ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2019 19:19

Morën ryshfet, pranga 3 punonjësve të Hetimit Tatimor

Morën ryshfet, pranga 3 punonjësve të Hetimit Tatimor
KORCE- Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon me sukses operacionin e koduar “Pritja”, duke vënë në pranga tre punonjës të Hetimit Tatimor-Tiranë. Burime zyrtare nga policia pohuan se punonjësit shpërdoruan ...
BalkanWeb | 08-Nov-2018 11:38
KORCE- Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon me sukses operacionin e koduar “Pritja”, duke vënë në pranga tre punonjës të Hetimit Tatimor-Tiranë. Burime zyrtare nga policia pohuan se punonjësit shpërdoruan ...

Morën 30.000 lekë për për të mos i vënë gjobë një bisnesi, në pranga 3 zyrtarë në Tiranë
Tre punonjës të Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve në Tiranë jane arrestuar sot nga seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, në kuadër të operacionit të koduar “Pritja”. Këta punonjës në ...
GazetaTema | 08-Nov-2018 11:37
Tre punonjës të Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve në Tiranë jane arrestuar sot nga seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, në kuadër të operacionit të koduar “Pritja”. Këta punonjës në ...

I morën 30 mijë lekë ryshfet tregtarit, në pranga 3 tatimorë
Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon operacionin e koduar “Pritja”. Shpërdorojnë detyrën, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të ryshfetit, arrestohen në flagrancë tre ...
Gazeta Shqip | 08-Nov-2018 13:08
Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon operacionin e koduar “Pritja”. Shpërdorojnë detyrën, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të ryshfetit, arrestohen në flagrancë tre ...

“Pritja”, vë në pranga tre punonjës të Hetimit Tatimor
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të rryshfetit. Në sajë të operacionit të koduar “Pritja”. ...
VizionPlus | 08-Nov-2018 11:37
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të rryshfetit. Në sajë të operacionit të koduar “Pritja”. ...

Arrestohen në flagrancë tre punonjës të Hetimit Tatimor- Tiranë. EMRAT
Arrestohen në flagrancë tre punonjës të Hetimit Tatimor- Tiranë. Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës ...
Standard | 08-Nov-2018 17:59
Arrestohen në flagrancë tre punonjës të Hetimit Tatimor- Tiranë. Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës ...

Shkarkohen 3 inspektorë të Tatimores, ja për çfarë akuzohen!
Janë shkarkuar tre inspektorë të Drejtorisë së Hetimit Tatimor, në Tiranë. Mësohet se, 3 inspektorët akuzohen për shpërdorim detyre. Që të tre ushtronin korrupsion pasiv, gjatë kohës që ishin në krye të detyrës. ...
Dritare.net | 08-Nov-2018 15:11
Janë shkarkuar tre inspektorë të Drejtorisë së Hetimit Tatimor, në Tiranë. Mësohet se, 3 inspektorët akuzohen për shpërdorim detyre. Që të tre ushtronin korrupsion pasiv, gjatë kohës që ishin në krye të detyrës. ...

Kërcënoi me thikë gruan, policia kap në kohë 68-vjeçarin
LIBRAZHD Një 68-vjeçar është arrestuar në Librazhd pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë Gjithashtu u arrestua në flagrancë edhe një shtetas pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babit ...
BalkanWeb | 07-Nov-2018 08:36
LIBRAZHD Një 68-vjeçar është arrestuar në Librazhd pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë Gjithashtu u arrestua në flagrancë edhe një shtetas pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babit ...

Arrestimi i 3 punonjësve të Hetimit Tatimor, reagon Drejtoria e Përgjithshme: Largim nga detyra. Bizneset të denoncojnë çdo akt!
Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njofton largimin e menjëhershëm nga detyra të 3 punonjësve, inspektorë të sektorit të Zbatimit pranë Drejtorisë së Hetimit Tatimor Rajoni Qendror Tiranë, të cilët u ndaluan pas ...
ScanTv | 08-Nov-2018 15:02
Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njofton largimin e menjëhershëm nga detyra të 3 punonjësve, inspektorë të sektorit të Zbatimit pranë Drejtorisë së Hetimit Tatimor Rajoni Qendror Tiranë, të cilët u ndaluan pas ...

Festat e fundvitit, hetimi tatimor në terren për verifikimin e dyqaneve
Drejtoria e Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve, (DPT) përmes strukturave të saj, ka nisur zbatimin e planit operacional për periudhën 1 nëntor -31 dhjetor 2018. Qëllimi i zbatimit të këtij ...
Java News | 08-Nov-2018 13:57
Drejtoria e Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve, (DPT) përmes strukturave të saj, ka nisur zbatimin e planit operacional për periudhën 1 nëntor -31 dhjetor 2018. Qëllimi i zbatimit të këtij ...

Hetimi tatimor, në terren për verifikimin e subjekteve me rrezik! Plan operacional në qendrat e qyteteve kryesore
Drejtoria e Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve, përmes strukturave të saj, ka nisur zbatimin e planit operacional për periudhën 1 nëntor -31 dhjetor 2018. Plani operacional do të shtrihet për ...
ScanTv | 08-Nov-2018 12:29
Drejtoria e Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve, përmes strukturave të saj, ka nisur zbatimin e planit operacional për periudhën 1 nëntor -31 dhjetor 2018. Plani operacional do të shtrihet për ...

Kanosi bashkëshorten me thikë, arrestohet 68 vjeçari
Një 68-vjeçar është arrestuar në Librazhd pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë. Shtetasi I arrestuar është: – Harun Doda , 68 vjeç, banues në Librazhd. Arrestimi i tij u bë pasi ka ushtruar dhunë fizike ...
VizionPlus | 07-Nov-2018 09:07
Një 68-vjeçar është arrestuar në Librazhd pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë. Shtetasi I arrestuar është: – Harun Doda , 68 vjeç, banues në Librazhd. Arrestimi i tij u bë pasi ka ushtruar dhunë fizike ...

Morën ryshfet, pranga 3 punonjësve të Hetimit Tatimor
Tre punonjës të Hetimit Tatimor-Tiranë janë vënë në pranga për shpërdorim detyre. Në kuadër të operacionit të koduar “Pritja”, pas hekurave ranë Maluen Hoxha, 30 vjeç, Alban Kapo, 28 vjeç, dhe Idajet Vrapi. Burime ...
Koha Jone | 08-Nov-2018 12:03
Tre punonjës të Hetimit Tatimor-Tiranë janë vënë në pranga për shpërdorim detyre. Në kuadër të operacionit të koduar “Pritja”, pas hekurave ranë Maluen Hoxha, 30 vjeç, Alban Kapo, 28 vjeç, dhe Idajet Vrapi. Burime ...

“Pritja”/ Kapen 3 punonjës të Hetimit Tatimor
Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon me sukses operacionin e koduar “Pritja”. Shpërdorojnë detyrën, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të rryshfetit. Arrestohen në ...
TV Klan | 08-Nov-2018 11:34
Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar, finalizon me sukses operacionin e koduar “Pritja”. Shpërdorojnë detyrën, duke i shmangur masën administrative një subjekti tregtar, në këmbim të rryshfetit. Arrestohen në ...

Arrestohen në flagrancë 3 punonjës të Hetimit Tatimor
Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, kanë finalizuar operacionin e koduar “Pritja” si ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2018 11:49
Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, kanë finalizuar operacionin e koduar “Pritja” si ...

EMRAT/ Pranga 3 tatimorëve, shmangën gjobën ndaj një biznesi kundrejt parave
Policia e Korçës ka arrestuar tre punonjës të Hetimit Tatimor- Tiranë, pasi akuzohen për shpërdorim detyre. Në pranga u vunë Maluen Hoxha, 30 vjeç nga Tirana, Alban Kapo, 28 vjeç dhe Idajet Vrapi, 28 vjeç, banues në ...
Java News | 08-Nov-2018 11:37
Policia e Korçës ka arrestuar tre punonjës të Hetimit Tatimor- Tiranë, pasi akuzohen për shpërdorim detyre. Në pranga u vunë Maluen Hoxha, 30 vjeç nga Tirana, Alban Kapo, 28 vjeç dhe Idajet Vrapi, 28 vjeç, banues në ...

Arrestohen në flagrancë 3 punonjës të Hetimit Tatimor- Tiranë! Favorizuan subjektin tregtar për shmangien e gjobës
Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, kanë finalizuar operacionin e koduar “Pritja” si ...
ScanTv | 08-Nov-2018 11:27
Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, kanë finalizuar operacionin e koduar “Pritja” si ...

Grabiti 360 litra naftë tek mjetet e”TAP”, pranga korçarit
Policia e Korcës arrestoi në flagrancë shtetasin Spartak Shore, 37 vjeç, banues në këtë qytet. Në lagjen nr 7 në Korçë, ky shtetas u kap duke i shitur një sasi prej 360 litra naftë shtetasit P.O, sasi e cila dyshohet ...
VizionPlus | 06-Nov-2018 13:03
Policia e Korcës arrestoi në flagrancë shtetasin Spartak Shore, 37 vjeç, banues në këtë qytet. Në lagjen nr 7 në Korçë, ky shtetas u kap duke i shitur një sasi prej 360 litra naftë shtetasit P.O, sasi e cila dyshohet ...

Nuk ndalet dhuna në familje, burri bën gruan për spital
Një person është vënë në prangat e policisë, pas denoncimit të bërë nga e shoqja për dhunë. Nevruz. Ç, 26 vjeç, banues në Bulqizë, i dënuar më parë për vjedhje, u arrestua nga policia pas denoncimit të së shoqes. ...
Java News | 08-Nov-2018 11:04
Një person është vënë në prangat e policisë, pas denoncimit të bërë nga e shoqja për dhunë. Nevruz. Ç, 26 vjeç, banues në Bulqizë, i dënuar më parë për vjedhje, u arrestua nga policia pas denoncimit të së shoqes. ...

Kërcënoi me thikë gruan, policia kap në kohë 68-vjeçarin
Një 68-vjeçar është arrestuar në Librazhd pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë Gjithashtu u arrestua në flagrancë edhe një shtetas pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babit të tij. ...
Koha Jone | 07-Nov-2018 09:35
Një 68-vjeçar është arrestuar në Librazhd pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë Gjithashtu u arrestua në flagrancë edhe një shtetas pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babit të tij. ...

Vodhi banesat në Librazhd, kapet mat i riu nga Tirana (EMRI)
LIBRAZHD Një 25 vjeçar i dyshuar si autor i dy vjedhjeve të banesave është arrestuar në qytetin e Librazhdit. Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Librazhd, me të marrë njoftimin për vjedhjen e dy ...
BalkanWeb | 06-Nov-2018 09:19
LIBRAZHD Një 25 vjeçar i dyshuar si autor i dy vjedhjeve të banesave është arrestuar në qytetin e Librazhdit. Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Librazhd, me të marrë njoftimin për vjedhjen e dy ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved