ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 18:52

Ngjela: Turpi grek i Bularatit, thjesht ca të çmendur që bërtasin

Ngjela: Turpi grek i Bularatit, thjesht ca të çmendur që bërtasin
Avokati i njohur Spartak Ngjela ka komentuar ngjarjet që ndodhën këtë të enjte në ceremoninë e varrimit e konsideron turp varrimin me ceremonian të Kostandin Kaçifas, duke e cilësuar si një terrorist. Përmes një statusi ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 16:52
Avokati i njohur Spartak Ngjela ka komentuar ngjarjet që ndodhën këtë të enjte në ceremoninë e varrimit e konsideron turp varrimin me ceremonian të Kostandin Kaçifas, duke e cilësuar si një terrorist. Përmes një statusi ...

Turpi grek i Bularatit
Flamuri grek i shpalosur sot në Bularat, gjatë ceremonisë mortore të ekstremistit Kacifas Nga Spartak NGJELA Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar. Një ceremoni ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 18:18
Flamuri grek i shpalosur sot në Bularat, gjatë ceremonisë mortore të ekstremistit Kacifas Nga Spartak NGJELA Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar. Një ceremoni ...

Bularat, komentet pikante në rrjet: ”Bujrum re malaka”
Një situatë histerike është konsideruar nga shumë persona ajo çka ndodhi sot në Bularat të Gjirokastrës. Pjesëmarrja e disa ekstremistëve grekë në jug të vendit, të cilët pretendonin se do të “çlironin Vorio-Epirin”, ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 22:16
Një situatë histerike është konsideruar nga shumë persona ajo çka ndodhi sot në Bularat të Gjirokastrës. Pjesëmarrja e disa ekstremistëve grekë në jug të vendit, të cilët pretendonin se do të “çlironin Vorio-Epirin”, ...

Varrimi i Kacifas/ Ngjela: Turpi grek i Bularatit
Turpi grek i Bularatit, kështu i ka konsinderuar avokati Spartak Ngjela zhvillimet e sotme në Bularat. “Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar.Një ceremoni ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 15:03
Turpi grek i Bularatit, kështu i ka konsinderuar avokati Spartak Ngjela zhvillimet e sotme në Bularat. “Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar.Një ceremoni ...

Varrimi i Kacifës/ Ngjela: Turp për grekët, provokojnë shqiptarët në Shqipëri
Përmes një postimi në Facebook, avokati, Spartak Ngjela i ka konsideruar një turp zhvillimet e sotme në Bularat, gjatë varrimit të Kostandinos Kacifës. Sipas Ngjelës, shteti grek vjen dhe provokon shqiptarët në ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 16:10
Përmes një postimi në Facebook, avokati, Spartak Ngjela i ka konsideruar një turp zhvillimet e sotme në Bularat, gjatë varrimit të Kostandinos Kacifës. Sipas Ngjelës, shteti grek vjen dhe provokon shqiptarët në ...

“Ceremonial terrorist”, Spartak Ngjela reagon ndaj varrimit të Kacifas…
Avokati i njohur Spartak Ngjela ka reaguar nëpërmjet rrjetit social Facebook, ndaj varrimit të Konstadinos Kacifas, duke e quajtur varrosje me ceremonial terrorist. Një ceremoni varrimi që u fillua si heroike dhe ...
Medial | 08-Nov-2018 16:10
Avokati i njohur Spartak Ngjela ka reaguar nëpërmjet rrjetit social Facebook, ndaj varrimit të Konstadinos Kacifas, duke e quajtur varrosje me ceremonial terrorist. Një ceremoni varrimi që u fillua si heroike dhe ...

Turpi grek i Bularatit, varroset me ceremonial një terrorist
Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar. Një ceremoni varrimi që u fillua si heroike dhe përfundoi qesharake. Ca të çmendur që bërtasin; dhe pleq të Anadollit që ...
Medial | 08-Nov-2018 15:44
Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar. Një ceremoni varrimi që u fillua si heroike dhe përfundoi qesharake. Ca të çmendur që bërtasin; dhe pleq të Anadollit që ...

Turpi grek i Bularatit
Nga Spartak Ngjela Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar. Një ceremoni varrimi që u fillua si heroike dhe përfundoi qesharake. Ca të çmendur që bërtasin; dhe ...
Java News | 08-Nov-2018 15:44
Nga Spartak Ngjela Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar. Një ceremoni varrimi që u fillua si heroike dhe përfundoi qesharake. Ca të çmendur që bërtasin; dhe ...

Spartak Ngjela: Turpi grek i Bularatit
Nga Spartak Ngjela – Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar. Një ceremoni varrimi që u fillua si heroike dhe përfundoi qesharake. Ca të çmendur që bërtasin; dhe ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 14:33
Nga Spartak Ngjela – Varroset me ceremonial një terrorist. Njëlloj si të vrarët e Mafies apo terrorizmit ndërkombëtar. Një ceremoni varrimi që u fillua si heroike dhe përfundoi qesharake. Ca të çmendur që bërtasin; dhe ...

Serbët dhe grekët janë në hall, po i çmend krijimi i Shqipërisë etnike
Spartak NGJELA Policia speciale e Shqipërisë ka qenë në krye të detyrës së vet kur vrau dje terroristin grek. Shqipëria është e pacenueshme. E shihni si janë katandisur pushtuesit anadolllas grekë që vinë në Shqipëri me ...
Lajm Press | 07-Nov-2018 18:04
Spartak NGJELA Policia speciale e Shqipërisë ka qenë në krye të detyrës së vet kur vrau dje terroristin grek. Shqipëria është e pacenueshme. E shihni si janë katandisur pushtuesit anadolllas grekë që vinë në Shqipëri me ...

Kacifas/ Ngjela: Politika greke po ngre në qiell një vrasës ordiner
Avokati Spartak Ngjela ka reguar sërish ashpër rreth reagimeve të palës greke për ngjarjen e vrasjes së Kostandinos Kacifas, i cili mbeti i vrarë pas konfliktit me armë me forcat e rendit në Bularat të Gjirokastrës. Ai ...
Dritare.net | 07-Nov-2018 15:33
Avokati Spartak Ngjela ka reguar sërish ashpër rreth reagimeve të palës greke për ngjarjen e vrasjes së Kostandinos Kacifas, i cili mbeti i vrarë pas konfliktit me armë me forcat e rendit në Bularat të Gjirokastrës. Ai ...

Banditi grek është pjesë e marrëzisë së vjetër greke antishqiptare
Nga Spartak Ngjela Banditi grek është pjesë e marrëzisë së vjetër greke antishqiptare. Kurse në Shqipëri, kjo klasë politike drejtuese nuk ka lidhje fare as me dinjitetin e shtetit shqiptar, dhe as me personalitetin dhe ...
Java News | 07-Nov-2018 13:27
Nga Spartak Ngjela Banditi grek është pjesë e marrëzisë së vjetër greke antishqiptare. Kurse në Shqipëri, kjo klasë politike drejtuese nuk ka lidhje fare as me dinjitetin e shtetit shqiptar, dhe as me personalitetin dhe ...

“Banditi grek është pjesë e marrëzisë së vjetër antishqiptare, në Shqipëri kemi një klasë politike pa dinjitet. Koha për shporrje ka ardhur”
Nga Spartak Ngjela Banditi grek është pjesë e marrëzisë së vjetër greke antishqiptare. Kurse në Shqipëri, kjo klasë politike drejtuese nuk ka lidhje fare as me dinjitetin e shtetit shqiptar, dhe as me personalitetin dhe ...
GazetaTema | 07-Nov-2018 12:51
Nga Spartak Ngjela Banditi grek është pjesë e marrëzisë së vjetër greke antishqiptare. Kurse në Shqipëri, kjo klasë politike drejtuese nuk ka lidhje fare as me dinjitetin e shtetit shqiptar, dhe as me personalitetin dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved