ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 01:57

Shqipëri, samit për Ditën Ndërkombëtare të Vajzave

Shqipëri, samit për Ditën Ndërkombëtare të Vajzave
Kuvendi i Shqipërisë mirëpriti dhjetëra vajza të reja në samitin e parë në Shqipëri për Ditën Ndërkombëtare të Vajzave, pjesë e fushatës globale “Girl2Leader”. Aktiviteti u organizua nën kujdesin e Aleancës së Grave ...
Shenja | 11-Oct-2018 17:38
Kuvendi i Shqipërisë mirëpriti dhjetëra vajza të reja në samitin e parë në Shqipëri për Ditën Ndërkombëtare të Vajzave, pjesë e fushatës globale “Girl2Leader”. Aktiviteti u organizua nën kujdesin e Aleancës së Grave ...

Kuvendi i Shqipërisë mirëpret Samitin e parë të Vajzave
Në Ditën Ndërkombëtare të Vajzave, Fushata #Girl2Leader, do të mirëpresë mbi 1.500 vajza në aktivitete që zhvillohen në Shqipëri, SHBA, Mbretërinë e Bashkuar, Bolivi, Kanada, Guine, Irlandë, Kenia, Liberi, Malajzi, ...
EkonomiaOnline | 11-Oct-2018 16:15
Në Ditën Ndërkombëtare të Vajzave, Fushata #Girl2Leader, do të mirëpresë mbi 1.500 vajza në aktivitete që zhvillohen në Shqipëri, SHBA, Mbretërinë e Bashkuar, Bolivi, Kanada, Guine, Irlandë, Kenia, Liberi, Malajzi, ...

Ministrja Manastirliu: Ja portreti që më del para e më qorton, kur nuk gjej kohë t’i përgjigjem një ankese!
Në Samitin e Parë të Vajzave, të zhvilluar sot në ambientet e Kuvendit, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,Ogerta Manastirliu, iu është drejtuar vajzave dhe grave me një mesazh: “ Kini besim te vetja! Të ...
Dritare.net | 11-Oct-2018 14:33
Në Samitin e Parë të Vajzave, të zhvilluar sot në ambientet e Kuvendit, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,Ogerta Manastirliu, iu është drejtuar vajzave dhe grave me një mesazh: “ Kini besim te vetja! Të ...

Samiti i parë i vajzave, Manastirliu: Të qenit grua është dyfish mundësi
“Kini besim te vetja! Të qenurit vajza nënash, gra burrash, nëna vajzash nuk është minus, nuk është pamundësi, është plus, është dyfish mundësi”. Me këtë mesazh, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i është ...
Koha Jone | 11-Oct-2018 14:19
“Kini besim te vetja! Të qenurit vajza nënash, gra burrash, nëna vajzash nuk është minus, nuk është pamundësi, është plus, është dyfish mundësi”. Me këtë mesazh, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved