ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 18:07

Xhafaj nuk komenton “Babalen”: Çështja i takon drejtësisë

Xhafaj nuk komenton “Babalen”: Çështja i takon drejtësisë
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk pranoi të komentonte paraditen e së enjtes çështjen “Babale”, duke thënë para gazetarëve se kjo çështje i takon tashmë drejtësisë. “Nuk do të preferoja të bëja një koment për këtë ...
24 Ore | 11-Oct-2018 13:49
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk pranoi të komentonte paraditen e së enjtes çështjen “Babale”, duke thënë para gazetarëve se kjo çështje i takon tashmë drejtësisë. “Nuk do të preferoja të bëja një koment për këtë ...

Ministri Xhafaj: “Babale”, ç’llum! Të vërtetën e pres nga drejtësia…
Në kulmin e një debati mbi çështjen “Babale”, ku në qendër është emri i vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ky i fundit ka reaguar duke thënë se të vërtetën ia lë drejtësisë ta provojë. “Nuk do të preferoja ...
Tesheshi | 11-Oct-2018 13:19
Në kulmin e një debati mbi çështjen “Babale”, ku në qendër është emri i vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ky i fundit ka reaguar duke thënë se të vërtetën ia lë drejtësisë ta provojë. “Nuk do të preferoja ...

“Babalja”, Xhafaj: PD zgjodhi si partner llumin e këtij vendi
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj reagon sot përpara mediave lidhur me çështjen e audio-përgjimit. Xhafaj akuzoi PD-në se ka zgjedhur rrugën për t’i dalë në krah krimit duke sulmuar policinë, si dhe partnerët e ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 13:10
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj reagon sot përpara mediave lidhur me çështjen e audio-përgjimit. Xhafaj akuzoi PD-në se ka zgjedhur rrugën për t’i dalë në krah krimit duke sulmuar policinë, si dhe partnerët e ...

Kokaina tek babanet, Xhafaj: Hetim i përbashkët me Gjermaninë për A. Çekajn
Çështja e Arbër Çekajt, i arrestuar në Gjermani si i dyshuari për porositjen e 600 kg kokaine të kapur në portin e Durrësit ka marrë një tjetër kthesë. Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj bëri të ditur se kjo nuk është ...
Gazeta Shqip | 11-Oct-2018 13:10
Çështja e Arbër Çekajt, i arrestuar në Gjermani si i dyshuari për porositjen e 600 kg kokaine të kapur në portin e Durrësit ka marrë një tjetër kthesë. Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj bëri të ditur se kjo nuk është ...

Video e re e Alizotit, reagon Xhafaj: Opozita po bëhet palë me krimin
Ministri Xhafaj nuk ka dhënë komente lidhur me publikimin në media të një regjistrimi që ië shtë bërë Fredi Alizotit ( kunati i Babales), ku ai pohon se ishte takuar me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliu. ...
VizionPlus | 11-Oct-2018 12:36
Ministri Xhafaj nuk ka dhënë komente lidhur me publikimin në media të një regjistrimi që ië shtë bërë Fredi Alizotit ( kunati i Babales), ku ai pohon se ishte takuar me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliu. ...

Xhafaj nuk komenton “Babalen”: Çështja i takon drejtësisë
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk pranoi të komentonte paraditen e së enjtes çështjen “Babale”, duke thënë para gazetarëve se kjo çështje i takon tashmë drejtësisë.
Top Channel | 11-Oct-2018 12:21
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk pranoi të komentonte paraditen e së enjtes çështjen “Babale”, duke thënë para gazetarëve se kjo çështje i takon tashmë drejtësisë.

“Babale 1”, Xhafaj: PD zgjodhi si partner llumin e këtij vendi, i ka dalë në krah krimit
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar lidhur me çështjen “Babale”. Në krah të një zyrtari gjerman, Xhafaj tha se PD ka zgjedhur rrugën për t’i dalë në krah krimit. “Unë jam ministër i Brendshëm dhe jam në këtë ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 12:25
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar lidhur me çështjen “Babale”. Në krah të një zyrtari gjerman, Xhafaj tha se PD ka zgjedhur rrugën për t’i dalë në krah krimit. “Unë jam ministër i Brendshëm dhe jam në këtë ...

Kokaina në banane, Xhafaj: Arbër Çekaj nuk do të ekstradohet nga Gjermania
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka deklaruar sot se Arbër Çekaj që është i akuzuar në Shqipëri për sasinë 613 kg kokainë që u kap në Durrës nuk do të ekstradohet nga Gjermania, pasi atje po hetohet për një tjetër ...
Gazeta Dita | 11-Oct-2018 12:33
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka deklaruar sot se Arbër Çekaj që është i akuzuar në Shqipëri për sasinë 613 kg kokainë që u kap në Durrës nuk do të ekstradohet nga Gjermania, pasi atje po hetohet për një tjetër ...

613 kg kokainë, Xhafaj: Çekaj nuk do ekstradohet nga Gjermania
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka deklaruar sot se Arbër Çekaj që është i akuzuar në Shqipëri për sasinë 613 kg kokainë që u kap në Durrës, nuk do të ekstradohet nga Gjermania, pasi atje po hetohet për një tjetër ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 12:31
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka deklaruar sot se Arbër Çekaj që është i akuzuar në Shqipëri për sasinë 613 kg kokainë që u kap në Durrës, nuk do të ekstradohet nga Gjermania, pasi atje po hetohet për një tjetër ...

Ekstradimi i Arbër Cekajt? Ministri Xhafaj: Hetim i përbashkët me Gjermaninë
TIRANE – Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ishte i pranishëm në ambientetet e Task-Forcës Speciale, pas një takimi me Presidentin e Policisë kriminale gjermane, BKA. Pas prezantimit të punës së përbashkët që do të ...
BalkanWeb | 11-Oct-2018 12:13
TIRANE – Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ishte i pranishëm në ambientetet e Task-Forcës Speciale, pas një takimi me Presidentin e Policisë kriminale gjermane, BKA. Pas prezantimit të punës së përbashkët që do të ...

Çështja ‘Babale’/ Xhafaj: I takon drejtësisë, PD zgjodhi partnerë llumin e këtij vendi
Sapo përfundoi takimin me zv.presidentin e Policisë Kriminale Gjermane, ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka folur për gazetarët në lidhje me çështjen ‘Babale”. Xhafaj u shpreh se, këtë çështje e ka lënë në dorë të ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 12:30
Sapo përfundoi takimin me zv.presidentin e Policisë Kriminale Gjermane, ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka folur për gazetarët në lidhje me çështjen ‘Babale”. Xhafaj u shpreh se, këtë çështje e ka lënë në dorë të ...

Xhafaj pret delegacionin gjerman: Qasje të përbashkët kundër krimit
TIRANE – Ministri Xhafaj priti në takim z. Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në fokus të takimit ...
BalkanWeb | 10-Oct-2018 14:58
TIRANE – Ministri Xhafaj priti në takim z. Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në fokus të takimit ...

“Babalja”, Xhafaj: Boll kam folur, i takon drejtësisë
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj është pyetur nga gazetarët për çështjen e audio përgjimit që pretendohet se shfaqet vëllai i tij në pazare droge si dhe pretendimin e Fredi Alizonit se Ardi veliu e ka marrë me makinë ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 12:29
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj është pyetur nga gazetarët për çështjen e audio përgjimit që pretendohet se shfaqet vëllai i tij në pazare droge si dhe pretendimin e Fredi Alizonit se Ardi veliu e ka marrë me makinë ...

Xhafaj pret delegacionin e lartë të Zyrës Federale Kriminale Gjermane: Do thellojmë bashkëpunimin, hetime të përbashkëta dhe të njëkohshme
Ministri Xhafaj priti në takim z. Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në fokus të takimit ishte ...
GazetaTema | 10-Oct-2018 15:09
Ministri Xhafaj priti në takim z. Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në fokus të takimit ishte ...

Xhafaj pret delegacionin e Zyrës Federale Kriminale Gjermane
Ministri Xhafaj priti në takim Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në fokus të takimit ishte ...
VizionPlus | 10-Oct-2018 15:09
Ministri Xhafaj priti në takim Peter Henzler, zv.President i BKA, (Zyrës Federale Kriminale) të Gjermanisë, i cili në vizitën 3 ditore në Tiranë shoqërohet nga zyrtarë të tjerë të lartë. Në fokus të takimit ishte ...

‘Babalja’, Xhafaj: Të flasë drejtësia, opozita po sulmon policinë me llumin e vendit
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk ka preferuar të bëjë komente të tjera rreth çështjes Babale, duke pritur kështu të flasë drejtësia. Në një deklarate për mediat, pasi vizitoi ambientet e Task Forcës Speciale ...
24 Ore | 11-Oct-2018 12:18
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk ka preferuar të bëjë komente të tjera rreth çështjes Babale, duke pritur kështu të flasë drejtësia. Në një deklarate për mediat, pasi vizitoi ambientet e Task Forcës Speciale ...

‘Kapja e 613 kg kokainë, Arbër Çekaj nuk do të ekstradohet nga Gjermania?’
Çështja e Arbër Çekajt, i arrestuar në Gjermani si i dyshuari për porositjen e 600 kg kokaine të kapur në portin e Durrësit ka marrë një tjetër kthesë. Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj bëri të ditur se kjo nuk është ...
Java News | 11-Oct-2018 12:15
Çështja e Arbër Çekajt, i arrestuar në Gjermani si i dyshuari për porositjen e 600 kg kokaine të kapur në portin e Durrësit ka marrë një tjetër kthesë. Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj bëri të ditur se kjo nuk është ...

Videoja e kunatit t Babales, Xhafaj: Opozita po sulmon policin me llumin
Zv.Presidenti i Policisë Kriminale Gjermane Henzler po zhvillon një vizitë në Shqipëri, ndërsa ka zhvilluar një takim me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili pas takimit ka folur edhe rreth aktualitetit politik. ...
Bota Sot | 11-Oct-2018 12:15
Zv.Presidenti i Policisë Kriminale Gjermane Henzler po zhvillon një vizitë në Shqipëri, ndërsa ka zhvilluar një takim me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili pas takimit ka folur edhe rreth aktualitetit politik. ...

‘Babalja’, Xhafaj: Të flasë drejtësia, opozita po sulmon policinë me llumin e vendit
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk ka preferuar të bëjë komente të tjera rreth çështjes Babale, duke pritur kështu të flasë drejtësia. Në një deklarate për mediat, pasi vizitoi ambientet e Task Forcës Speciale ...
Java News | 11-Oct-2018 12:13
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk ka preferuar të bëjë komente të tjera rreth çështjes Babale, duke pritur kështu të flasë drejtësia. Në një deklarate për mediat, pasi vizitoi ambientet e Task Forcës Speciale ...

Këndvështrimi i Ngjelës: ”Babalja”, komplot i Bashës dhe Ramës për të rrëzuar Xhafajn
Për avokatin Spartak Ngjela e gjithë seria e audio dhe video përgjimeve mbi rastin “Babale” ishte një komplot i demokratëve në bashkëpunim dhe me kryeministrin Edi Rama për largimin e Ministrit të Brendshëm Fatmir ...
Medial | 10-Oct-2018 23:11
Për avokatin Spartak Ngjela e gjithë seria e audio dhe video përgjimeve mbi rastin “Babale” ishte një komplot i demokratëve në bashkëpunim dhe me kryeministrin Edi Rama për largimin e Ministrit të Brendshëm Fatmir ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved