ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 19:09

Dorëhiqen disa bashkëpunëtorë të afërt të Ahmetit

Dorëhiqen disa bashkëpunëtorë të afërt të Ahmetit
Lajmin që mbrëmë e bëri të ditur Shpend Ahmeti për shkarkimin e drejtorëve të VV-së, e kanë konfirmuar sot edhe këta të fundit. Kryetari i VV-së në Prishtinë dhe drejtori i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se ...
Ina-Online | 08-Nov-2018 23:26
Lajmin që mbrëmë e bëri të ditur Shpend Ahmeti për shkarkimin e drejtorëve të VV-së, e kanë konfirmuar sot edhe këta të fundit. Kryetari i VV-së në Prishtinë dhe drejtori i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se ...

Dorëhiqen disa bashkëpunëtorë të afërt të Ahmetit
Lajmin që mbrëmë e bëri të ditur Shpend Ahmeti për shkarkimin e drejtorëve të VV-së, e kanë konfirmuar sot edhe këta të fundit. Kryetari i VV-së në Prishtinë dhe drejtori i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se ...
Lajm Press | 08-Nov-2018 23:15
Lajmin që mbrëmë e bëri të ditur Shpend Ahmeti për shkarkimin e drejtorëve të VV-së, e kanë konfirmuar sot edhe këta të fundit. Kryetari i VV-së në Prishtinë dhe drejtori i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se ...

Shkarkimet, përplasen VV – PSD (VIDEO)
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka treguar arsyet e tij për shkarkimin e drejtorëve komunalë që janë të Vetëvendosjes. E këta të fundit dolën në konferencë për medie për të folur rreth largimit të tyre nga detyra, ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 22:00
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka treguar arsyet e tij për shkarkimin e drejtorëve komunalë që janë të Vetëvendosjes. E këta të fundit dolën në konferencë për medie për të folur rreth largimit të tyre nga detyra, ...

Sali Salihu: VV vazhdimisht e kundërshton Ahmetin, s’ka si të vazhdohet tutje
Deputeti nga PSD-ja, Sali Salihu, po e sheh si të arsyeshëm vendimin për largimin nga puna të dy drejtorëve të VV-së në Komunën e Prishtinës, Arben Vitija dhe Nora Kelmendi. “Është nën kompetencën e kryetarit Shpend ...
Arbresh | 08-Nov-2018 18:49
Deputeti nga PSD-ja, Sali Salihu, po e sheh si të arsyeshëm vendimin për largimin nga puna të dy drejtorëve të VV-së në Komunën e Prishtinës, Arben Vitija dhe Nora Kelmendi. “Është nën kompetencën e kryetarit Shpend ...

Sali Salihu: VV vazhdimisht e kundërshton Ahmetin, s’ka si të vazhdohet tutje
Deputeti nga PSD-ja, Sali Salihu, po e sheh si të arsyeshëm vendimin për largimin nga puna të dy drejtorëve të VV-së në Komunën e Prishtinës, Arben Vitija dhe Nora Kelmendi. “Është nën kompetencën e kryetarit Shpend ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 18:44
Deputeti nga PSD-ja, Sali Salihu, po e sheh si të arsyeshëm vendimin për largimin nga puna të dy drejtorëve të VV-së në Komunën e Prishtinës, Arben Vitija dhe Nora Kelmendi. “Është nën kompetencën e kryetarit Shpend ...

Shpend Ahmeti premton investime milionëshe te “Pallati i Rinisë”, në anën tjetër janë mbi 100 punëtorë ende pa paga!
Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë do të ketë investime milionëshe në drejtim të rimëkëmbjes së tij. Këto premtime i bëri kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti gjatë vizitës që i bëri këtij Pallati e që ështe e para pas ...
Medial | 08-Nov-2018 17:28
Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë do të ketë investime milionëshe në drejtim të rimëkëmbjes së tij. Këto premtime i bëri kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti gjatë vizitës që i bëri këtij Pallati e që ështe e para pas ...

Ahmeti arsyeton shkarkimin e drejtorëve të VV-së, mohon koalicion me PDK-në
Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti e ka arsyetuar shkarkimin e drejtorëve të tij që vinin nga Lëvizja Vetëvendosje.
Kosova Press | 08-Nov-2018 16:25
Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti e ka arsyetuar shkarkimin e drejtorëve të tij që vinin nga Lëvizja Vetëvendosje.

Pallati i Rinisë do t’iu shërbejë sportistëve dhe rinisë së Prishtinës
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti bashkë me nënkryetarët Selim Pacolli dhe Muhedin Nushi, Drejtorin Genc Bashota dhe aksionarët e Pallatit të Rinisë, kanë vizituar sot këtë pallat për t’i takuar punëtorët dhe ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 16:03
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti bashkë me nënkryetarët Selim Pacolli dhe Muhedin Nushi, Drejtorin Genc Bashota dhe aksionarët e Pallatit të Rinisë, kanë vizituar sot këtë pallat për t’i takuar punëtorët dhe ...

I pari i Prishtinës premton investime milionëshe te Pallati i Rinisë
Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë do të ketë investime milionëshe në drejtim të rimëkëmbjes së tij. Këto premtime i bëri kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti gjatë vizitës që i bëri këtij Pallati e që ështe e para pas ...
Arbresh | 08-Nov-2018 15:29
Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë do të ketë investime milionëshe në drejtim të rimëkëmbjes së tij. Këto premtime i bëri kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti gjatë vizitës që i bëri këtij Pallati e që ështe e para pas ...

Drejtorët e shkarkuar thonë se Shpend Ahmeti nuk kishte guxim të përballej me ta
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, shkarkoi dje nga pozita drejtorin e Shëndetësisë, Arben Vitija dhe Nora Kelmendin që udhëhiqte Drejtorinë e Kadastrës. Këta të fundit deklaruan sot se për shkarkimin e ...
Kosova Press | 08-Nov-2018 15:26
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, shkarkoi dje nga pozita drejtorin e Shëndetësisë, Arben Vitija dhe Nora Kelmendin që udhëhiqte Drejtorinë e Kadastrës. Këta të fundit deklaruan sot se për shkarkimin e ...

Punëtorët e Pallatit të Rinisë qe tre muaj pa paga
Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë do të ketë investime milionëshe në drejtim të rimëkëmbjes së tij.
Kosova Press | 08-Nov-2018 14:50
Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë do të ketë investime milionëshe në drejtim të rimëkëmbjes së tij.

Shpend Ahmeti i shkarkoi pa i njoftuar, ata e quajnë qyqar
?Dy drejtorë të Komunës së Prishtinës janë shkarkuar nga kryetari Shpend Ahmeti. I treti nuk është shkarkuar po ka zgjedhur që të largohet vet nga ky post.
Kosova Press | 08-Nov-2018 14:23
?Dy drejtorë të Komunës së Prishtinës janë shkarkuar nga kryetari Shpend Ahmeti. I treti nuk është shkarkuar po ka zgjedhur që të largohet vet nga ky post.

Të shkarkuarit e Vetëvendosjes: Veprimi i Ahmetit i paguximshëm dhe qyqar (VIDEO)
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka shkarkuar mbrëmë nga pozita drejtorin e Shëndetësisë Arben Vitinë dhe Nora Kelmendin, drejtoreshën e Kadrastrit, të dy këta anëtarë të lëvizjes Vetëvendosje, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 13:48
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka shkarkuar mbrëmë nga pozita drejtorin e Shëndetësisë Arben Vitinë dhe Nora Kelmendin, drejtoreshën e Kadrastrit, të dy këta anëtarë të lëvizjes Vetëvendosje, njofton Klan Kosova. ...

Drejtorët e shkarkuar nga Shpend Ahmeti: Lajmin për shkarkim e kuptuam nga televizionet
Në një konferencë për media ish drejtori i Shëndetësisë në Prishtinë Arben Vitia thotë se mbrëmë nga televizionet e kanë marrë lajmin se LVV është larguara nga Qeverisja e Prishtinës. ” Puna e mirë në shëndetsi nuk ish ...
Arbresh | 08-Nov-2018 13:33
Në një konferencë për media ish drejtori i Shëndetësisë në Prishtinë Arben Vitia thotë se mbrëmë nga televizionet e kanë marrë lajmin se LVV është larguara nga Qeverisja e Prishtinës. ” Puna e mirë në shëndetsi nuk ish ...

Ahmeti shkarkoi tre drejtorët e VV-Së në Prishtinë, ky është reagimi i tyre
Arben Vitia koordinatori i lëvizjes Vetëvendosje për Prishtinë, ka pohuar që lëvizja Vetëvendosje nuk ka qenë në dijeni për shkarkimin e drejtorëve të kësaj partie ne Komunë, nga kryetari Shpend Ahmeti, raporton ...
Zeri | 08-Nov-2018 13:30
Arben Vitia koordinatori i lëvizjes Vetëvendosje për Prishtinë, ka pohuar që lëvizja Vetëvendosje nuk ka qenë në dijeni për shkarkimin e drejtorëve të kësaj partie ne Komunë, nga kryetari Shpend Ahmeti, raporton ...

Ahmeti premton rimëkëmbjen e Pallatit të Rinisë
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti sot ka vizituar Pallatin e Rinisë, e para kjo pas kalimit në pronë komunale. Ahmeti tha se deri në fund të vitit do të ketë një ide më të qartë për rimëkëmbje, siç e cilëson ai ...
Klan Kosova | 08-Nov-2018 13:06
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti sot ka vizituar Pallatin e Rinisë, e para kjo pas kalimit në pronë komunale. Ahmeti tha se deri në fund të vitit do të ketë një ide më të qartë për rimëkëmbje, siç e cilëson ai ...

Ahmeti thotë se s’do të ketë diskutime për koalicion me Partinë Demokratike
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, gjatë vizitës në Pallatin e Rinisë u është përgjigjur medieve në pyetjen lidhur me shkarkimin e dy drejtorëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Arben Vitia, drejtor i Shëndetësisë dhe Nora ...
Arbresh | 08-Nov-2018 12:56
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, gjatë vizitës në Pallatin e Rinisë u është përgjigjur medieve në pyetjen lidhur me shkarkimin e dy drejtorëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Arben Vitia, drejtor i Shëndetësisë dhe Nora ...

Ahmeti premton rimëkëmbjen e Pallatit të Rinisë
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti sot ka vizituar Pallatin e Rinisë, e para kjo pas kalimit në pronë komunale.
Kosova Press | 08-Nov-2018 12:43
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti sot ka vizituar Pallatin e Rinisë, e para kjo pas kalimit në pronë komunale.

Rugova akuzon Shpend Ahmetin për shkarkime selektive të drejtorëve të Vetëvendosjes
Drejtori i Kulturës në Komunën e Prishtinës, Yll Rugova, ka reaguar pas shkarkimeve të fundit të drejtorëve të Vetëvendosjes në komunën e Prishtinës. Ai nëpërmjet një postimi në Facebook është shprehur se veprimi i të ...
Politiko | 08-Nov-2018 11:31
Drejtori i Kulturës në Komunën e Prishtinës, Yll Rugova, ka reaguar pas shkarkimeve të fundit të drejtorëve të Vetëvendosjes në komunën e Prishtinës. Ai nëpërmjet një postimi në Facebook është shprehur se veprimi i të ...

Rugova akuzon Shpend Ahmetin për shkarkime selektive të drejtorëve të Vetëvendosjes
Drejtori i Kulturës në Komunën e Prishtinës, Yll Rugova, ka reaguar pas shkarkimeve të fundit të drejtorëve të Vetëvendosjes në komunën e Prishtinës. Ai nëpërmjet një postimi në Facebook është shprehur se veprimi i të ...
Arbresh | 08-Nov-2018 11:00
Drejtori i Kulturës në Komunën e Prishtinës, Yll Rugova, ka reaguar pas shkarkimeve të fundit të drejtorëve të Vetëvendosjes në komunën e Prishtinës. Ai nëpërmjet një postimi në Facebook është shprehur se veprimi i të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved