ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 18:49

Vrassi shkeli ligj e Kanun, vrau punonjsit me buk n goj

Vrassi shkeli ligj e Kanun, vrau punonjsit me buk n goj
Ky lokal modest në fshatin Shëlli të Matit ishte vendi ku katër punonjës të bashkisë së Matit të cilët ishin angazhuar për hapjen e një rruge në fshat, e shfrytëzonin për pushimin e drekës. Mentor Hoxha, Astrit Hani, ...
Bota Sot | 12-Oct-2018 00:57
Ky lokal modest në fshatin Shëlli të Matit ishte vendi ku katër punonjës të bashkisë së Matit të cilët ishin angazhuar për hapjen e një rruge në fshat, e shfrytëzonin për pushimin e drekës. Mentor Hoxha, Astrit Hani, ...

Kaba: Rama srish hesht, atij i dhimbsen vetm kriminelt
‘Edhe disa orë pas ngjarjes kriminale Edi Rama asnjë reagim’, kështu shkruan analisti Dritan Kaba, duke ju referuar masakrës së Matit, ku mbetën të vrarë 3 persona dhe një tjetër i plagosur. Sipas Kabës, Rama nuk do ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 23:45
‘Edhe disa orë pas ngjarjes kriminale Edi Rama asnjë reagim’, kështu shkruan analisti Dritan Kaba, duke ju referuar masakrës së Matit, ku mbetën të vrarë 3 persona dhe një tjetër i plagosur. Sipas Kabës, Rama nuk do ...

Masakra e Matit/ Ndoka: Nga prdhunimi, kaluan n vrasje! Rilindje
Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka reaguar pas masakrës së sotme në Mat, ku u vranë 3 persona dhe një tjetër u plagos, ku autori i krimit ishte një eksponent i PS-së. Përmes një postimi në Facebook, Ndoka ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 23:45
Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka reaguar pas masakrës së sotme në Mat, ku u vranë 3 persona dhe një tjetër u plagos, ku autori i krimit ishte një eksponent i PS-së. Përmes një postimi në Facebook, Ndoka ...

Vrasja e trefishtë në Mat, ministrja Xhacka: Organet e drejtësisë të bëjnë detyrën
TIRANË- Pas vrasjes së trefishtë të regjistruar sot në Mat, ka reaguar edhe Ministria e Mbrojtjes. Në një postim në Facebook, ministrja Xhacka i ka bërë thirje organeve të drejtësisë që të bëjnë detyrën duke zbardhur ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 23:37
TIRANË- Pas vrasjes së trefishtë të regjistruar sot në Mat, ka reaguar edhe Ministria e Mbrojtjes. Në një postim në Facebook, ministrja Xhacka i ka bërë thirje organeve të drejtësisë që të bëjnë detyrën duke zbardhur ...

Autori i masakrës në Mat ishte i dehur! Vrau 3 persona për një shuplakë
Një debat i nisur me punëtorët e bashkisë së Matit për rikonstruksionin e rrugës së fshatit Shëlli, është bërë shkas që më tej banori i zonës, të vrasë dy nga punonjësit edhe një banorë dhe të lë të plagosur një tjetër, ...
Medial | 11-Oct-2018 23:08
Një debat i nisur me punëtorët e bashkisë së Matit për rikonstruksionin e rrugës së fshatit Shëlli, është bërë shkas që më tej banori i zonës, të vrasë dy nga punonjësit edhe një banorë dhe të lë të plagosur një tjetër, ...

Autori i masakrs n Mat ishte i dehur! Vrau 3 persona pr nj shuplak
Një debat i nisur me punëtorët e bashkisë së Matit për rikonstruksionin e rrugës së fshatit Shëlli, është bërë shkas që më tej banori i zonës, të vrasë dy nga punonjësit edhe një banorë dhe të lë të plagosur një tjetër, ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 22:57
Një debat i nisur me punëtorët e bashkisë së Matit për rikonstruksionin e rrugës së fshatit Shëlli, është bërë shkas që më tej banori i zonës, të vrasë dy nga punonjësit edhe një banorë dhe të lë të plagosur një tjetër, ...

I qetë dhe i kthjellët, ja momenti i arrestimit të vrasësit në Mat
MAT- Dalin pamjet e arrestimit të autorit të masakrës me tre të vrarë dhe një të plagosur në Mat. Autori, 51-vjeçari Kujtim Koxha, u prangos dy orë pas krimit, në Burgajet. Në pamjet e regjistruara nga policia pak çaste ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 21:52
MAT- Dalin pamjet e arrestimit të autorit të masakrës me tre të vrarë dhe një të plagosur në Mat. Autori, 51-vjeçari Kujtim Koxha, u prangos dy orë pas krimit, në Burgajet. Në pamjet e regjistruara nga policia pak çaste ...

Masakra në Mat, ja kush është autori i krimit të trefishtë (Video)
Dalin pamjet e arrestimit të autorit të masakrës me tre të vrarë dhe një të plagosur në Mat. Autori, 51-vjeçari Kujtim Koxha, u prangos dy orë pas krimit, në Burgajet. Në pamjet e regjistruara nga policia pak çaste pas ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 22:25
Dalin pamjet e arrestimit të autorit të masakrës me tre të vrarë dhe një të plagosur në Mat. Autori, 51-vjeçari Kujtim Koxha, u prangos dy orë pas krimit, në Burgajet. Në pamjet e regjistruara nga policia pak çaste pas ...

Ja momenti i arrestimit të vrasësit në Mat/VIDEO
Policia ka publikuar pamje nga momenti i arrestimit të autorit të masakrës me 3 të vrarë dhe 1 të plagosur, sot në Mat. Autori, Kujtim Koxha, u prangos 2 orë pas krimit, në një urë pranë zonës së Burgajetit. Sipas ...
VizionPlus | 11-Oct-2018 22:14
Policia ka publikuar pamje nga momenti i arrestimit të autorit të masakrës me 3 të vrarë dhe 1 të plagosur, sot në Mat. Autori, Kujtim Koxha, u prangos 2 orë pas krimit, në një urë pranë zonës së Burgajetit. Sipas ...

Masakra n Mat, Basha: Dshmi e degradimit t shtetit
Pak orë pas masakrës me 3 viktima në Mat, kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar atë një ngjarje të tmerrshme. Basha shpreh ngushëllime për viktimat dhe shton se, “ngjarja është një tjetër dëshmi e përgjakshme e ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 22:40
Pak orë pas masakrës me 3 viktima në Mat, kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar atë një ngjarje të tmerrshme. Basha shpreh ngushëllime për viktimat dhe shton se, “ngjarja është një tjetër dëshmi e përgjakshme e ...

Lulzim Basha gjen “kauzë” të re, politizon krimin në Mat: Autori i masakrës, bandit i veshur me pushtet
Tre vrasjet e kryera sot në Mat nga autori i dyshuar Kujtim Koxha, janë komentuar mbrëmjen e së enjtes nga kryetari i Partisë Demokratike. Sipas Lulzim Bashës, vrasja e Mentor Hoxhës, Hamit Buçit dhe Erzen Aliajt është ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 21:26
Tre vrasjet e kryera sot në Mat nga autori i dyshuar Kujtim Koxha, janë komentuar mbrëmjen e së enjtes nga kryetari i Partisë Demokratike. Sipas Lulzim Bashës, vrasja e Mentor Hoxhës, Hamit Buçit dhe Erzen Aliajt është ...

Iu jepen tituj nderi 3 të vrarëve në Mat, ja vendimi i Bashkisë
Bashkia e Matit iu jep titullin “Nderi i Bashkisë” pas vdekjes 3 punonjësve që u vranë sot në fshatin Sh’lli pas një konflikti me kryeplakun e këtij fshati Kujtim Koxha. Vendimi u mor në mbledhjen e këshillit bashkiak ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 20:50
Bashkia e Matit iu jep titullin “Nderi i Bashkisë” pas vdekjes 3 punonjësve që u vranë sot në fshatin Sh’lli pas një konflikti me kryeplakun e këtij fshati Kujtim Koxha. Vendimi u mor në mbledhjen e këshillit bashkiak ...

Video/ Ja momenti i arrestimit të autorit të tre vrasjeve në Mat!
Është publikuar momenti i arrestimit të autorit të vrasjes së 3 personave dhe plagosjes së një tjetri në fshatin Shëlli të Matit. 51-vjeçari Kujtim Koxha, u arrestua pak orë pas aktit të vrasjes së trefishtë. . Në ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 22:20
Është publikuar momenti i arrestimit të autorit të vrasjes së 3 personave dhe plagosjes së një tjetri në fshatin Shëlli të Matit. 51-vjeçari Kujtim Koxha, u arrestua pak orë pas aktit të vrasjes së trefishtë. . Në ...

Masakra në Mat, Basha: Tjetër dëshmi e degradimit të shtetit
Një ngjarje e tmerrshme e ka cilësuar kreu i Partisë Demokratike përmes një postimi në rrjetin social "Facebook" ngjarjen e rëndë në Mat, ku një 51-vjeçar vrau 3 dhe plagosi një të katërt.
Top Channel | 11-Oct-2018 20:31
Një ngjarje e tmerrshme e ka cilësuar kreu i Partisë Demokratike përmes një postimi në rrjetin social "Facebook" ngjarjen e rëndë në Mat, ku një 51-vjeçar vrau 3 dhe plagosi një të katërt.

Vrasja në Mat, reagon Çupi: Edhe hasmi nuk preket në bukë
MAT- Deputetja e Partisë Demokratike në qarkun e Matit, Dhurata Çupi, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë të ndodhur sot në mesditë në Mat. Duke sulmuar qeverinë e drejtuar nga Edi Rama, deputetja ka shkruar se edhe ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 20:31
MAT- Deputetja e Partisë Demokratike në qarkun e Matit, Dhurata Çupi, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë të ndodhur sot në mesditë në Mat. Duke sulmuar qeverinë e drejtuar nga Edi Rama, deputetja ka shkruar se edhe ...

“Shteti ka degraduar”, Basha reagon pas vrasjes në Mat
TIRANË- Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas ngjarjes së rëndë në Mat, ku mbetën të vrarë tre persona, punonjës të Bashkisë. Kryedemokrati thotë se ngjarja e tmerrshme ka trazuar shpirtin e çdo ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 20:26
TIRANË- Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas ngjarjes së rëndë në Mat, ku mbetën të vrarë tre persona, punonjës të Bashkisë. Kryedemokrati thotë se ngjarja e tmerrshme ka trazuar shpirtin e çdo ...

‘Mund të kishte më shumë viktima’, zbulohet pse ndodhi vrasja në Mat
MAT- Kërkesa e Kujtim Koxhës, 51-vjeçarit që vrau tre persona në Mat ka qenë dhe motivi i konfliktit me punonjësit e bashkisë. Burime të sigurta nga policia raportuan për “BalkanWeb” se Koxha, aktualisht kryeplak i ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 19:43
MAT- Kërkesa e Kujtim Koxhës, 51-vjeçarit që vrau tre persona në Mat ka qenë dhe motivi i konfliktit me punonjësit e bashkisë. Burime të sigurta nga policia raportuan për “BalkanWeb” se Koxha, aktualisht kryeplak i ...

Vrasja e trefishtë në Mat, Policia merr në mbrojtje familjen e autorit
Pas vrasjes së trefishtë të regjistruar sot në Mat, policia e Shteti ka marrë në mbrojtje familjen e autorit të vrasjes. Autori i vrasjes sipas policisë është Kujtim Hoxha, ndërsa nga frika e ndonjë hakmarrjeje, ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 19:20
Pas vrasjes së trefishtë të regjistruar sot në Mat, policia e Shteti ka marrë në mbrojtje familjen e autorit të vrasjes. Autori i vrasjes sipas policisë është Kujtim Hoxha, ndërsa nga frika e ndonjë hakmarrjeje, ...

Masakra në Mat, kreu i Bashkisë: Më thanë “na vranë në bukë’
MAT- Kryetari i Bashkisë së Matit Nezir Rizvani ka folur për ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në fshatin Shëlli, ku tre persona u vranë me automatik nga 51-vjeçari Kujtim Koxha. Në një prononcim për “News24” dhe ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 18:31
MAT- Kryetari i Bashkisë së Matit Nezir Rizvani ka folur për ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në fshatin Shëlli, ku tre persona u vranë me automatik nga 51-vjeçari Kujtim Koxha. Në një prononcim për “News24” dhe ...

Bilanc tragjik në Mat, shkon në tre numri i viktimave
Ka shkuar në tre numri i personave që kanë ndërruar jetë nga sulmi me armë në fshatin Shëlli në Macukull të Matit.
Top Channel | 11-Oct-2018 17:37
Ka shkuar në tre numri i personave që kanë ndërruar jetë nga sulmi me armë në fshatin Shëlli në Macukull të Matit.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved