ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2018 17:57

“Veteranët e pavarësisë”, botimi më i ri nga Veli Haklaj

“Veteranët e pavarësisë”, botimi më i ri nga Veli Haklaj
Studiuesi Veli Haklaj vjen me nje liber te ri interesant “Veteranet e pavarësisë”. Ky botim sjell sjell dokumente të rëndësishme për lëvizjet kombëtare, në këtë 90-vjetor të Monarkisë. Në vitet 2005-2006, duke ...
VizionPlus | 11-Oct-2018 12:41
Studiuesi Veli Haklaj vjen me nje liber te ri interesant “Veteranet e pavarësisë”. Ky botim sjell sjell dokumente të rëndësishme për lëvizjet kombëtare, në këtë 90-vjetor të Monarkisë. Në vitet 2005-2006, duke ...

Veteranët e pavarësisë
Në këtë 90-vjetor të Monarkisë, si një vlerësim ndaj figurave më të njohura patriotike në vend, vjen një libër interesant nga studiuesi Veli Haklaj. Libri titullohet ‘Veteranët e pavarësisë’ dhe sjell dokumente të ...
GazetaTema | 11-Oct-2018 12:18
Në këtë 90-vjetor të Monarkisë, si një vlerësim ndaj figurave më të njohura patriotike në vend, vjen një libër interesant nga studiuesi Veli Haklaj. Libri titullohet ‘Veteranët e pavarësisë’ dhe sjell dokumente të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved