirsës “E dashuruar”, shkruan Kjo këngë e saj është përpunuar dhe vjen në mënyrën më të mirë të mundshme nga vetë dy ...

Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi sjellin projektin e ri “Kthema”
Kaltrina Selim dhe Irkenc Hyka, sjellin projektin e tyre të parë. Këngëtarja nga Kosova, Kaltrina Selimi dhe Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka sapo kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”, shkruan ...
Arbresh | 08-Nov-2018 19:12
Kaltrina Selim dhe Irkenc Hyka, sjellin projektin e tyre të parë. Këngëtarja nga Kosova, Kaltrina Selimi dhe Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka sapo kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”, shkruan ...

“Mon Ami” lansohet nga Valza Zhegrova
Artistja e re e skenës muzikore, Valza Zhegrova ka lansuar projektin e parë me videoklip, shkruan “Mon Ami”, mban titullin kënga e re e Valzës, klipi i së cilës është mjaft unik dhe atraktiv. Ekipi i emisionit “Mirage” ...
Lajminet | 08-Nov-2018 18:43
Artistja e re e skenës muzikore, Valza Zhegrova ka lansuar projektin e parë me videoklip, shkruan “Mon Ami”, mban titullin kënga e re e Valzës, klipi i së cilës është mjaft unik dhe atraktiv. Ekipi i emisionit “Mirage” ...

“Sa ke ti”, projekti më i ri nga Kidda
Reperi sapo ka sjell projektin e ri muzikor i cili mban titullin “Sa ke ti”, që vjen i shoqëruar edhe me videoklip, shkruan Tekstin e këngës e ka shkruar vetë reperi, producimin e ka bërë Kngz ku tashmë projektin mund ...
Lajminet | 08-Nov-2018 18:32
Reperi sapo ka sjell projektin e ri muzikor i cili mban titullin “Sa ke ti”, që vjen i shoqëruar edhe me videoklip, shkruan Tekstin e këngës e ka shkruar vetë reperi, producimin e ka bërë Kngz ku tashmë projektin mund ...

2Ton x Donjeta - Sa gabime
2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video), kenga "Sa gabime" vjen e realizuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi 2Ton, ndersa Videoklipin e ka xhiruar XLfilms, kenga eshte postuar poashtu te kanali perosnal i reperit ...
10minuta.com | 08-Nov-2018 18:32
2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video), kenga "Sa gabime" vjen e realizuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi 2Ton, ndersa Videoklipin e ka xhiruar XLfilms, kenga eshte postuar poashtu te kanali perosnal i reperit ...

Gold AG ft Ismet Bexheti - Prej Tropoje
Gold AG ft Ismet Bexheti - Prej Tropoje (Official Video), Teksti dhe Muzika e kesaj kenge eshte bere nga vet kengetari Gold AG, ndersa Okestrimin e ka realizuar Alban Furtuna, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga ...
10minuta.com | 08-Nov-2018 18:32
Gold AG ft Ismet Bexheti - Prej Tropoje (Official Video), Teksti dhe Muzika e kesaj kenge eshte bere nga vet kengetari Gold AG, ndersa Okestrimin e ka realizuar Alban Furtuna, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga ...

Del balada ‘Kthema’ e Kaltrina Selimit me Irkenc Hykën
Kaltrina Selimi dhe Irkenc Hyka kanë publikuar baladën ‘Kthema’. Sot është zbuluar se Kaltrina Selimi po rikthehet me këngë të re dhe atë në bahskëpunim me këngëtarin shumë të pëlqyer, Irkenc Hyka. Balada ‘Kthema’ ...
Ina-Online | 08-Nov-2018 18:17
Kaltrina Selimi dhe Irkenc Hyka kanë publikuar baladën ‘Kthema’. Sot është zbuluar se Kaltrina Selimi po rikthehet me këngë të re dhe atë në bahskëpunim me këngëtarin shumë të pëlqyer, Irkenc Hyka. Balada ‘Kthema’ ...

Pëlqehet kënga “Ani mori nuse” nga NRG Band, për pak ditë kap…
Një javë më parë grupi i njohur NRG Band lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Ani mori Nuse”, shkruan E ky projekt i tyre u prit tejet mirë nga publiku saqë për pak ditë ka mbledhur 1 milion klikime në kanalin, ...
Lajminet | 08-Nov-2018 17:58
Një javë më parë grupi i njohur NRG Band lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Ani mori Nuse”, shkruan E ky projekt i tyre u prit tejet mirë nga publiku saqë për pak ditë ka mbledhur 1 milion klikime në kanalin, ...

Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi sjellin këngën e re “Kthema”
Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë sjell këngën e re. Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”. Muzikën e këngës e ka bërë vetë Irkenci, ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 17:30
Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë sjell këngën e re. Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”. Muzikën e këngës e ka bërë vetë Irkenci, ...

Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi sjellin këngën e re “Kthema”
Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”, shkruan Muzikën e këngës e ka bërë vetë Irkenci, tekstin Endrit Mumajesi kurse për mix dhe master ...
Lajminet | 08-Nov-2018 17:11
Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka dhe Kaltrina Selimi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kthema”, shkruan Muzikën e këngës e ka bërë vetë Irkenci, tekstin Endrit Mumajesi kurse për mix dhe master ...

2Ton feston ditëlindjen, mbush kaq vite
Reperi i njohur ferizajas, Arton Avdyli i njohur si 2Ton kontaktin e tij me muzikë e pati që nga fëmijëria. Vetë emri i tij artistik kishte një kuptim tjetër, por tash ky emër është identitet për reperin, që u bë i ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 13:51
Reperi i njohur ferizajas, Arton Avdyli i njohur si 2Ton kontaktin e tij me muzikë e pati që nga fëmijëria. Vetë emri i tij artistik kishte një kuptim tjetër, por tash ky emër është identitet për reperin, që u bë i ...

Publikohet ‘Prej Tropoje’ nga Gold Ag e Ismet Bexheti (VIDEO)
Gold Ag ka publikuar këngën e re në duet me Ismet Bexhetin, me titull ‘Prej Tropoje’. Muzika dhe teksti janë realizuar nga reperi ndërkaq orkestrimin e ka bërë Alban Furtuna, njofton Klan Kosova.
Lajm Press | 08-Nov-2018 10:59
Gold Ag ka publikuar këngën e re në duet me Ismet Bexhetin, me titull ‘Prej Tropoje’. Muzika dhe teksti janë realizuar nga reperi ndërkaq orkestrimin e ka bërë Alban Furtuna, njofton Klan Kosova.

Publikohet ‘Prej Tropoje’ nga Gold Ag e Ismet Bexheti (VIDEO)
Gold Ag ka publikuar këngën e re në duet me Ismet Bexhetin, me titull ‘Prej Tropoje’. Muzika dhe teksti janë realizuar nga reperi ndërkaq orkestrimin e ka bërë Alban Furtuna, njofton Klan Kosova.
Ina-Online | 08-Nov-2018 09:01
Gold Ag ka publikuar këngën e re në duet me Ismet Bexhetin, me titull ‘Prej Tropoje’. Muzika dhe teksti janë realizuar nga reperi ndërkaq orkestrimin e ka bërë Alban Furtuna, njofton Klan Kosova.

Nga festa e ditëlindjes së 2Ton
Reperi 2Ton sot feston ditëlindjen, shkruan Me rastin e kësaj dite të veçantë për të, mbrëmjen e djeshme pas mesnatës ai ka dalur për të festuar. Ishte vet reperi ai i cili i ka publikuar disa fotografi në rrjete ...
Lajminet | 08-Nov-2018 08:07
Reperi 2Ton sot feston ditëlindjen, shkruan Me rastin e kësaj dite të veçantë për të, mbrëmjen e djeshme pas mesnatës ai ka dalur për të festuar. Ishte vet reperi ai i cili i ka publikuar disa fotografi në rrjete ...

‘Sa Gabime’ vjen nga 2Ton dhe Donjeta
2ton ka publikuar këngën e re. Ajo është duet me Donjeta Morina, shkruan . ‘Sa Gabime’ titullohet ky projekt muzikor që për të është përkujdesur Bini Nebiu. Teksti është shkruar nga vetë 2ton i cili ka bërë edhe ...
Arbresh | 07-Nov-2018 21:37
2ton ka publikuar këngën e re. Ajo është duet me Donjeta Morina, shkruan . ‘Sa Gabime’ titullohet ky projekt muzikor që për të është përkujdesur Bini Nebiu. Teksti është shkruar nga vetë 2ton i cili ka bërë edhe ...

“Ju veç po shitni” thotë Blleki në këngën e re
“Ju veç po shitni”, mban titullin projekti i ri muzikor i lansuar nga reperi i njohur, Blleki, shkruan Tekstin e këngës e ka shkruar Blleki, producimin e ka bërë K-Master kurse për videon është përkujdesur, Genc ...
Lajminet | 07-Nov-2018 21:02
“Ju veç po shitni”, mban titullin projekti i ri muzikor i lansuar nga reperi i njohur, Blleki, shkruan Tekstin e këngës e ka shkruar Blleki, producimin e ka bërë K-Master kurse për videon është përkujdesur, Genc ...

Gold Ag dhe Ismet Bexheti publikojnë 'Prej Tropoje' (VIDEO)
Reperi i njohur Arian Agushi-Gold Ag ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtarin Ismet Bexheti. "Prej Tropoje", titullohet kënga më e re e kësaj dyshe, të cilët me vargjet e tyre emocionojnë ...
Zeri | 07-Nov-2018 19:40
Reperi i njohur Arian Agushi-Gold Ag ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtarin Ismet Bexheti. "Prej Tropoje", titullohet kënga më e re e kësaj dyshe, të cilët me vargjet e tyre emocionojnë ...

Publikohet ‘Prej Tropoje’ nga Gold Ag e Ismet Beqiri (VIDEO)
Gold Ag ka publikuar këngën e re në duet me Ismet Beqirin, me titull ‘Prej Tropoje’. Muzika dhe teksti janë realizuar nga reperi ndërkaq orkestrimin e ka bërë Alban Furtuna, njofton Klan Kosova.
Klan Kosova | 07-Nov-2018 19:30
Gold Ag ka publikuar këngën e re në duet me Ismet Beqirin, me titull ‘Prej Tropoje’. Muzika dhe teksti janë realizuar nga reperi ndërkaq orkestrimin e ka bërë Alban Furtuna, njofton Klan Kosova.

Gold AG dhe Ismet Bexheti vijnë me këngën e re “Prej Tropoje”
Reperi nga Presheva, Gold AG për këtë muaj ka paralajmëruar pesë projekte të reja muzikore, shkruan Njërin prej tyre sapo e ka publikuar ku vjen në bashkëpunim me këngëtarin Ismet Bexheti dhe kënga titullohet “Prej ...
Lajminet | 07-Nov-2018 18:51
Reperi nga Presheva, Gold AG për këtë muaj ka paralajmëruar pesë projekte të reja muzikore, shkruan Njërin prej tyre sapo e ka publikuar ku vjen në bashkëpunim me këngëtarin Ismet Bexheti dhe kënga titullohet “Prej ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved