ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2018 05:27

Festivali “Othello”, u shfaq “Oscari dhe tezja Rozë” (FOTO)

Festivali “Othello”, u shfaq “Oscari dhe tezja Rozë” (FOTO)
Edhe në ditën e tretë të Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit “Othello” , salla e Qendrës për Kulturë “Asnom” në Gostivar ishte e mbushur me teatërdashes, transmeton Portalb.mk Në natën e tretë u shfaq “Oskari dhe tezja ...
Portalb | 08-Nov-2018 15:38
Edhe në ditën e tretë të Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit “Othello” , salla e Qendrës për Kulturë “Asnom” në Gostivar ishte e mbushur me teatërdashes, transmeton Portalb.mk Në natën e tretë u shfaq “Oskari dhe tezja ...

Gostivar, sot do të fillojë Festivali i Teatrove “Othello” (FOTO/VIDEO)
Duke filluar nga sot, 5 nëntori, deri më 9 nëntor, në Gostivar do të mbahet edicioni i dytë i Festivali Ndërkombëtar i Teatrove “Othello”, transmeton Portalb.mk . Që të gjitha netët do të nisin në ora 19:00, në Qendrën ...
Portalb | 08-Nov-2018 15:38
Duke filluar nga sot, 5 nëntori, deri më 9 nëntor, në Gostivar do të mbahet edicioni i dytë i Festivali Ndërkombëtar i Teatrove “Othello”, transmeton Portalb.mk . Që të gjitha netët do të nisin në ora 19:00, në Qendrën ...

Shfaqja “Ata që ikin” shënoi natën e dytë të Festivalit “Othello” (FOTO)
Në natën e dytë të Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit “Othello”, që u mbajt dje në Qendrën për Kulturë “Asnom” në Gostivar, është paraqitur shfaqja “Ata që ikin”, transmeton Portalb.mk “Ata që ikin” me autor dhe në ...
Portalb | 07-Nov-2018 10:36
Në natën e dytë të Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit “Othello”, që u mbajt dje në Qendrën për Kulturë “Asnom” në Gostivar, është paraqitur shfaqja “Ata që ikin”, transmeton Portalb.mk “Ata që ikin” me autor dhe në ...

Gostivar, shfaqja “Vetëvrasësi” ngriti siparin e Festivalit të Teatrove “Othello” (FOTO)
Me sallën plotë me artdashës të Qendrës për Kulturë “Asnom”, dje në Gostivar ka filluar edicioni i dytë i Festivalit Ndëkombëtar të Teatrit “Othello” , i cili këtë vit është duke e shënuar edhe themelimin e ...
Portalb | 06-Nov-2018 17:42
Me sallën plotë me artdashës të Qendrës për Kulturë “Asnom”, dje në Gostivar ka filluar edicioni i dytë i Festivalit Ndëkombëtar të Teatrit “Othello” , i cili këtë vit është duke e shënuar edhe themelimin e ...

Hapet edicioni i dytë i festivalit të teatrit “Othello” në Gostivar
Ministri i Kulturës, Asaf Ademi, mbrëmë ishte i pranishëm dhe mbajti fjalë rasti në Qendrën e Kulturës „ASNOM“ në Gostivar, ku u bë hapja e edicionit të dytë të Festivalit ndërkombëtar të teatrit „Othello“. Në fjalimin ...
Lajm Press | 06-Nov-2018 17:00
Ministri i Kulturës, Asaf Ademi, mbrëmë ishte i pranishëm dhe mbajti fjalë rasti në Qendrën e Kulturës „ASNOM“ në Gostivar, ku u bë hapja e edicionit të dytë të Festivalit ndërkombëtar të teatrit „Othello“. Në fjalimin ...

Në Gostivar hapet edicioni i dytë i festivalit të teatrit „Othello“
Ministri i Kulturës, Asaf Ademi, mbrëmë ishte i pranishëm dhe mbajti fjalë rasti në Qendrën e Kulturës „ASNOM“ në Gostivar, ku u bë hapja e edicionit të dytë të Festivalit ndërkombëtar të teatrit „Othello“. Në fjalimin ...
Ina-Online | 06-Nov-2018 15:43
Ministri i Kulturës, Asaf Ademi, mbrëmë ishte i pranishëm dhe mbajti fjalë rasti në Qendrën e Kulturës „ASNOM“ në Gostivar, ku u bë hapja e edicionit të dytë të Festivalit ndërkombëtar të teatrit „Othello“. Në fjalimin ...

Në Gostivar hapet edicioni i dytë i festivalit të teatrit „Othello“
Ministri i Kulturës, Asaf Ademi, mbrëmë ishte i pranishëm dhe mbajti fjalë rasti në Qendrën e Kulturës „ASNOM“ në Gostivar, ku u bë hapja e edicionit të dytë të Festivalit ndërkombëtar të teatrit „Othello“. Në fjalimin ...
Shenja | 06-Nov-2018 15:11
Ministri i Kulturës, Asaf Ademi, mbrëmë ishte i pranishëm dhe mbajti fjalë rasti në Qendrën e Kulturës „ASNOM“ në Gostivar, ku u bë hapja e edicionit të dytë të Festivalit ndërkombëtar të teatrit „Othello“. Në fjalimin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved