ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 15:10

Përgjimet/ Balla përmend ish-truprojën e Berishës, thirrje Bashës

Përgjimet/ Balla përmend ish-truprojën e Berishës, thirrje Bashës
TIRANË- Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka reaguar pas transkripteve të Prokurorisë të publikuara nga deputeti demokrat Ervin Salianji ku përmendej dhe emri i tij. Në një postim në Twitter, Balla thotë ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 23:04
TIRANË- Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka reaguar pas transkripteve të Prokurorisë të publikuara nga deputeti demokrat Ervin Salianji ku përmendej dhe emri i tij. Në një postim në Twitter, Balla thotë ...

Përgjimet, Alizoti merr 129: Jam mik i Ardi Veliut, më lidhni me drejtorin
Deputeti i PD, Ervin Salinanji ka publikuar mbrëmjen e së enjtes disa dokumente të Prokurorisë mbi përgjimet ndaj Fredi Alizotit.
Top Channel | 11-Oct-2018 23:00
Deputeti i PD, Ervin Salinanji ka publikuar mbrëmjen e së enjtes disa dokumente të Prokurorisë mbi përgjimet ndaj Fredi Alizotit.

“Babalja”, Bolino: Alizoti bisedoi me një të afërt të PD-së
TIRANE- Gazetari Karlo Bolino ka deklaruar se Fredi Alizoti është një njeri shumë i afërt me Sali Lushën, dhe sipas tij, kjo pretendohet të jetë zbardhur nga përgjimet e kryera. Ai shtoi se Sali Lusha është një njeri ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 22:54
TIRANE- Gazetari Karlo Bolino ka deklaruar se Fredi Alizoti është një njeri shumë i afërt me Sali Lushën, dhe sipas tij, kjo pretendohet të jetë zbardhur nga përgjimet e kryera. Ai shtoi se Sali Lusha është një njeri ...

Taulanti në përgjimet e “Babales”, Balla: Pyesni Saliun i kujt është numri
Ervin Salianji ka postuar në profilin e tij të Facebook dokumente nga përgjimet e Prokurorisë për çështjen Babale, duke pretenduar se në to përmendet edhe emri i Taulant Ballës.
Top Channel | 11-Oct-2018 22:22
Ervin Salianji ka postuar në profilin e tij të Facebook dokumente nga përgjimet e Prokurorisë për çështjen Babale, duke pretenduar se në to përmendet edhe emri i Taulant Ballës.

‘Mora një pako të mirë’, Salianji zbardh ‘live’ përgjimet
TIRANË- Deputeti demokrat Ervin Salianji i cili është vendosur nën akuzë nga prokuroria ka zbardhur sot në emisionin “Të paekspozuarit” në News24 një pjesë të përgjimeve nga transkriptet e Prokurorisë që publikoi në ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 21:27
TIRANË- Deputeti demokrat Ervin Salianji i cili është vendosur nën akuzë nga prokuroria ka zbardhur sot në emisionin “Të paekspozuarit” në News24 një pjesë të përgjimeve nga transkriptet e Prokurorisë që publikoi në ...

Dekonspirohet PD: Personat që kanë folur me Alizotin pjesë e grupit të Berishës, ja faktet dhe lidhjet me Sali Lushën
Partia Demokratike është dukshëm në një situatë të vështirë, ku pas përgjimeve të prokurorisë rezulton që Babalja dhe Fred Alizoti kishin aktruar duke u hequr si vëllai I ministrit Xhafaj e në këmbim PD do e paguante me ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 23:00
Partia Demokratike është dukshëm në një situatë të vështirë, ku pas përgjimeve të prokurorisë rezulton që Babalja dhe Fred Alizoti kishin aktruar duke u hequr si vëllai I ministrit Xhafaj e në këmbim PD do e paguante me ...

“Babalja”, Salianji: Përgjimet përfshijnë Ballën në fabrikimin e “aktorit”
Përmes një postimi në rrjetin social "Facebook", deputeti Ervin Salianji ka postuar dokumente nga përgjimet e Prokurorisë, ku sipas tij përfshihet kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla.
Top Channel | 11-Oct-2018 21:15
Përmes një postimi në rrjetin social "Facebook", deputeti Ervin Salianji ka postuar dokumente nga përgjimet e Prokurorisë, ku sipas tij përfshihet kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla.

“Si u fabrikua aktori”, Salianji nxjerr përgjimet për Taulant Ballën
TIRANË- Deputeti demokrat, që ditët e fundit ka qenë protagonist i skenës politike Ervin Salianji ka publikuar disa dokumente të prokurorisë së Përgjithshme me përgjime. Duke iu referuar çështjes “babale” dhe videos së ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 20:20
TIRANË- Deputeti demokrat, që ditët e fundit ka qenë protagonist i skenës politike Ervin Salianji ka publikuar disa dokumente të prokurorisë së Përgjithshme me përgjime. Duke iu referuar çështjes “babale” dhe videos së ...

Sali Lusha është telefonuesi me Alizotin, ka përmendur dhe emrin e Taulantit. Ja numri i telefonit
Telefonuesi që ka realizuar bisedën me Fredi Alizotin për të krijuar kushtet që të përmendet në bisedë dhe Taulant Balla është Sali Lusha. Në këtë mënyrë shtohet dhe një aktor tjetër i ‘telenovelës’ së interpretuar ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 21:40
Telefonuesi që ka realizuar bisedën me Fredi Alizotin për të krijuar kushtet që të përmendet në bisedë dhe Taulant Balla është Sali Lusha. Në këtë mënyrë shtohet dhe një aktor tjetër i ‘telenovelës’ së interpretuar ...

Audiopërgjimi, arrestohet në Kosovë ‘dëshmitari X’ Albert Veliu
Albert Veliu apo i njohur ndryshe si “Babalja” është arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Pas akuzave të ngritura nga autoritetet shqiptare, policia kosovare ka arrestuar për llogari të drejtësisë shqiptare Veliun, e ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 17:41
Albert Veliu apo i njohur ndryshe si “Babalja” është arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Pas akuzave të ngritura nga autoritetet shqiptare, policia kosovare ka arrestuar për llogari të drejtësisë shqiptare Veliun, e ...

Detaji: Çfarë nuk u pa mbrëmë në “Opinion”
Mbrëmjen e djeshme ndër të fuarit në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, ishte edhe deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, i cili ishte ftuar për të dhënë më shumë sqarime në lidhje me pretendimet për një ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 18:31
Mbrëmjen e djeshme ndër të fuarit në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, ishte edhe deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, i cili ishte ftuar për të dhënë më shumë sqarime në lidhje me pretendimet për një ...

PD: Provat e paligjshme; Videopërgjimi i Fredi Alizotit, Balla: E bëri Florenc Hoxha
“Babalja” përplasi sërish opozitën dhe mazhorancën në distancë. Nga foltorja e Kuvendit, Taulant Balla zbuloi personin që sipas tij ka realizuar kamerën e fshehtë me Fredi Alizotin, i akuzuar se ka imituar zërin e Agron ...
Top Channel | 11-Oct-2018 15:49
“Babalja” përplasi sërish opozitën dhe mazhorancën në distancë. Nga foltorja e Kuvendit, Taulant Balla zbuloi personin që sipas tij ka realizuar kamerën e fshehtë me Fredi Alizotin, i akuzuar se ka imituar zërin e Agron ...

Alizoti sot tek Krimet e Rënda: I qendron variantit se i janë premtuar 100 mijë euro të imitojë Agron Xhafajn
Gjatë marrjes në pyetje në prokurorinë e Krimeve të Rënda, Alizoti është shprehur se I qëndron asaj që ka deklaruar më parë në organin e akuzës, duke thënë se atij i është premtuar një shumë prej 100 mijë eurosh për të ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 17:41
Gjatë marrjes në pyetje në prokurorinë e Krimeve të Rënda, Alizoti është shprehur se I qëndron asaj që ka deklaruar më parë në organin e akuzës, duke thënë se atij i është premtuar një shumë prej 100 mijë eurosh për të ...

Arrestohet në Kosovë “Babalja”, do përballet me drejtësinë për mashtrim
Albert Veliu, apo i njohur ndryshe si “Babalja”, është prangosur në Kosovë për llogari të drejtësisë shqiptare. I prezantuar nga Partia Demokratike si “Dëshmitari X”, ai akuzohet për “kallëzim të remë”. “Babalja” ka ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 17:41
Albert Veliu, apo i njohur ndryshe si “Babalja”, është prangosur në Kosovë për llogari të drejtësisë shqiptare. I prezantuar nga Partia Demokratike si “Dëshmitari X”, ai akuzohet për “kallëzim të remë”. “Babalja” ka ...

Alizoti përgënjeshtron Salianjin: “Video 2” është realizuar pas datës 1 qershor pranë selisë së PD, Babalja më premtoi se do merrja 100 mijë euro
Fredi Alizoti është marrë sërish në pyetje nga prokuroria ku ka përgënjeshtruar deputetin demokrat Ervin Salianji lidhur me videon e dytë që ka publikuar Partia Demokratike. Alizoti dha dëshminë e tij në Prokurori ku u ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 16:31
Fredi Alizoti është marrë sërish në pyetje nga prokuroria ku ka përgënjeshtruar deputetin demokrat Ervin Salianji lidhur me videon e dytë që ka publikuar Partia Demokratike. Alizoti dha dëshminë e tij në Prokurori ku u ...

‘Babalja’/ Balla ‘zbulon’ kush regjistroi videon e Salianjit
Nga salla e seancave plenare deputeti socialist Taulant Balla u ndal sërish në cështjen “Babalja’ dhe në hetimet e prokurorisë lidhur me të. Balla tha se nuk e di arsyen se pse sot opozita mungon në sallë, ndërsa ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 12:54
Nga salla e seancave plenare deputeti socialist Taulant Balla u ndal sërish në cështjen “Babalja’ dhe në hetimet e prokurorisë lidhur me të. Balla tha se nuk e di arsyen se pse sot opozita mungon në sallë, ndërsa ...

‘Ardi Veliu më mori me makinë’, Alizoti sot në Prokurori për ‘Babalen’
TIRANE- Prokuroria do të marrë sot në pyetje Fredi Alizotin, i cili shfaqet në një video ku akuzon drejtorin e Policisë së Shtetit Ardi Veliun, që sipas tij e shoqëroi me makinë pranë organit të akuzës për të dhënë ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 09:55
TIRANE- Prokuroria do të marrë sot në pyetje Fredi Alizotin, i cili shfaqet në një video ku akuzon drejtorin e Policisë së Shtetit Ardi Veliun, që sipas tij e shoqëroi me makinë pranë organit të akuzës për të dhënë ...

Kallëzimet e rreme për ‘Babalen’, Manjani: Turp e faqja e zezë!
TIRANE- Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një statusi në ‘Facebook’ iu është bashkuar reagimeve për çështjen ‘Babalja’, ku prokuroria kërkoi ‘arrest me burg’ për Albert Veiun dhe Fredi Alizoti. Ndërkohë për ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 09:18
TIRANE- Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një statusi në ‘Facebook’ iu është bashkuar reagimeve për çështjen ‘Babalja’, ku prokuroria kërkoi ‘arrest me burg’ për Albert Veiun dhe Fredi Alizoti. Ndërkohë për ...

E premte apo e dielë?! Ervin Salianji duhet ta ndajë mendjen
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit “Opinion”, për të folur në lidhje me një video, të cilën e bëri publike një natë më parë, në po të njëjtën studio. ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 12:06
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit “Opinion”, për të folur në lidhje me një video, të cilën e bëri publike një natë më parë, në po të njëjtën studio. ...

Përgjimet, Alizoti merr 129: Jam mik i Ardi Veliut, më lidhni me drejtorin
Deputeti i PD, Ervin Salinanji ka publikuar mbrëmjen e së enjtes disa dokumente të Prokurorisë mbi përgjimet ndaj Fredi Alizotit. Sipas Salianit përmendet emri i Taulant Ballës, por në dokumentet e publikuara nga ...
Gazeta Shqip | 12-Oct-2018 00:15
Deputeti i PD, Ervin Salinanji ka publikuar mbrëmjen e së enjtes disa dokumente të Prokurorisë mbi përgjimet ndaj Fredi Alizotit. Sipas Salianit përmendet emri i Taulant Ballës, por në dokumentet e publikuara nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved