ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 14:39

Erion Veliaj: Çdo lagje e Tiranës po rrit standartet e jetesës dhe vlerën e pronës falë investimeve të reja,

Erion Veliaj: Çdo lagje e Tiranës po rrit standartet e jetesës dhe vlerën e pronës falë investimeve të reja,
Çdo lagje e Tiranës po rrit standartet e jetesës dhe vlerën e pronës falë investimeve të reja,
Erion Veliaj | 08-Nov-2018 20:20
Çdo lagje e Tiranës po rrit standartet e jetesës dhe vlerën e pronës falë investimeve të reja,

Projektet urbane të Tiranës janë shërbim ndaj oligarkëve
Projektet ‘zhvilluese’ të Tiranës do të vazhdojnë. Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe Ditjon Baboçi, drejtori i Planifikimit të Territorit në Bashkinë e Tiranës, kohët e fundit kanë deklaruar se një rrugë e re së shpejti do ...
Gazeta Ekonomia | 08-Nov-2018 18:02
Projektet ‘zhvilluese’ të Tiranës do të vazhdojnë. Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe Ditjon Baboçi, drejtori i Planifikimit të Territorit në Bashkinë e Tiranës, kohët e fundit kanë deklaruar se një rrugë e re së shpejti do ...

Erion Veliaj: Një ditë nga Emergjencat Civile Tiranë
Duke luftuar zjarret në male, apo shuar aksidentet në autostradë, apo prerë degët e kalbura mbi rrugë, apo duke trajnuar dhe më të vegjlit për evakuimin, djemtë dhe vajzat e Bashkisë së Tiranës në uniformë, meritojnë ...
Erion Veliaj | 08-Nov-2018 11:57
Duke luftuar zjarret në male, apo shuar aksidentet në autostradë, apo prerë degët e kalbura mbi rrugë, apo duke trajnuar dhe më të vegjlit për evakuimin, djemtë dhe vajzat e Bashkisë së Tiranës në uniformë, meritojnë ...

Erion Veliaj: Mir
Bëj një xhiro nga Parku i Liqenit dhe zbulo pistën e re të vrapit e pedalimit.
Erion Veliaj | 03-May-2018 07:36
Bëj një xhiro nga Parku i Liqenit dhe zbulo pistën e re të vrapit e pedalimit.

Veliaj publikon foton e Topallit nga Liqeni, ja mesazhi që jep
Jozefina Topalli, ish-kryeparlamentarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto teksa del shëtitje nga parku i Liqenit Artificial, në Tiranë. Në foton e publikuar një ditë më parë, Topalli shkruan: “Një ditë ...
Java News | 07-Nov-2018 22:06
Jozefina Topalli, ish-kryeparlamentarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto teksa del shëtitje nga parku i Liqenit Artificial, në Tiranë. Në foton e publikuar një ditë më parë, Topalli shkruan: “Një ditë ...

Veliaj publikon foton e Jozefina Topallit nga Liqeni, ja mesazhi që jep!
Jozefina Topalli, ish-kryeparlamentarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto teksa del shëtitje nga parku i Liqenit Artificial, në Tiranë. Në foton e publikuar një ditë më parë, Topalli shkruan: “Një ditë ...
Dritare | 07-Nov-2018 20:38
Jozefina Topalli, ish-kryeparlamentarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto teksa del shëtitje nga parku i Liqenit Artificial, në Tiranë. Në foton e publikuar një ditë më parë, Topalli shkruan: “Një ditë ...

Erion Veliaj: Me familjen e gjakut të prof. Hamit Beqaj në bibliotekën e re moderne që mban emrin e tij në Nj.8, ku si një familje e madhe e librit është përqafuar ...
Me familjen e gjakut të prof. Hamit Beqaj në bibliotekën e re moderne që mban emrin e tij në Nj.8, ku si një familje e madhe e librit është përqafuar nga komuniteti!
Erion Veliaj | 07-Nov-2018 18:42
Me familjen e gjakut të prof. Hamit Beqaj në bibliotekën e re moderne që mban emrin e tij në Nj.8, ku si një familje e madhe e librit është përqafuar nga komuniteti!

As Topalli nuk i reziston dot liqenit të Tiranës
Nuk janë pak ata që shijojnë liqenin këtë vjeshtë. Mirëmbajtur dhe rehabilituar nga Veliaj, ai është bërë pikë referimi për kryeqytetasit të cilët lavdërojnë punën e Veliaj pa dallim politik. Njëra nga to është edhe ...
Dritare | 07-Nov-2018 13:05
Nuk janë pak ata që shijojnë liqenin këtë vjeshtë. Mirëmbajtur dhe rehabilituar nga Veliaj, ai është bërë pikë referimi për kryeqytetasit të cilët lavdërojnë punën e Veliaj pa dallim politik. Njëra nga to është edhe ...

Çfarë sheh përtej, Jozefina Topalli?: Ka një dritë në këtë vjeshtë…
Një nga zërat dhe figurat më të fuqishme të Partisë Demokratike gjatë këtyre dy dekadave të fundit, Jozefina Topalli, kohët e fundit është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale. Edhe pse në pamje të parë që pas ...
Koha Jone | 07-Nov-2018 12:16
Një nga zërat dhe figurat më të fuqishme të Partisë Demokratike gjatë këtyre dy dekadave të fundit, Jozefina Topalli, kohët e fundit është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale. Edhe pse në pamje të parë që pas ...

Erion Veliaj: Tirana 24/7!
Blloku "Vasil Shanto" ndriçon i tëri nga ndiçimi i ri LED. Faleminderit ekipit
Erion Veliaj | 06-Nov-2018 08:25
Blloku "Vasil Shanto" ndriçon i tëri nga ndiçimi i ri LED. Faleminderit ekipit

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved