ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 05:27

Futbollisti që braktisi Kosovën për Shqipërinë: Kalova depresion, ja pse pranova ftesën e Shqipërisë

Futbollisti që braktisi Kosovën për Shqipërinë: Kalova depresion, ja pse pranova ftesën e Shqipërisë
Një ndër emrat që ka spikatur në listën e Christian Panuccit sa i përket dy ndeshjeve të radhës për Shqipërinë ka qenë Ardian Ismajli, veç Loret Sadikut. Kuqezinjtë do të grumbullohen për dy sfidat e radhës: ndaj ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 19:53
Një ndër emrat që ka spikatur në listën e Christian Panuccit sa i përket dy ndeshjeve të radhës për Shqipërinë ka qenë Ardian Ismajli, veç Loret Sadikut. Kuqezinjtë do të grumbullohen për dy sfidat e radhës: ndaj ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë.
Top Channel | 08-Nov-2018 18:57
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë.

Panucci zbardh lojtarët anti-Skoci, dy janë surprizat e mëdha
Trajneri i kombëtares Christian Panucci publikoi listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në datën 17 nëntor ...
VizionPlus | 07-Nov-2018 16:21
Trajneri i kombëtares Christian Panucci publikoi listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në datën 17 nëntor ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2018 19:26
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...

Ismajli rrëfen telefonatën me Panuccin: Shqipëria më promovon më mirë se Kosova
Ardian Ismajli ishte një nga dy risitë e trajnerit të kombëtares shqiptare Christian Panucci në listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Skocisë në Nations League dhe miqësoren ndaj Uellsit që do të ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 19:16
Ardian Ismajli ishte një nga dy risitë e trajnerit të kombëtares shqiptare Christian Panucci në listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Skocisë në Nations League dhe miqësoren ndaj Uellsit që do të ...

La Kosovën për Shqipërinë, Ismaili: Jemi një komb!
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...
Zeri | 08-Nov-2018 19:06
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i cili tashmë do të jetë pjesë e Shqipërisë. Në një intervistë për mediat kroate pas ftesës, ai ka dhënë ...

Panucci grumbullon dy të rinj në kombëtare
Christian Panucci publikon listën e lojtarëve me të cilët do të luajë në dy ndeshjet e Nëntorit. Skocinë më 17 në “Loro Borici” e fundit e Ligës së kombeve dhe Uellsin në miqësore që do të luhet në “Elbasan Arena”. Dy ...
TV Klan | 07-Nov-2018 17:54
Christian Panucci publikon listën e lojtarëve me të cilët do të luajë në dy ndeshjet e Nëntorit. Skocinë më 17 në “Loro Borici” e fundit e Ligës së kombeve dhe Uellsin në miqësore që do të luhet në “Elbasan Arena”. Dy ...

Mesfushori i kombëtares dëmtohet një ditë pasi mori ftesën nga Panucci
Christian Panucci dje publikoi listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet me Skocinë dhe Uellsin që do të luhen në 17 dhe 20 nëntor. Kësaj liste duket se nuk i bashkohet dot Ylber Ramadani , i cili është dëmtuar dhe ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 18:02
Christian Panucci dje publikoi listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet me Skocinë dhe Uellsin që do të luhen në 17 dhe 20 nëntor. Kësaj liste duket se nuk i bashkohet dot Ylber Ramadani , i cili është dëmtuar dhe ...

Angellovski: Në plan e kisha edhe Ibraimin, por u lëndua
Seleksionuesi i Maqedonisë në futboll, Igor Angellovski, pas publikimit të listës së tij, ka deklaruar se në plan për tu ftuar ka qenë edhe Besart Ibraimi, sulmues i Shkëndijës, por për fat të keq është lënduar. “Në ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 17:07
Seleksionuesi i Maqedonisë në futboll, Igor Angellovski, pas publikimit të listës së tij, ka deklaruar se në plan për tu ftuar ka qenë edhe Besart Ibraimi, sulmues i Shkëndijës, por për fat të keq është lënduar. “Në ...

Zbardhet lista anti-Skoci, Panucci i “rrëmben” Kosovës kapitenin e U21
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar listën me emrat e futbollistëve kuqezi, të cilët trajneri Cristian Panucci ka vendosur t’u besojë për dy takimet e muajit nëntor, me Skocinë, në “Loro Boriçi”, më 17 nëntor, ...
Gazeta Shqip | 07-Nov-2018 15:03
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar listën me emrat e futbollistëve kuqezi, të cilët trajneri Cristian Panucci ka vendosur t’u besojë për dy takimet e muajit nëntor, me Skocinë, në “Loro Boriçi”, më 17 nëntor, ...

FFK-ja në gjumë, ja çka thotë kryetari i saj për ikjen e Ardian Ismajlit
Kombëtarja e Shqipërisë vazhdon që të ‘peshkojë’ në Përfaqësuesen e Kosovës. Pas Kastriot Dërmakut i cili në tetor u ftua te Kombëtarja ‘kuq e zi’ pas një eksperience disa ditore te Kosova, së fundmi te Shqipëria është ...
Zeri | 08-Nov-2018 15:52
Kombëtarja e Shqipërisë vazhdon që të ‘peshkojë’ në Përfaqësuesen e Kosovës. Pas Kastriot Dërmakut i cili në tetor u ftua te Kombëtarja ‘kuq e zi’ pas një eksperience disa ditore te Kosova, së fundmi te Shqipëria është ...

Kombëtarja, Panucci publikon listën për ndeshjet me Skocinë e Uellsin
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka publikuar listën e të grumbulluarve për ndeshjet që skuadra jonë do të luajë me Skocinë, për Ligën e Kombeve, si miqësoren me Uellsin.
Top Channel | 07-Nov-2018 13:47
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka publikuar listën e të grumbulluarve për ndeshjet që skuadra jonë do të luajë me Skocinë, për Ligën e Kombeve, si miqësoren me Uellsin.

Angellovski fton 6 shqiptarë të Maqedonia për dy ndeshjet e nëntorit
Seleksionuesi i përfaqësueses së Maqedonisë në futboll, Igor Angellovski ka zbuluar listën e futbollistëve, me të cilët do të paraqitet në dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve, njofton ‘infOSport.mk’. Në mesin e ...
InfoSport.mk | 08-Nov-2018 14:27
Seleksionuesi i përfaqësueses së Maqedonisë në futboll, Igor Angellovski ka zbuluar listën e futbollistëve, me të cilët do të paraqitet në dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve, njofton ‘infOSport.mk’. Në mesin e ...

Angelovski publikoi listën kundër Lihtenshtajnit dhe Gjibraltarit
Seleksionuesi i reprezentacionitë të Maqedonisë në futboll, Igor Angelovski, ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në grupin “D” të Ligës së Kombeve, kundër Lihtenshtajnit 16 nëntor në Vaduz dhe ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 13:22
Seleksionuesi i reprezentacionitë të Maqedonisë në futboll, Igor Angelovski, ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në grupin “D” të Ligës së Kombeve, kundër Lihtenshtajnit 16 nëntor në Vaduz dhe ...

Ismaili lë Kosovën, bashkohet me “kuqezinjtë” e Panuçit
Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjet që do të luajë Shqipëria me Skocinë dhe Uellsin. Një risi në listën e Panuçit, është Ardian Ismaili, i cili ka lënë ...
Java News | 07-Nov-2018 16:14
Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjet që do të luajë Shqipëria me Skocinë dhe Uellsin. Një risi në listën e Panuçit, është Ardian Ismaili, i cili ka lënë ...

Panucci zbuloi listën e Kombëtares, ja prurjet e reja
Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Cristian Panucci ka bërë të ditur listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjet që do të luajë Shqipëria. Kombëtarja do të ndeshet me Skocinë në datën 17 nëntor në “Loro ...
Lajm Press | 07-Nov-2018 16:07
Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Cristian Panucci ka bërë të ditur listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjet që do të luajë Shqipëria. Kombëtarja do të ndeshet me Skocinë në datën 17 nëntor në “Loro ...

Panucci nxjerr listën, Kombëtarja gati për dy ndeshjet
TIRANË Trajneri i kombëtares Christian Panucci ka zbardhur sot listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e radhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 13:07
TIRANË Trajneri i kombëtares Christian Panucci ka zbardhur sot listën e futbollistëve që ka grumbulluar për dy ndeshjet e radhës që do të luajë Shqipëria. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë përballë Skocisë në ...

Panucci nxjerr listën, Kombëtarja gati për dy ndeshjet
Kombëtarja e Shqipërisë po bëhet gati për dy sfidat e nëntorit dhe për këtë ka nisur nga puna në hartimin e listave të lojtarëve, të cilët do të jenë në shërbim të nevojës së trajnerit. Trajneri i kombëtares Christian ...
Gazeta Dita | 07-Nov-2018 14:17
Kombëtarja e Shqipërisë po bëhet gati për dy sfidat e nëntorit dhe për këtë ka nisur nga puna në hartimin e listave të lojtarëve, të cilët do të jenë në shërbim të nevojës së trajnerit. Trajneri i kombëtares Christian ...

Christian Panucci publikon listën e Kombëtares, ja dy prurjet e reja kuqezi
Christian Panucci, trajneri i kombëtares kuqezi, ka publikuar listën e lojtarëve, që do të ketë në dispozicion për dy ndeshjet e radhës, të muajit nëntor; ndaj Skocisë dhe Uellsit. E para është ndeshje zyrtare, në ...
Shenja | 07-Nov-2018 14:11
Christian Panucci, trajneri i kombëtares kuqezi, ka publikuar listën e lojtarëve, që do të ketë në dispozicion për dy ndeshjet e radhës, të muajit nëntor; ndaj Skocisë dhe Uellsit. E para është ndeshje zyrtare, në ...

ZYRTARE: Loret Sadiku do të luajë përfundimisht për këtë Kombëtare!
Loret Sadiku i ka hequr të gjitha dilemat, shkruan Zeri.info. Futbollisti kosovar ka vendosur që t’i bashkohet Kombëtares shqiptare pasi dështoi ta kompletonte dokumentacionin për t’iu bashkuar Përfaqësueses së Kosovës. ...
Zeri | 07-Nov-2018 14:09
Loret Sadiku i ka hequr të gjitha dilemat, shkruan Zeri.info. Futbollisti kosovar ka vendosur që t’i bashkohet Kombëtares shqiptare pasi dështoi ta kompletonte dokumentacionin për t’iu bashkuar Përfaqësueses së Kosovës. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved