ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/11/2018 00:37

Borxhi i frikshëm, konçesion – korrupsioni/ Të jetë pastrim parash!!!!!

Borxhi i frikshëm, konçesion – korrupsioni/ Të jetë pastrim parash!!!!!
Si gjithmone dhe pse tashme nuk ben pjese ne politiken aktive te vendit, nuk mungojne analizat dhe komentet ne rrjetet sociale te ish ministrit te drejtesise Ylli Manjani. Ne statusin e tij te fundit komenton PPP- te e ...
Standard | 08-Nov-2018 17:59
Si gjithmone dhe pse tashme nuk ben pjese ne politiken aktive te vendit, nuk mungojne analizat dhe komentet ne rrjetet sociale te ish ministrit te drejtesise Ylli Manjani. Ne statusin e tij te fundit komenton PPP- te e ...

Manjani: Parlamenti monist, politika e media bëjnë “llo llo” gjithë ditën
Nga Ylli Manjani Borxhi. ————- Damian Gjiknuri tha dje se qeveria nuk i ka 200 milionë euro për rrugën Tiranë-Durrës. Prandaj dhe duhet dhënë me koncension një privati, që shyqyr që na paska dalë! Ndërkohë, borxhit ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 09:42
Nga Ylli Manjani Borxhi. ————- Damian Gjiknuri tha dje se qeveria nuk i ka 200 milionë euro për rrugën Tiranë-Durrës. Prandaj dhe duhet dhënë me koncension një privati, që shyqyr që na paska dalë! Ndërkohë, borxhit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved